Jump to content
Patryk ^^

Liga Mistrzów 2015/16

Recommended Posts

Cześć forumowicze! Trochę się z tym spóźniłem, ale nic do stracenia!

Z racji że jak co roku mamy okazję delektować się największymi, klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w europie - Ligą Mistrzów, chciałbym zaangażować wszystkich w dyskusję dotyczącą przebiegu tej imprezy, a wiem, że śledzących te rozgrywki jest sporo!

A wiec tak: W tym poście będę zamieszczał aktualną sytuację rozgrywek jak i wgląd na najbliższe spotkania.

Od was chciałbym, abyście wyrażali swoje opinie na temat rozgrywek, dzielili się oczekiwaniami, typowali wyniki itd.

ATC4lXB.png

Finał Ligi Mistrzów:

28.05.2016 godzina 20:45!

real-madrid-atletico-madrid.jpg

Finał Ligi Mistrzów odbędzie na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie.

Zapraszam do dyskusji, liczę na waszą aktywność!

Dziś stratuje trzecia kolejka, a wiec możemy zacząć dyskusje.

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem tej kolejki będzie starcie Arsenalu z Bayernem, Londyńczycy mają na koncie 0 punktów, wiec to dla nich być, albo nie być. Oby wygrali :)

Co do reszty, Barcelona powinna bez problemu poradzić sobie z Bate, ciekawie będzie w Kijowie, gdzie Dynamo zagra z Chelsea, drużyna Mou nie radzi sobie w BPL, wiec nie zdziwię się jeśli polegną w Kijowie.

O reszcie spotkań nie będę się wypowiadał. Czekam na wasze komentarze ;)

I koniec wtorkowych spotkań, tak jak myślałem Arsenal pokaże, że jeszcze będzie walczył o LM, Chelsea z remisem, bardzo wyrównany mecz z Dynamo... Tegoroczna LM chyba nie dla nich... :)

Ciekawe było w Leverkusen, gdzie gospodarze po prowadzeniu 2:0 stracili 4 gole, lecz w dziesięciu ostaniach minutach udało im się doprowadzić do remisu, pozostałe spotkania chyba bez większego zaskoczenia.

Edit:

Za chwilę rozpoczną się środowe spotkania, zdecydowanie najbardziej wyczekiwany mecz, to PSG - RM, obstawiam remis.

Natomiast ja wyczekuję starcia mojego United z CSKA, czas najwyższy abyśmy pokazali, do kogo tu należy pierwsze miejsce, lecz LVG zapowiadał, że w Moskwie celuje w remis, oby piłkarze byli bardziej ambitni : ). W starciu MC z Sevillą, liczę na wygraną drużyny Krychowiaka, to by było na tyle. :)

Astana 0-3 Atletico

Benfica 1:1 Galatasaray

Monchengladbach 0:2 Juve

RM 1:2 PSG

PSV 1:0 Wolfsburg

Szachtar 1:0 Malmo

Sevilla 2:2 MC

MU 2:1 CSKA

Mam wielką nadzieję, że RM i MC stracą punkty :)

Moje wczorajsze typy: Roma, Barca, Bayern, Chelsea, Zenit i Gent vs Valencja obstawiałem że poniżej 2.5 bramek dobra wiadomość jest taka że NIE obstawiłem !! :D Zawsze jest tak że jak obstawiam to nie wchodzi po 1 meczu a jak nie obstawiam to wchodzą te typy które chciałem obstawić, nigdy tego nie ogarnę :D

Dziś bardzo ważny mecz dla mojego United, musimy wygrać z Wolfsburgiem mimo, że gramy na ich stadionie. Będzie ciężko, jak na razie notujemy serię remisów, kolejny mecz moje grupy to CSKA z PSV.Mało prawdopodobne ale chciałbym, aby PSV przegrało, jeśli chcemy awansować bez naszej wygranej. Na reszcie spotkań na razie się nie skupiałem :p