Skocz do zawartości
Taka sytuacja

Sylwia wita wszystkich :D

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)


Chciałabym się przywitać z wszystkimi z gry jak i z forum. Interesuję się motoryzacją i fotografią. Wszystko lubię w strefie interesowania się ale w ludziach najbardziej nie lubię chamstwa i braku poczucia humoru :) Lubię ludzi, z którymi można się dogadać jak i pośmiać no ale jak i zagrać nie tylko gadać i się śmiać :) Chodzę do szkoły ale zawsze znajduję czas aby zagrać na tej serwerowni ponieważ są super ludzie jak i uczciwa administracja. Myślę, że będzie nam się miło grało jak i pisało na forum :) 


Pozdrowionka :)


Sylwia grająca na Paintballu :D 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Motoryzacja to bardziej samochody czy motocykle ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No heeeeej trollface 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie taka nową gdyż nadal jest to ta słynna Sylwia z Paintballa ;) no ale siema xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz konto założyłaś ?

No Hej  życzę ci miłej gry na serwie... obyśmy się widzieli często bo fajnie się gra z tb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras tak jakoś wyszło, że dopiero teraz ;) Też mam taką nadzieję, że częściej będziemy się widywać na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nowym roku na pewno będziemy.. teraz mnie nie ma za duzo w domu.. ale miłej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujesz się motocyklami, a jeździsz coś?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwia i Ping ogarniaj Kochaniutka :) hehe ale Milo sie z Toba rozmawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w domu to mam ogarnięty ping :D W internacie to nie ma za dobrego internetu jak jest nawet dość dobry zasięg ;) Jeżdżę coś ale nie swoim motocyklem tylko kolegi jak i przyjaciółki trzeba się poduczyć jak się swój Motocykl kupi :D Miras na razie to ja czekam aż Ty będziesz grał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrycja jak ktoś mi zbanował 1 konto nie wiem dlaczemu no to założyłam drugie i chciałam wyjaśnić sprawę ale zanim zdąrzyłam coś napisać dostałam znowu :) Więc wiesz jak nie wiesz to proszę nie pisz bo chcę pobyć trochę na forum tak samo jak i jestem na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...