Skocz do zawartości
Sekussofoness

13# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli moglibyście zamienić się w zwierzę na jeden dzień,jakim.zwierzakiem chcielibyście zostać??

 

 

Mnie osobiście fascynuje życie kotów,na jeden dzień chciałbym zostać kotem. Przyjdzie zje śpi,albo go nie ma cały dzień,jestem ciekaw co wtedy koty robią :D Chciałbym żeby mnie ktoś głaskał a jak mi się coś nie podoba kogoś podrapać lub strzelić focha bez konsekwencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym być ptakiem. Latał bym nad miastem i bym "spuszczał" swój kał na ludzi, samochody i dużo innych rzeczy :xD:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homar. A dlaczego? (Film the Lobster z Colinem Farrelem, polecam)

Ponieważ homary żyją ponad 100 lat, mają błękitną krew, jak arystokraci, i są płodne przez całe życie. A poza tym bardzo lubię morze. 

(Z kolei Phoebe Buffay stwierdziła kiedyś, że homary łączą się w pary na całe życie, to też przyjemny argument)

Szkoda, że tylko na jeden dzień, ale zawsze coś :P

*****************

Edit:

@Sekussofoness, teraz zauważyłem ciekawą rzecz. Napisałeś, że "Chciałbym żeby mnie ktoś głaskał a jak mi się coś nie podoba kogoś podrapać lub strzelić focha bez konsekwencji :)" Sam zadałeś pytanie, jakim zwierzakiem chciałbyś zostać, a podałeś same cechy... kobiety :5870c5c7c2ac5_D: Nieładna niekonsekwencja, oj nieładna :5870c5c86e13e_p:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...