Jump to content

MisiePatysie

Przyjaciel
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by MisiePatysie

 1. A macie. Nic się nie zmienilam. No może poza kolorem włosów 😉
 2. @son goku a ja to ta, która kryła cidupsko jak ty nabilałeś skora :*
 3. @son goku http://s198.photobucket.com/user/hyde_inside/media/attention-whore-best-gif.gif.html
 4. ile razy ja ci (_:_) na dd2 ratowałam... czuje się kwita. także ten tego ... Misie iz de bezd end fak de rezd :D
 5. O ty łobuziaro Ty... name zmieniłaś :D

  1. Maleństwo

   Maleństwo

   @MisiePatysie tęskniłam za Tobą  ❤️

 6. Suchar na dziś : Co robi Szczęsny na bramce?

  Odp: Jakiej bramce? 😄

  1. Tayquil

   Tayquil

   Nie rozumiem 😐

 7. Bardzo wielkie Dziękuję Wszystkim za zyczenia, oby się spełniły ;)))
 8. @JaNcZo_wiN pitolisz.... pierwszy byś mi do łóżka wskoczył :D @reikon nie mój pesel, ale dziękuję :) @Lamie tam zaraz zapijam... ledwo 2 piffa przy robocie ;) przesadzałam kwiatki w ogródku i jakoś tak się fajnie piło ;) i współczuję Ci, że siwiejesz, oczywiście nie mogę postawić się w Twojej sytuacji, gdyż sama oczywiście nie mam z tym doświadczenia, oczywiście... @>SiWy< bardzo, ale to bardzo dobry pomysł :) genialny wręcz... Z chęcią Was usłyszę ;) @GeT ano zdarza mi się nudzić, szczególnie kiedy 3/4 dnia pracuje, a później nagle nic, zero do roboty, jakoś tak mi nieswojo ;) co do hobby jakbyś przeszukał HE to zdaje się, że byś coś niecoś o tym znalazł, ponadto również lubię zajęcia manualne jak majsterkowanie, tylko szkoda, że mój mąż później musi wszystko naprawiać, bo widzisz, rozłożyć to wszystko potrafię, gorzej ze złożeniem, klasyczny syndrom "pozostałych śrubek bez zastosowania" nie czuję się samotna :) mam trzech wspaniałych mężczyzn koło siebie i sukę, która ma perdolca :D ale ogromne dzięki za rady ;)
 9. Witaj, skoro tu zajrzaleś jesteś chętny na wzięcie udziału w castingu na mojego chłopaka, albo tak Cię ciekawość zżera co ja tu napisałam, że musiałeś wejść. W obu przypadkach będziesz rozczarowany. Ot temat posta miał być chwytliwy tylko po to, abyś się dowiedział, że ciągle tu jestem, mimo, iż mniej, że w dalszym ciągu trzymam rękę na batonie ( niedosłownie!) Że znów wypiłam za dużo i się nudzę pisząc durne posty No nie mogę stąd odejść choćbym chciała... Baton mnie trzyma i przyciąga ( no mówiłam, że niedosłownie zberezniku!) MisiePatysie LoF U Celowe użycie pierwiastka "męskiego" w wypowiedzi, zwracam się do Ciebie jak do człowieka, nie reprezentanta jakiejkolwiek płci :)
 10. Zdębiałam.... Zaniemówiłam.... Opadłam na podłogę i leżę... i kwiczę i ni uja nie wstanę.
 11. Ja to czasem robię sobie takiego fast-fooda: Skrzydełka z kurczaka podsmażam w coli póki ta się nie skarmelizuje razem z cebulką i sosikiem sojowym, do tego fryteczki i o Fast-Fodzik aż się patrzy ! Mniam!
 12. Też coś koło 7....przyszłam z pola i pić mi się chciało, a na stole stała szklanka "herbaty"... No to siup w dziób i bleee "Mamo!!!!!!!!!!!!" IksDe
 13. Brązowe, ale mówią, że niemal czarne, kwestia nazewnictwa :D
 14. 06.06 06:00 p.m Huehuehue
 15. Każdy już mnie widział, ale nie w niebieskich! @>SiWy< micha się sama HAHA jak na to pacze :D
 16. No i kolega się doigrał. Bardzo dobrze znam z serwera. Wielokrotnie upominany i ostrzegany. Niestety głupia ja jak zwykle karalam kickami... Ale niefortunnie dla "kolegi" trafił na mniej pobłażliwego admina. Taka rada Widejo : nie zawsze dobrze brać przykład z innych. Dla mnie ban zasłużony niestety. Jednakże petent obiecuje poprawę i tym świetle warunkowo jestem za skróceniem bana. W razie co znów dostanie odpowiedniego.
×
×
 • Create New...