Skocz do zawartości
VarioT

Windows 7 !!! Pomocy !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witaam juz Od Paru ladnych dni mecze Sie i mecze i nie moge dac rady w ruch poszly google i rozne fora. ale nic nie kumam moze ktos wie jak usunac z laptopa windowsa 7 . probowalem botowac plyte i gy zgrywa mi pliki z xp nagle wyskakuje blad i nie da rady probowalem to z 2 plytami w tym jedna orginal ale dalej nic moze ktos ma jakis pomysl jak usunac to paskudstwo z komputera albo sam kiedys mial problem z tym windowsem ;< Proszeeeo Pomocc ! Wazne to dla mnie ;D 1 raz przegrywam z kompem i nie moge zrobic formata :(( tak btw format da sie zrobic plyta z windowsem 7 ale xp juz nie przyjmuje ;( ! cos jest nie zrozumialem pytac odpowiem i postaram sie jak naj bardziej szczegolowo ! dzis juz jestem zmeczony tym wszystkim i moglem o czyms zapomniec z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jedną, czy dwie partycje? Nie możesz wgrać na jednej xp, a siódemkę zostawić na drugiej? Mi tak proponowali z Vistą, choć ostatecznie przy niej zostałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dwie partycje, i jedna jest 'systemowa' , mozna ja usunac i zaintalowac, xp ale bedzie na poczatek duzo problemow, wiec nie wiem czy ci sie to oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kupiłeś gdzieś nowego lapka z takim wgranym oprogramowaniem?

Jeśli tak i jeśli nie kupowałeś przez neta tylko w sieci jakiś sklepów, to tam możesz iść po pomoc! Ja, jak pracowałam w pewnej sieci sklepów RTV/AGD, to chłopaki z działu IT robili takie rzeczy, czasem zabierali lapka do domu by to zrobić, a czasem robili takie rzeczy na miejscu i lapek był do odebrania po paru godzinach, w zależności od tego ile mieli czasu. Udaj się więc tam i powiedz, że masz problem z wgraniem XP, a bardzo zależy Ci na pracy właśnie na tym oprogramowaniu. Jeśli Ci nie pomogą napisz do mnie na steam albo na pw ja skontaktuje się ze starymi kumplami i przekaże Ci jak to zrobić.

Pozdr

KaSiA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki problem z linuxem jak chciałem zmienic na win xp to cos sie psuło xD okazało sie ze trzeba zmienic system plików. Możliwe ze 7 tez ma inny system plików niż xp. Z tego co pamiętam to udało mi sie to pozmieniac tym programem http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Program,Windows,13209.html.

tyle ode mnie powodzenia w walce :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

partycje moge zrobic 2 ale jest maly problem nie ja bd pracowal na tym lapku tylko kumpela ;p

dlatego bym wolal zeby miala jednego windowsa ;) a lapka nie kupila ona nowego tylko od kogos i jakis baran informatyk wgral jej ta siodemke bo z tego co widze jest naklejka visty wiec od nowosci pewnie byla VISTA

a ze nie ma papierow nie mozna isc z nim do takowego sklepu Kasiu nie stety lipa ^..

Ebola sprawdze ten program ktory mi podales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie mądrzy :) morzecie prubowac na 100000 partycjach i tak lipa:P problem jest w tym że win 7 i vista maja inne pliki botujace HDD :P . robimy tak szukamy sterownika pod win xp na stronie producenta plyty głównej pakujemy to na pena wkladamy xp zaczyna startowac instalka . zanim zacznie kopiowac pliki na dole wyskoczy czy dodac jakies sterowniki f2 sie to włacza z tego co pamietam wchodzimy w pena ladujemy sterownik xp sie stawia :) 2 sposób daj adres podesle ci plyte z xp z tymi sterami gotowa do instalacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...