Skocz do zawartości
FrancuS

FrancuS to moze ja zaczne

Rekomendowane odpowiedzi

1.moja ulubiona gra czyli mam na myśli cs :P ale do tego gram jeszcze w plemiona (only ś33), menelgame (nick hlyfus)

2.motoryzacja szczególnie branża motocyklowa!:D mam w domu starego komara z 1971r na chodzie, skuterka piaggio sfera 50rst z 1995r, brat mo zhe jaing 2007r; tata jezdzi na yamacha virago 750 z 1992r ale ma zamiar kupic suzuki intruder c1800r, wujek ma suzuki intruder 1400 z 2002r i suzuki intruder m1800r z 2007, kuzyn mial cbr f4 600 ale na poczatku sezonu sprzedal i kupil cbr-r 954 fireblade; inny wujek ma honde cbf 500; dziadek ma wsk; kuzyn 3 lata mlodszy juz jezdzi na simsonie 4 biegowym :D moge tak wymieniac dos dlugo bo moja rodzinka jest nieco zmotoryzowana :P :D

3.muzyka: hardstyle,hardcore,trance,techno itp kto siedzi w tym to wie o co mi chodzi :D :P

4.zoologia: kiedys mialem 5 czy 6 akwariów i mialem dosc duza hodowle rybek akwariowych ale z braku czasu zostalo mi tylko jedna 200l rekreacyjne 8skararow,2 dianymy,2sumy rekini,5glonojadow tygrysich albo lamparcich,10 zalobniczek,1 mulojad,1 szczupienczyk

5.sporty: rasz w cs :D :P głównie siatkówka obok domu mam boisko do siatki wybudowane przeze mnie i brata gramy dosc czesto niekiedy nawet codziennie zalezy od pogody i checi

6.komputery telefony i inne sprzety rtv: mianowicie naprawiam drobne usterki komputerow,telefonow szczeze niepolece wam siebie bo czesto sie zdaza ze cos zepsuje :P ; sprzet grajacy jak w punkcie 3 tak i w 6 trzeba napisac ze muzyke slucham dosc glosno mam 2 kolumny altus 140 tube basowa mac audio 500, subwoofer tonsil 200a, tube wlasnej produkcji z glosnikiem 200w calos spina wzmaczniacz onkyo integra a-8270 ktory dostlaem kupujac altusy :D do wzmacznicza dokupilem cala wieze segmentowa z onkyop integra aby to jakos wygladalo w pokoju

7.nauka: jestem na polmetku technikum budowlanego w wodzislawiu slpozniej hyba beda studia inzynierski w gliwicach

to by bylo na tyle :D dzienkuje dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są bardziej zainteresowania niż hobby.

Hobby (pasja, pot. konik) – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem — głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.

Z tego wynika, że Twoim hobby jest chyba CS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim hobby jest granie w pilke nozna i granie w cs'a na Batonie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby CS, footbaall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sobie nabije posta, moje hobby to pilka reczna, nozna -> ogolnie sport :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo francus inżynier :) .Ja też chodzę do technikum budowlanego i też jestem na półmetku(3 klasa).Tak jak ty też będę się wybierał na studia inżynierskie. Co do moich hobby to oczywiście gała :) ,CS , budownictwo oraz inne sporty oprócz nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.nauka: jestem na polmetku technikum budowlanego w wodzislawiu slpozniej hyba beda studia inzynierski w gliwicach

Ciezko bedzie na polibudzie szczegolnie na budownictwie :) wiem cos o tym bo studiuje pare budynkow obok i slysze jak tam maja prze****** no ale.. polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim hobby jest mixowanie(dj-ka) gram od 3 lat;) no i oczywiście CS. uwielbiam yamahe R1 więc jeździć też lubie ;D wędkarstwem równiez nie pogardze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrancuS troche masz błędów ortograficznych dużo :) "hyba"...moim hobby jest piłka nożna,cs i kilka mmorpg i od niedawna rolki...A muzyka to reggae :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy z jednego kopyta o tej piłce nożnej... pff plebs :D

Sport prawdziwych mężczyzn to koszykówka. Nie dla ulizanych Ronaldów i innych symulantów ;]

Jeżeli chodzi o muzykę to Dubstep np. flux pavilion, hip-hop/rap np. pezet, małpa, VNM, O.S.T.R., Rafi, Donguralesko, PeeRZet, W.E.N.A oraz wiele innych, rock Polski jak i zagraniczny np. Coma, RHCP, Nirvana, Metallica, SOAD, Happysad, Strachy na lachy... cs ok. 5 lat, deskorolka -całe wakacje przejeździłem jakiś tam kickflip, olie 180 i takie tam pierdoły. Lekkoatletyka a konkretniej skok wzwyż, 110 płotki oraz 110 płaskie.

No i to by było na tyle :)

Pozdrawiam - wasz kolega wielbłąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa to lubię dużo :D

Muza, Koszykówka ;D

Kobiety ;*

Kick-Boxing kooocham ;D Oczywiście Full C ! I od nie dawna kilka treningów MMA :)

Dobra książka oraz film :) Oczywiście na podstawie książki ;)

Praca ;D Bo ją uwielbiam ;D Blanciki ;) Wszelakie spotkania kulturalne oczywiście :)

Nowe znajomości ;D

Pozdrowionka od Toudiego ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...