Skocz do zawartości
Rybson

[Zamknięty] Siemanko.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nick z gry- Rybson. Zapewne już to zauważyliście^^ Imię:Bartosz, wiek 24 skończone w marcu. 

Z generalnych spraw, mieszkam w Anglii, dokładniej w Machester. W cs'a gram już kilka lat(nie pytajcie, bo nie wiem:d). Zazwyczaj można mnie spotkać na FFA w cs go.]

 

Co robię w wolnym czasie, prócz ładowania hs'ów(:Dnigdy nie wchodzą:D), chodzę na siłkę, pracuję, gram w piłkę i takie tam. 

 

No nic, miło wszystkich poznać, jak ktoś to powiedział, kłaniam się nisko aż po same kule!;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siemka Bartosz wreszcie się pokazałeś na forum zaleciało aż mi starym 4fun <3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wystraszyłem z tym przedstawieniem się? ;D Cześć :)

Niee, miałem już to w placnach wcześniej(Clippo mi truł:D )

 

No siemka Bartosz wreszcie się pokazałeś na forum zaleciało aż mi starym 4fun <3 :D

to były czasy ^^ 

 

 

Eloszka reszcie:d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez JOK3R
      Siema mam na imie Artur pochodzę z podkarpacia uwielbiam piłke nożna i koszykówke gram na pc'cie w cs'a i inne gry na steamie i chciałbym tu zostać trochu dłużej
    • Przez Swiety! Synu
      no hejoooo :D tu Synuś :D
      No więc jestem z Giżycka mam na imie Seweryn albo Kasper mam 2 imiona :D lubie grac w csa ale w csa go nie gram xD lubie tez taniec tanczylem breakdance and popping "wymiatalem w poppingu" pracuje jako laminator bylem grabarzem ;) nie stawiam kropek jak widac :D kupilem sobie vipa co tu jeszcze moge dodac hmmm 
      lubie % ale nie za malo wlg to mam 19 lat 20 bede mial 28 grudnia jesli chcecie wpasc to zapraszam :) no :) aaa no wlasnie trafilem tutaj nie pamietam jak ale trafilem :) kiedys gralem na pb 2# pozniej cos mi sie stalo z csem i nie moglem grac i jakos pol roku pozniej cos tam mi sie z csem stalo ze moge grac xD bardzo duzo milych ludzi tu jest a no i gram tylko na tym 1 servie 2# no czasami sobie na inny wejde ale to malo spotykane 
    • Przez Masterix07
      Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Pisze tego posta drugi raz bo kiedyś się już z wami witałem, ba nawet jeszcze konto istnieje :) Grałem jakiś czas temu na batonie razem z batonem :P niestety jakoś potem wyszlo że odpusciłem sobie CS:GO. Od kilu miesięcy znowu zacząłem się bawić w CS ale głównie grałem MM. Ale teraz za bardzo wkurzam się na Rusków to i stwierdziłem że pogram na jakims serwerze :) A że tylko jeden tak dobrze zapadł mi w pamięć to nie było innej możliwości :) Tak więc witam ponownie i jak możecie napisać co warto ciekawego na forum przeczytać to byłbym wdzięczny :P Pozdrawiam :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...