Skocz do zawartości

MIRAS

Przyjaciel
 • Zawartość

  910
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Zawartość dodana przez MIRAS

 1. MIRAS

  Urodziny MIRAS

  No Wszystkiego Najlepszego, zdrówka, szczęścia, dużo .... A to o Mnie chodzi ? Dzięki Dzięki :) Taka skrzyneczka właśnie wczoraj pękła, tero głowa pęka
 2. MIRAS

  Urodziny Pulsara ^^

  Wszystkiego co najlepsze !
 3. Wszystkiego co Najlepsze! Stówka :wink:

  1. HarryFireBlade

   HarryFireBlade

   dziękuje mordeczko.

 4. Wszystkiego co Najlepsze Panowie
 5. Troszkę spóźnione ale szczere Wszystkiego Naj naj chłopy !! :D
 6. Ktoś miał już do czynienia z takimi pluginami ? Nie będzie nie potrzebnie obciążać serwera ? Mi tam klan nie potrzebny - po za tym nie wyobrażam sobie mieć na czacie wiadomości z 3 grup.
 7. Hym... Jestem za okresem próbnym Kultura - nie mogę się do czego doczepić, banów nigdy żadnych nie było + Wiek - Może i mało, się zobaczy jakie decyzje kolega będzie podejmować w karach + Staż Forum - rok na serwie też często widziany + zgłoszenia + Okres próbny bym dał, może zająć moje miejsce na #4, bo i tak mam zamiar przenieść flagi na #2 i pomóc Gebb'kowi
 8. Miał pecha bo w maku również był @CZK huk błysk i czarny pysk....
 9. Wtedy sprzedawca @Te-Tris wręczył ...
 10. Czysto. ps. nie gO mod, tylko na 4maps.
 11. MIRAS

  Szczęśliwy Traf 3#

  Nick: MIRAS Liczby: 2,8,19,26,39 Szczęśliwy numerek: 11
 12. MIRAS

  Szczęśliwy Traf

  Nick: MIRAS Liczby: 3,7,14,16,21 Szczęśliwy numerek:21
 13. MIRAS

  Urodzinki botków

  Najlepszego Panowie ;)
 14. MIRAS

  Rrudi22

  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=110564 Byłem na serwie, trza było napisać, W tym samym momencie go nagrywalem. Ale leci + za chęci. ( złap jeszcze kilku, dobij miesiąc na forum i zapraszamy po kolor )
 15. Nie admin Cię zbanował lecz plugin który automatycznie wychwytuje odpałów. Tak zwany inspector detector AIM. Niestety znów HLTV nie działa z tych godzin. @Honor Co robimy ?
 16. Ktoś coś ? Jakaś złota myśl ? Dziś znów to samo od 2h...
 17. Chrome, lecz na Mozilli tez kiedyś tak miałem.
 18. Nie wiem czy wina stoi po stronie forum czy mojej. Ale czesto na PC'cie w trakcie latania po forum mnie wylogowuje.. Gdy chcę się zalogować wyskakuje : Lecz gdy przed próbą zalogowania, wejdę w jakikolwiek temat. Znów jestem zalogowany... Następnie wychodzę z tematu do strony głównej, ponownie jestem wylogowany I tak w kółko. @Zoom Kuffa no :/
 19. MIRAS

  Znasz Ten Utwor ;> ?

  nie znom :/
 20. No to Kamilku - Wszystkiego Najlepszego Zdrówka, szczęścia, kasy, spokojnej roboty, więcej odpoczynku (no może nie na L4 jak ostatnio ) Więcej gry na naszych serwerach. I no ten tego ... spełnienia marzeń Stooo Botku !
 21. MIRAS

  Urodziny Natalii :))

  Wszystkiego Najlepszego!! 94' rządzi wracaj do nas i GA przed Tobą 😉
 22. @oldschool Masz konkurencję :P Fajne nawet bardzo, baw się dalej. Powodzenia :)
 23. Wiek + Aktywność serwer+ Aktywność forum + Zgłoszenia jakieś na forum były, na serwie są. (myślę że nadrobimy w banach, ale nie skargach) Kultura bez zarzutu Wiec jak chcesz kisnąć na specu to proszę Ja Ciebie. Masz moje poparcie. Na TAK.
 24. Jeszcze jestem na Nie. Nie mam do ciebie zbyt dużych zastrzeżeń na serwerze. Może zbyt mało siedzę lecz nie pamiętam jakiś zgłoszeń. Popraw aktywność w postach (zgłoszeniach) jak i na forum, to może i twój wiek będzie pominięty. (bo za chwilę będzie wala komentarzy o nim)
×