Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proponuję aby trochę ulepszyć forum a mianowicie zauważyłem na różnych forach zwłaszcza dotyczące Counter Strike'a że są rangi z CS GO. Może i u nas na forum coś by się tak znalazło? O co chodzi? Wyjaśniam, co Wy na to żeby coś takiego było przy użytkownikach?

 

1u98tvbxgi93.jpg

 

Ja bym widział to tak, że od ilości umieszczonych postów, tematów i reputacji + staż na forum była odpowiednia ranga dla forumowicza, ale grupa np "Przyjaciele" zostaje. Oczywiście wszystko można jakoś urozmaicić :D Co Wy na to? Zapraszam do komentowania oraz propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficzny motyw da DA! Jednak sama w sobie myśl w jaki sposób by to działało niezbyt. Lepiej dodać to do czegoś nowego (nie mam ochoty myśleć), bądź czegoś co już jest (same posty, reputacja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra idea lekkie odswiezenie zawsze przydaje sie tym bardziej teraz lato idealna pora na jakies nowe nuanse czemu nie moze to jakos zacheci ludzi do uzywania czesciej forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł jestem na tak tym bardziej ze dzisiaj tzn. 2015-06-25 (pamiętna data)  pozbyłem się po raz 1 silvera więc lepiej będzie wyglądało  :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, którzy zależy na dalszych losach forum i serwera niech też coś wymyślą (z sensem oczywiście :D )  to nie boli  ;) Dobrze że chociaż trochę ludzi się wypowiedzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Też jestem za tym jak najbardziej :D. I dla nowych użytkowników i dla tych co nie mają avataru proponowałbym, aby zostało wgrane coś z motywu forum, jakaś wklejka do avataru Home-Edition, może by dało radę coś takiego zrobić ? ;d Co Wy na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...