Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

moderator-bnr.png

Wymagania:

• Minimum 17 lat
  • Dość umiarkowana znajomość Counter Strike'a oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu na Forum
  • Współpraca z innymi Graczami oraz Opiekunami Serwerów
  • Posiadanie umiejętności tj. cierpliwość, posługiwać się poprawną polszczyzną, uczciwość, odpowiedzialność
  • Posiadać minimum 80 postów na Forum
  • Mieć dobrą reputację
  • Obecność na forum minimum 3 miesiące
  • Wolny czas
  • Przynajmniej raz wspomóc serwerowni

Wzór podania na Moderatora:

Imię:
Nick na forum:
Doświadczenie:
Jak długo z nami jesteś?:

Co chciałbyś zmienić?
Coś o sobie (w kilku zdaniach):
Dlaczego akurat Ty?:
Kontakt:

Bardzo proszę aby nie spamować w tym temacie, tylko i wyłącznie podania!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę zakładał kolejnego tematu a więc , z racji że @@Pełnoprawny Obywatel  niestety odchodzi od nas,zawsze będzie mógł wrócić. Poszukujemy osobę na stanowisko moderatora forum
Proszę pisać w tym temacie podania.
Dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imię:Maciek

Nick na forum: Dzejkobs

Znajomość języka polskiego: jestem rodowitym Polakiem wiec 10/10

Doświadczenie: Doświadczenie w moderowaniu to znikoma raz miałem moderatora niby szło mi dobrze usuwałem posty i pilnowałem porządku na forum a skończyła się moja kariera bo forum upadło.

Jak długo z nami jesteś?: już prawie 4 lata.
Co chciałbyś zmienić? Odpowiedź banalna eksmitować natrętnych użytkowników forum.
Coś o sobie (w kilku zdaniach):O sobie to trudno coś napisać ale no cóż, jestem odpowiedzialnym chłopakiem jak na swój wiek. Mam 18 lat pochodzę z województwa Lubuskiego dokładniej z Gorzowa Wielkopolskiego ale mieszkam w Poznaniu.Dbam o siebie, dopiero chodzę pół roku na siłownie ale są postępy. Nadal się uczę matura jest przede mną a po zdaniu jadę stawiać wiatraki z kuzynem haha :)

Dlaczego akurat Ty?:

• Jestem praktycznie codziennie na forum.
  • Mam chęć do pilnowania porządku na forum.
  • Jestem sprawiedliwy

Kontakt: Steam Forum  Facebook

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imię: Dawid
Nick na forum: @David
Znajomość języka polskiego: Bardzo wysoka. W skali 1-10, dałbym sobie 9
Doświadczenie: Posiadałem raz funkcje moderatora forum, trwała  ona 6 miesięcy, ponieważ forum (
cs-skil****.pl) upadło.

Jak długo z nami jesteś?: Rejestracja 18 kwietnia tego roku, lecz na serwerach grałem już wcześniej.

Co chciałbyś zmienić?: Chciałbym dbać o te forum, ponieważ od czasu do czasu, pojawiają się tematy totalnie nie związane z niczym i po kilku godzinach od zgłoszenia (Oczywiście zgłaszam takie tematy) zostają zamknięte. Chciałbym również dbać o poprawność pisemną bo, kiedy czasem czytam to aż mi krwawią oczy. Takie są byki

Coś o sobie (w kilku zdaniach): Co by tu napisać.. Jestem Dawid, mam 17 lat. Pochodzę z Województwa Wielkopolskiego, oraz z miejscowości Wierzeja, nie daleko Poznania. Więcej informacji możecie dowiedzieć się z mojego wywiadu. Tutaj macie do niego link:  http://home-edition.eu/topic/13425-wywiad-z-tajemniczym-davidem-d/

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ:

• Wchodzę na forum codziennie
  • Mam chęci o zadbanie
  • Potrafię być sprawiedliwy jak i wyrozumiały

Kontakt: Steam, forum. 

Edytowane przez David
Ocenzurowałem nazwę forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imię: Paweł

Nick na forum:

Znajomość języka polskiego: Jestem Polakiem wiec po polsku wszystko ogarniam

Doświadczenie: Co do doświadczenia to w tej funkcji nie mam bo nie miałem jeszcze okazji być Modkiem ale myśle ze szybko to wszystko ogarne :)

Jak długo z nami jesteś?: No już troszke tutaj w wami jestem od 17.06.2014

Co chciałbyś zmienić? Na razie nie ma co zmieniać tylko trzeba pilonwać porządku na forum , a jak będzie porządek to nie trzeba będzie nic zmieniać :D

Coś o sobie (w kilku zdaniach): Hmm... Co tu będe pisał o sobie każdy chyba wie tutaj wszystko o mnie. No ale ok powiem coś o sobie żeby nie było . No to jak już każdy wiem Jestem Paweł mam 24 lata pochodze z nie dużej wioski koło Rzeszowa . Pracuje na Budowie ale tu już chyba każdy wie jako monter produktów gotowych czyli troszke  ciężka praca ale co to na mnie takiego małego byczka hahaha :) to pewnie tyle o mnie będzie :)

Dlaczego akurat Ty?: Jestem takiego zdania ze w życiu trzeba wszystkiego spróbowac :D No i oczywiscie do odwaznych swiat nalezy . Dlaczego ja ? Dużo czasu spędzam na forum co niektórzy widza ile czasu spędzam na forum no i jestem codziennie a na weekendach to jestem praktycznie 24h :D

Kontakt: steam.png  STEAM_0:0:18356574 i pw na forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imię: Tomasz
Nick na forum: @CZK
Znajomość języka polskiego: Znam :)
Doświadczenie: Miałem przez jakiś czas tutaj na forum moderatora :)

Jak długo z nami jesteś?: Na forum ponad rok. W grze więcej. Zresztą sami wiecie :D
Co chciałbyś zmienić? Pomóc w ogarnianiu bałaganu, który się czasem potrafi pojawić. A jak wiadomo nie zawsze każdy jest w danej chwili.
Coś o sobie (w kilku zdaniach): Siłownia, lecz już mniej niż w latach mojej świetności :D Sportowy tryb życia. Już nie wyglądam jak na obrazku ale nie jest źle. No i dalej singiel :D Bo stale zakochany w siłowni.
Dlaczego akurat Ty?: Byłem tu już, znam się coś tam, ludzie mnie znają, nie sprawiałem kłopotów chyba :D
Kontakt: Pw oraz gg, które zaktualizuję na dniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otwieram temat i rozpoczynamy nabór na nowych modków.
Wzór oraz wymagania macie w pierwszym poście. 
Podania piszcie w tym temacie.
Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imię: Kacper
Nick na forum: bobslej
Znajomość języka polskiego: Dobry nawet Bardzo 

Doświadczenie: Miałem na forum 
Jak długo z nami jesteś?: 1 rok 

Co chciałbyś zmienić?  nic nie trzeba zmieniać moim zdaniem, ale kulturke ogarnąć, gównoburze.
Coś o sobie (w kilku zdaniach): Jestem Kacper mam 16 lat, mieszkam w Lublinie a dokładniej w małej gminie Białopole :P  no i chyba tyle :) 
Dlaczego akurat Ty?: Jestem tu długo, wszyscy mnie znają, no i coś ogarniam. 
Kontakt: GG, Steam, pw. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta