Jump to content

Paweu

♟Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paweu last won the day on February 12 2015

Paweu had the most liked content!

About Paweu

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 07/09/1998

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Paweu
 • Nick
  Paweu
 • Skąd
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. Paweu

  Paweu

 2. Ja myśle że dobrym sposobem na wybieranie map, byłoby zmienić cyfry wybierania mapy (1-5) na (6-0) wtedy musieliby troche pomyśleć co kliknąć a nie tak jak teraz czyli najczęściej klikają 1 lub 2 nieważne co za mapa tam sie znajduje
 3. Sto procent farta, zero skila ;)

 4. Zgadzam sie że pluing nie potrzebny ponieważ jak @batonik napisał przy wejsciu na serwer on się wyswietla, a nie sądzę żeby graczowi który łamie regulamin chciało sie go specjalnie włączać i czytać.
 5. Paweu

  Rats 1337

  Na respie CT można kupować broń tylko w lodówce i pod nią, a już w szafce (gdzie też jest respawn) nie można niczego kupić (Ostatnio jak grałem na tej mapie to z 8 rund biegałem z usp bo nie mogłem niczego kupić :/ ) więc trzeba to naprawić albo wyżucić mape.
 6. Oczywiście na tak miły, kulturalny, często, zgłasza cziterów, spędza dużo czasu na cs czego chcieć więcej od admina :D
 7. To jeśli jest tak jak piszesz to może admin nie zzrobił ss'ów tytlko nagrał demko,więc w tej sytuacji powinienś złożyć skarge na admina a admin sam wstawi demko. Tylko dostosuj się do wzoru.
 8. Jestem za, nikomu nie powino przeszkadzać bo można wyłączyć, a może akurat niektórym graczom tego brakuje
 9. Powiedzcie mi jak to hurwa jest że w Polsce ludzi zaskakuje i zadziwia kilkudniowa lub kilkunastodniowa wyższa temp w LECIE, opady deszczu na WIOSNE-JESIEŃ lub przez nikogo nieoczekiwany śnieg w ZIMIE ktory co roku zaskakuje polskich kierowców, bo ja tego za nic nie potrafie zrozumieć. .wkurzony
 10. Ja nic dziwnego nie widziałem w tych dwóch akcjach co @Honor podejrzewał, bo w pierwszej słyszał wcześniej (jak zabił bongoganga Skifa) że ktoś tam w wodzie się pluska a później się domyślił że pełnoprawny będzie tam biegł, a w drugiej akcji jak włodzimisz Pputin zginął to chwile najpierw czekał bo myślał(przynajmniej tak mi się zdaje po jego zachowaniu) że przyjdzie jeszcze po niego ale że go nie słyszał to zszedł na dół i najpierw popatrzył po obu stronach dziury i już ruszył na przód żeby tam biec ale zobaczył pełnoprawnego. Dla mnie czysty.
 11. Spadochron nie byl tylko dla adminow bo mogłeś go sobie kupić wpisując buy_parachute płacąc 500 $ co nie było za dużą kwotą.
 12. A można dodać 2 piosenki czy tylko 1?
 13. Straż miejska postanowiła rozprawić się ze sprzedawcą truskawek, który posiadał wszelkie papiery potrzebne do handlowania truskawkami, ale ponieważ zastawiał przejście to straż miejska postanowiła się z nim rozprawić jak z jakimś bandytą. Nawet nie pozwoli mu zabrac swojego towaru tylko postanowili zarekwirować truskawki. Dzięki Polskiej Policji człowiek jednak może czuć się bezpiecznie, nie ma co
 14. To jest przerobione mapa de_cbble więc nie wiem czy będzie częściej grana od cbble, ale zawsze można spróbować, może akurat przypadnie do gustu graczom.
×
×
 • Create New...