Jump to content

Maleństwo

Moderator
 • Content Count

  640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Everything posted by Maleństwo

 1. @wital0ksw i @Veronica` macie te same IP
 2. Wszystkiego najlepszego!!!!!!

 3. Wynik : Polska 1:3 Izrael Nick: Maleństwo.
 4. Sprawa rozwiązana. Zamyka.
 5. @son goku to ciocia w takim razie oddaje nagrodę @Nai.
 6. @Nai. W stumilowy lesie? Zgadłam? Coś wygrałam? Jestem, jestem!
 7. Zły dział. Przeniosłam. Dostosuj się do wzoru.
 8. Jestem tego samego zdania co @JaNcZo_wiN . Wielu mamy graczy o różnych nickach, którzy grają u nas regularnie i nie dostają za to bana/kicka. W nicku nie ma właśnie "rucham Ci matke/ojca/siostrę/żonę" itd. @polos4 bez przesady. Nie jeden admin, nie jeden stały gracz ustawiali gorsze nicki na chwilę dłuższą lub krótszą. Jeśli kogoś to nie obraża DOSŁOWNIE i nie tyczy się danej osoby to why not?
 9. Składałam Ci już życzenia gdzie indziej ale zrobię jeszcze raz i tutaj! Wszystkiego najlepszego @Atypowy lub jak inni wolą Atopowy. Dużo zdrówka, szczęścia i wszystkie co najlepsze! Opiekuj się nami najlepiej tak jak robisz to teraz!
 10. Poszło. 😉 daj znać czy jest 😉
 11. moim zdaniem leczenie powinno wrócić. Co do spadochronu to jestem na nie
 12. Patrząc na podanie sama nie wiem co myśleć. Staż jest, steam jest, rozpoznać potrafi. Z drugiej strony patrząc na kulturę to nie zawsze jest już tak pięknie. Często prowokuje co do warnow na forum, na serwie jak nie wie, że jest admin też potrafi swoje pokazać. Ogólnie nasz smutas potrafi być nereusem i nie raz to pokazał. Nie kojarzę aby gracz rozpisał demko jakieś. Wiece tak od początku bez sugerowania się innymi wypowiedziami. Moim zdaniem jeszcze za wczas dla niego na flagi. W mojej opinii powinien się wykazać jeszcze.
 13. I ten kolor mi się podoba! 

  1. Show previous comments  1 more
  2. oldschool

   oldschool

   Stawiam, że i tak zmieni do trzech tygodni 😄 to już tradycja

  3. Maleństwo

   Maleństwo

   @oldschool Hahahahaha coś w tym jest! 

  4. >SiWy<

   >SiWy<

   @oldschool a skad ty wiesz takie rzaczy ?:D haha 

 14. @Honor z glupimi wiadomościami zapraszam na steam a nie tutaj. Wyraziłam tylko własne zdanie bo dobrze każdy wie, że nie owijam po bokach. Jeśli prawda i krytyka Cię bodła no to dobrze. Jeśli bierze się coś pod swoje skrzydła to trzeba się liczyć z obowiązkami. A co do banów za kulturę to były i będą z tym czy bez tego. W tym tkwi wszystko. Plugin omija się z łatwością i często bardziej kusi niż pomaga I to jest moja ostatnia wiadomość tutaj do Ciebie w tym temacie. Co do #4 to wszelakie błędy i problemy zglaszalam non stop tylko był to mój stracony czas bo nikt się tym nie interesował. Teraz @Atypowy zrobił z niczego coś dobrego i zaraz jego czas się też okaże straconym jak każdy będzie mu tam dokładać swoje. I tu mowa o tych zbędnych rzeczach a nie o bieżących problemach.
 15. Z tego co pamiętam to ten plugin po czasie okazał się być do niczego. Dużo osób się tym bawiło, powodował lagi i w sumie i tak szło go przeskoczyć. Moim zdaniem jest do usunięcia. Tyle co @Atypowy wywalił zbędne rzeczy, naprawił co trzeba siedząc przy tym w .... czasu i znów zaraz pójdzie to w ..... zawalajac serwer czym nie trzeba. @Honor z całym szacuneczkiem ale gdy trzeba bylo ratować #4 To Ciebie nie było a gdy teraz na prawdę dd2 ma wspaniałego opiekuna to się plączesz tam gdzie nie trzeba a z informacji, które posiadam nawet tego nie uzgodniles z nikim. Najlepiej zrobić znów syf, o nic nie pytać a jak coś pójdzie nie tak to znów umyjesz ręce od tego. @Nai. tu nie chodzi o ciśniecie a o brak zgodności i o marnowanie czyjegoś prywatnego czasu. Za chwilę z dd2 zrobi się kolejny zlagowany serwer skąd gracze będą uciekać a nie zostawać z nami.
 16. A ze 3zl i 90gr ? 😄
 17. Zgłoś się na pv do @batonik.
 18. Powód bana zmieniony, wszystko prawidłowe więc temat zamykam
 19. @Kugell007 na ooopieeeekuuunaaaa !!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
×
×
 • Create New...