Skocz do zawartości
Patryk ^^

Liga Mistrzów 2015/16

Rekomendowane odpowiedzi

to i tak w miarę, zawsze mogłeś być kibicem widzewa  ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa zakończona. Wydaję mi się, że większych niespodzianek nie ma, teraz czekamy na losowanie, które odbędzie się 14 grudnia.

 

 

 

Poznaliśmy pary 1/8 finału, PSG-Chelsea, Juventus-Bayern i Arsenal-FCB, to moim zdaniem najciekawsze pary, które zobaczymy w 1/8 finału.

 

Mimo słabej dyspozycji Chelsea w BPL wydaje mi się, że poradzą sobie z PSG, poza tym spotykają się po raz kolejny. Mou jak nikt inny wie jak wygrywać mecze ligi mistrzów. Bayern z Juve nie powinien mieć większych problemów. A Barcelona jak to Barca tiki taka... Lecz Kanonierzy już niejednokrotnie pokazali, że  potrafią zaskakiwać swoją grą.

 

A wy co myślicie tych o spotkaniach?

Edytowane przez Patryk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Chealsy może cos jeszce pokazać w lidze mistrzów,  Juventus myślę, że może uda im sie 1 dobry mecz na remis, a co to Barcelony to już klasyk, że grają z Arsenalem, ale nie zgodzę sie, że tiki taka bo tego już praktycznie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wraca LM, zobaczymy dwa mecze Benfica - Zanit i PSG - Chelsea, ja stawiam na remis w  Lizbonie i na skromne zwycięstwo PSG z Chelsea, choć ekipa z Paryża może mieć problemy z autobusem z Londynu, wydaje mi się, że dadzą radę z słabą jak na razie Chelsea.

 

Jakie jest wasze zdanie na temat dzisiejszych spotkań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiacie STS, FOrtuna albo cos podobne :D ?  GOGO PSG <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Benfica zaskoczy wygrywając, nie mają wyjścia grają u siebie i mają dużą przewagę oraz wsparcie kibiców, wiernych. Rewanż będzie trudny w Rosji także muszą wygrać, remis i porażka nie wchodzi w grę.

PSG, co tu dużo mówić forma jest po stronie Paryżan, wygrywają wszystko, ostatni mecz na remis ale nie ma co się dziwić Lille to remisowy klub. Chelsea hmm nowy trener, myślę że brak porozumienia jeszcze, w szatni też coś się dzieje... Postawiłbym na remis ale liczę na skromne zwycięstwo PSG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ up

No dziś mamy emocjonujące meczy Arsenal vs Barcelona oraz Juventus vs Bayern.

Myślę że Barcelona bez problemu skromnie 2:1 wygra z Arsenalem. Co do drugiego meczu to Juve cóż bardzo i arcy trudne zadanie będzie miała od samego początku, jeśli nie będzie ofensywy ani w pełni skupionej defensywy no to może już dziś rostrzygnąć się dzisiejszy mecz. "Lewy" i jego ekipa co tu dużo mówić, zapał do gry jak i do bramek. Mecz na pewno ciekawy i dużo dziś może się wydarzyć na nim, nie będę zdziwiony jeśli padnie remis tutaj ale myślę że będzie 3:1 dla Bayernu :D

Edytowane przez Bianorf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to żebyś sobie dał sobie karę , edytuj posta. 
Ja potem wstawie kuponik z sts-a:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwa ciekawe mecze, aż nie wiem który oglądać, ale chyba skuszę się na Arsenal z Barceloną, a tu po cichu liczę na wygraną Kanonierów na własnym terenie 2:0. Potencjalnym faworytem jest Bayern, ale Juventus ma atut własnego boiska, myślę że zobaczymy sporo bramek, a mecz ostatecznie zakończy się remisem 2:2, 3:3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś z tego?83e01e28372430adab241b3b6b8d2763.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Arsenal vs Barcelona mnie nie zawiódł aczkolwiek bardzo dobra ofensywa po stronie Kanonierów ale tylko przez pierwsze 20-25 min, później coś już sypało się (na szczęście :D ) mimo tego zaskoczyli :) Mnóstwo strat po jednej i drugiej z drużyn. Widać było po stronie Arsenalu że coś między zawodnikami nie gra... Co do Barcy? Messi Messi szkoda tylko że nie było trzeciej bramki :D Dobry meczyk, awans zapewniony ;] ;D

 

Oglądał ktoś Bayern? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Arsenal vs Barcelona mnie nie zawiódł aczkolwiek bardzo dobra ofensywa po stronie Kanonierów ale tylko przez pierwsze 20-25 min, później coś już sypało się (na szczęście :D ) mimo tego zaskoczyli :) Mnóstwo strat po jednej i drugiej z drużyn. Widać było po stronie Arsenalu że coś między zawodnikami nie gra... Co do Barcy? Messi Messi szkoda tylko że nie było trzeciej bramki :D Dobry meczyk, awans zapewniony ;] ;D

 

Oglądał ktoś Bayern? :D

Najbardziej to chyba "Żiruu" nie grał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kanonierzy chcieli wygrać strzałami w trybuny, to im się nożna z rugby pomyliła, jedyne co to Welbeck pokazał się z dobrej strony. Barca zmarnowała kilka setek na szczęście Arsenalu. Życzę im powodzenia w Barcelonie :) Drugiego meczu nie widziałem, wiec się nie wypowiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kanonierzy chcieli wygrać strzałami w trybuny, to im się nożna z rugby pomyliła, jedyne co to Welbeck pokazał się z dobrej strony. Barca zmarnowała kilka setek na szczęście Arsenalu. Życzę im powodzenia w Barcelonie :) Drugiego meczu nie widziałem, wiec się nie wypowiadam ;)

Zdecydowanie Welbeck wniósł świeżość do zespołu, trochę więcej spodziewałem się też po Walcott ale... No trochę tego było, ale najważniejsze są emocje i akcje a to było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b19c61a82cbe234fd22c3dcf52c4d469.jpg Jak myślicie,będzie coś z tego? Szczególnie chodzi mi o PSV,czy w Holandii będą potrafili zrobić niespodziankę ? :D

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o dzisiejszym meczu Chelsea z PSG? moim zdaniem mecz zakończy się remisem i tym akcentem Chelsea pożegna się z LM na kolejene lata ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro lewol brameczkę  strzeli coś czuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern wygra dzisiaj na spokojnie, Juve nie ma trzech kluczowych graczy - Bez kontuzjowanych Claudio Marchisio i Paulo Dybali zagrają piłkarze Juventusu Turyn w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Nie wystąpi także Giorgio Chiellini, a być może tylko wśród rezerwowych będzie Mario Mandzukic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopiuj wklej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No specjalnie skopiowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaczynamy zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Stawiacie STS-a? jak tak to dawać foto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy na dziś, PSG 2:1 MC i Wolfsburg 0:3 RM

 

Jeszcze chciałem spytać was, co sądzicie o wczorajszej pracy sędziego w meczu FCB z Atletico, moim zdaniem to lekkie przegięcie, że UEFA wypuszcza takie osoby na boisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...