Skocz do zawartości
Mikser1908

Jesli Chodzi o Moje bany permy

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak napisałem daje wstaw foty na www.home-edition.eu ss ale demko jak coś tez zawsze ban na klienta którego zacnie banuje za wh i nie tylko :) a jeśli chodzi o obrazę i inne zimna nicku daje takie małe kary żeby ludzie nie uciekali z serwa po co dawać od razu na maxa bany wole żeby się ogarną i wrócił do gry a jak nie to w tedy będę karał na max ? jeśli Ktoś ma jakieś zastrzeżenia Kazanek albo baton to proszę pisać chce mieć jasność czy mogę tak robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą na Ciebie notorycznie skargi to będziesz wiedział, że robisz coś źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam pytanie chodzi o ping ! czy ja mogę delikwenta  dac mu kicka a potem jak znów nie ogarnie i wejdzie z takim samym pingiem mogę mu dac bana na 5 min prawda bo dziś jeden z naszych graczy przy pruł sie ze napisałem ze proszę ... żeby ogarnęli Pingi bo dostana bany . o czasami jest tak ze ci z ponad 200 ping zostają później zlagowani na mapie np na respie swoim wiszący w gorze . Chce znać zdanie czy źle robię dając najpierw Kicka po jakimś czasie jak nie ogarna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle nie zrobisz.. ile razy możesz upominać. pisać na Y@ oraz wywalać.. Kick + 5 min bez poprawy i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo dzis Lovek i Atus stwierdził ze dostałem admina i sie wywyższam jak banuje za ping kogos lub upomina do robienia celów lub nie kampienia lub pisze ze ktos dostanie bana jak nie ogarnie pingu to jest wywyższanie nawet zagroził żebym uważał co robie hehhe śmieszne tylko to wkurza mnie jak ktos ma swoje racje i dyskutuje ja rozumiem ze jakbym cos zle robil ale robię zgodnie z regulaminem bo nie chce zeby mieli Kazanek lub borys baton kto kol wiek jakieś zastrzeżenia a ze jestem surowy jak komuś daje bana za przeklinanie na 5 min to sami powiedzcie czy ja sie wywyższam dostaja bany takie male od mnie wedlug regulaminu bo nie chce nikogo wywalac na dluzej kazdy chce pograc ale jak koles nawet nie reaguje po y@@ zeby sie uspokoił to w tedy dostaje bana na 5 min nikogo pochopnie nie banuje a ze bede placil za admina to chce dobrze to wykonywac bo po pierwsze idzie na to moja kasa a po drugie co 2 admin pisze bede utrzymywal pozadku czyli to wlasnie robie :D

no to powiedzcie ostrzeżenie potem ban i to na 5 min po 2 razie to duzo inni gracze Mówią ze sie wywyższam to od teraz będę mówił zeby pisali skargi jak cos nie tak zrobie i dowody na moje wywyższanie

 

Dobra jak ktoś może

 

/close

Edytowane przez Mikser1908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziećmi się nie przejmuj, zawsze się znajdzie ktoś kto się uważna za lepszego i sie będzie kłócił - zazdroszczą po części admina a sami są za leniwi zeby spróbować pilnować serweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...