Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Parzel Oddech za oddech 2015

Rekomendowane odpowiedzi

34841,w_400.jpg

Premiera Albumu 02.03.2015 r.

Po trzech latach od ukazania się płyty "Coś się kończy coś się zaczyna" Parzel wraca, tym razem solo, z nowym albumem "Oddech za oddech". Nowy materiał jest bardzo różnorodny, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Nie zabraknie storytellingów ("Ona jest zakręcona"), które są niemal znakiem firmowym Parzela, opisów realiów, jakie panuja w warszawskich blokowiskach ("Oddech za oddech"), czy numerów o melanżu ("After mam ten stan).

Gościnnie na płycie pojawili się: Diox HIFI, Hudy HZD, Tomiko i Satyr. W czterech utworach usłyszymy również śpiew Ani Kandeger.  Za produkcję muzyczną odpowiadają: SoDrumatic, Szczur, Poszwixxx, Kocur oraz Juicy. Skreczami na albumie zajęli się: DJ Kebs oraz DJ Falcon.

Album promuje klip do tytułowego utworu "Oddech za oddech" oraz singiel "After mam ten stan".

 

Tracklista:

1. Zmienia się gra feat. Ania Kandeger

2. Skit - wszyscy rapują

3. After mam ten stan

4. Na czym to polega feat. Ania Kandeger

5. Raz dwa trzy feat Ania Kandeger

6. Oddech za oddech

7. Niewinny melanżyk

8. Byłem kiedyś na dnie feat. Ania Kandeger

9. Ona jest zakręcona

10. Grzybowyjazd

11. Prawdziwy Hip-Hop feat. Satyr, Hudy HZD

12. Nie pytaj mnie o raj

13. Zły porucznik feat Tomiko, DIOX HIFI

14. Outro

 

źródło http://prosto.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień kolor czcionki bo troche za biała i nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...