Jump to content
CZK

Rozpoczynanie przygody z siłownią.

Recommended Posts

No więc tak. Zacznę od początku po polsku żeby każdy zaczął to kumać :)

 

1. Zaczynasz przygodę z siłka. Mówisz ale będziesz kox kupisz odżywki sterydy będziesz maszyna.

Nic innego jak błędne rozumowanie. Jak zaczynasz siłkę to pierwsze co nie jest a ile mam siana w kiermanie żeby kupić coś sobie żeby szybko działało.

Pierwszą rzeczą jest poznanie swego organizmu (sprawdzasz ile max wyciśniesz,na to czy na tamto, sprawdzasz wydolność ile dasz rady biegać jeździć) .

2. Jeśli już masz rozeznanie to myślisz co chcesz osiągnąć. (Redukcja / Masa)

3. Wiesz co chcesz zrobić więc rozpisujesz plan treningowy, ale taki żebyś nie skwasił organizmu od razu. Czyli pierw na spokojnie daj organizmowi się przyzwyczaić do nowego trybu życia związanego z mocniejszym ruchem.

4. Jeśli masz plan to już masz 2/5 sukcesu. Teraz pora do przejścia do kolejnych 2/5 czyli dieta. Na forum tu rozpisałem jak mnie nauczono rozpisywać dietę. Podaję link -->

http://home-edition.eu/topic/11873-zbilansowanie-diety/ .

5. No i teraz dla połowy wazonów, którzy szamają te odżywki popalą frana na siłce i myślą, że pompa kozak jestem. Otóż temat odżywek. Nie wszyscy są tacy jak tu napisałem ale większość taka jest. Po pierwsze primo. Zaczynasz siłkę, nie bierz żadnych odżywek, po co? Czysta siła sama pójdzie, masa też, czym są odżywki? Suplementami, które są UZUPEŁNIENIEM DIETY. Więc gdy zaczynasz przygodę jedynie polecam BCAA (aminokwasy rozgałęzione) i warzywa i owoce, ponieważ wszystko naturalne jest lepiej przyswajalne. Jeśli już poćwiczysz te pół roku zacznij brać odżywki, białeczka , przedtreningówki itd. itp. Natomiast gdy chcesz sięgnąć po sterydy, jeśli chcesz to robić to pierwsze co idziesz do lekarza i z nim dyskutujesz temat. Niech będzie, że jesteś uczulony i jest po Tobie. Ja też konsultuje do teraz się z lekarzem. Pamiętaj sterydy to ostateczność gdy już siła Ci nie idzie.

6. Dobra jeśli to zrobiłeś już to masz 4/5 sukcesu. Więc spytasz zaraz mam już wszystko potrzebne więc co jest tą 1/5 ? Odpowiedź brzmi prosto. RUSZ DUPĘ i wdrąż to w życie. :)

7. Pamiętaj, żeby nie imprezować często bo wszystko na marne jak i żyć zdrowo :) Jestem dobrym chyba przykładem, że można nie pić dbać o siebie i wyglądać jakoś wyróżniająco się na plaży :)

Wszystko jest moim zdaniem jak ja zaczynałem przygody z siłownią :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem taką sytuację ze kumpel mnie na mówił na silke ale chodziłem tylko miesiąc bo się zaczęło imprezowac w tym czasie i kumpel mówił ze z tego nic nie będzie więc stwierdziłem ze lepiej iść wypić i zapalic a z silka dać sb spokój i tak zakończyłem przygodę z ćwiczeniem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja tez parę razy sobie wypilem Ale na moją 18naste objąłem sobie cel wyglądać dosyć solidnie i ponad 9 lat walczę z tym i mi coś wychodzi ;) No dokładnie bez ruchu to można spać jedynie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...