Jump to content

Maleństwo

Przyjaciel
 • Content Count

  573
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Everything posted by Maleństwo

 1. Nick: @Maleństwo Liczby: 5/15/19/29/38 Szczęśliwy Numerek: 24
 2. Przetrwałam, przeczytałam i się wgl z większością rzeczy nie zgadzam nawet mając kolor niebieski. Usunięcie #4 to totalny idiotyzm dlatego, że jest tam wiele osób, które tam grają regularnie i są przyzwyczajeni do dusta2. Jeśli komuś nie pasuje wieczne only dd2 to od tego jest #3. VIP darmowy miał być ustawiony od 20-stej ale w końcu nie wiem czy @batonik to ogarnął. Co do tego co admin powinien a czego nie nawet nie wnikaj bo widać, że nie masz pojęcia o "naszych" zasadach i regulaminach. Gra ma być też przyjemnością dla admina a nie tylko obowiązkiem. Każdy tutaj zna swoje miejsce i swoje obowiązki i każdy się trzyma się tego. Od zawsze tak było i w miarę możliwości i czasu każdego kolorowego wszystko jest wypełnianie. Co do ilości map wszystko jest również monitorowane o czym nie masz pojęcia jak widać. Chęci może i masz ale NIGDY he nie pójdzie w tą stronę w która Ty byś chciał. Choćbym miała wrócić i klepać wszystko sama to nie pozwolę na takie zasady jakie zaproponowałeś. Wystarczyło poczytać o zmianach/resetach/obowiązkach i 3/4 mniej miałbyś do napisania. Wszystko na forum jest. Z jednym się zgodzę. Przydał by się całkowity restart serwerów i wgranie wszystkiego od nowa. Bez zbędnych plików itd.
 3. Wszystkiego najlepszego Zooomiiiik!!!!

 4. @Nai. przykro mi ale żadnej wódki weselnej nie będzie. Ślubu też nie hahaha
 5. Witajcie kochani! Przyszedł czas i na mnie. Moje życie prywatne troszkę się zmieniło i brakuje w nim powoli czasu i chęci na grę a kiedy już chce coś postrzelać to nie ma nawet z kim bo pustki są na serwerach. Nie oszukujmy się.... he upada. Spędziłam z Wami 2 lata jako admin, poznałam naprawdę kilku świetnych ludzi dzięki temu. Chciała bym podziękować za czas spędzony razem. Za każdą miłą chwilę oraz za te kupoburze, które nie raz wychodziły. Proszę o ściągnięcie mi uprawnień na wszystkich serwerach oraz o ściągnięcie mi funkcji modka na forum. Czasem zapewne się pojawię na forum jak i na serwerze. Trzymajcie się cieplutko ❤ Ciocia o Was nie zapomni 😘
 6. Ja jestem na nie... Wulgaryzmy na serwerze Brak zgłoszeń Brak znajomości totalnie amx plus do tego brak wiedzy nawet jak się demko nagrywa (wiele razy to sama podkresliłas). Same godziny na serwerze to nie wszystko.... Do tego zgłoszenia na forum nie zawsze trafne. Edit... 10 banow za brak kultury. Nie wiedząc nawet ile było upomnień itd... Nie zmieniło się po banach to zapewne zachowanie nie zmieni się po nadaniu jej uprawnień.
 7. Wszystkiego najlepszego  ❤❤❤❤

 8. Maleństwo

  Pecko #4

  @KeczuP w psycho statach patrzyłeś za ip/sid?
 9. Maleństwo

  Pecko #4

  @Bienio @KeczuP @Nai. Kolejne do oceny
 10. Maleństwo

  kociu

  @KeczuP @Bienio @Nai. To trzeba jeszcze ocenić. Wybijam Wam posty
 11. Maleństwo

  aim #4

  zamykam w takim razie :)
 12. Ten temat też już zamknę 😄
 13. Dwóch ga się wypowiedziało. Ban zostaje. Daje +12
 14. Gracz zbanowany po moim Demku ale niestety mi uciekł. @Sevral dostał ode mnie prośbę aby nałożył bana przez stronę. Temat zamykam.
 15. na prośbę @MaciE3k otwieram
 16. @GeT mamusia będzie tęsknić! Zajrzyj do nas czasem, zostaw jakąś wiadomość na forum czy wszystko ok u Ciebie! Trzymaj sie Tam! Powodzenia dziecko moje!
 17. Chyba moje jedne z lepszych. Dwie różne mapy xd😄
 18. Temat zamykam. +12 Za multi. My decyzję podjęliśmy
 19. Tematy połączone. Zamek. +12 dla gracza
 20. Połączyłam oba tematy. +12 dodane. Zamek
 21. Poczekaj aż admin @JAKuB wstawi demo
 22. http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=123213 Link z bana @Crayzool13 działaj chooopie
 23. Ciocia płacze..... !! Trzymaj sie tam! Powodzenia w życiu!
×
×
 • Create New...