Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Nightmare

Serwer:  #2
Data: 12.10.2016
Adres ip (amx_ip): 
94.154.58.128:27005 VALVE_2:0:931483943
Demo/screeny: http://www51.zippyshare.com/i/eKhVXM0D/157467/20161012182343_1.jpg http://www51.zippyshare.com/i/AW3MrPwy/125003/123.jpg
Opis sytuacji: Grając na serwerze pb koleś zaczął namawiać graczy aby weszli na ts'a bo sam siedzi. Podał ts'a i od razu sprawdziłem czy z kimś gra, siedział sam kiedy przyszedłem ale czy wcześniej ktoś  z nim był tego już nie wiem. Pytanie do Was czy należy się perm dla niego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z tym kolegą już chyba trzy lata i nigdy nie słyszałem ani nie widziałem żeby pisał żeby ktoś wszedł na ts'a i to jest dla mnie dziwne że taka sytuacja zaistniała. Ale jak dla mnie skoro nikogo nie było na ts i z nikim się nie komunikowal to chyba się nie należy perm, ale takie jest tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIwy Ja tez go juz troche znam i tez nie widzialem aby takie cos mialo miejsce , ale jakby gral i mial info od kogos to perm przede wszystkim tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten o którym mowa... Patrz na datę rejestracji. Dla mnie samo to że podał ts'a to już ban powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dodaje ts,a to znaczy chyba że tak od dawna gra... Co do używania go to jak pisze w regulaminie powinnien być perm

Edit właśnie o tym mówię z tym permem ze widać ze ma nie wiadomo z kad info co robić a czym to się od wh różni?? Niczym pozd

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze nie , samo korzystanie z niego nie jest zabronione , ale podpowiadanie sobie na ts-ie już jest karalne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się Honor, ale jak udowodnić że ktoś podpowiadał ?:P  mission impossible

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Bienio widać by było że ma info z dupy , teoretycznie jak z wh  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Koleś wporzadku ale zbyt natrętny z tym ts. Ogólnie wiem że gra z ts z Pacankiem, jedną akcję mieli no widać było zewnętrzne podpowiedzi, dałem ostrzeżenie ze jeszcze jedna taka akcja i banuje oby dwóch. Żal mi pacanka bo to stary wyjadacz ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Koleś wporzadku ale zbyt natrętny z tym ts. Ogólnie wiem że gra z ts z Pacankiem, jedną akcję mieli no widać było zewnętrzne podpowiedzi, dałem ostrzeżenie ze jeszcze jedna taka akcja i banuje oby dwóch. Żal mi pacanka bo to stary wyjadacz ;D

Ziomuś jak miałeś pewność, że siędzą na TS to twój obowiazek wypłacić bana, choć nie wiem kto by to był ja, czy jakiś stary wyjadacz. Pozzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się pojawi na serwerze to sprawdźcie dokładnie czy korzysta z tego ts'a i czy jest z kimś. Nie muszę przypominać by sprawdzać na innym nicku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Szef! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. I co zrobił ktoś coś z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam @Stracony złapał go na podpowiadaniu , z resztą sam na górze napisał....nie wiem co z tym zrobili czy zrobią, do tej pory jak mielismy pewność, ze ktoś siedzi na tsie i podpowiada to leciał perm, ta sytułacja dla mnie jest dziwna i niezrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodam od siebie, że takie sytuacje mają miejsce na #1, Nightmare ze 2 czy 3 razy namawiał graczy na TS, ostrzegałam czym to grozi. Żadne ip w grze się nie pojawiło, nie widziałam też podejrzanych akcji, ale namawia graczy, prosił nawet mnie żebym weszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bądź przedwczoraj mnie też zapraszał na TS'a, ale nie weszłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Olka91^ napisał:

Wczoraj bądź przedwczoraj mnie też zapraszał na TS'a, ale nie weszłam.

Trzeba było wejść i sprawdzić jaki był cel tego zaproszenia :) Wtedy nagrać go jeśli zacząłby podpowiadać lub sugerować i nagranie umieścić wyłącznie w AR poza jego wiedzą, by ten potem nie miał do Ciebie pretensji :P

To nawet nie byłaby prowokacja :P Ola popraw się!! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Prowokacje zróbcie. Napisać, że np. ale fajny pomysł można tam sobie podpowiadać. Ty też tak robisz? I tak go złapać. I po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wejdę, nie działa mi TS, ciągle mam jakiś błąd, ale pomysł jak najbardziej dobry. Zróbcie screena i po sprawie, być może sięgnie się jeszcze innym graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KaSiA napisał:

To dodam od siebie, że takie sytuacje mają miejsce na #1, Nightmare ze 2 czy 3 razy namawiał graczy na TS, ostrzegałam czym to grozi. Żadne ip w grze się nie pojawiło, nie widziałam też podejrzanych akcji, ale namawia graczy, prosił nawet mnie żebym weszła.

Potwierdzam. Też to widywałem. W tym tygodniu głównie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz z pacankiem i nightem siedzę na Ts'ie i gadamy sobie xd czasem gramy razem, ale żadnego podpowiadania nie ma. Nie wiem jak jest gdy mnie u nich w pokoju nie ma. Wiedzą, że ich pilnuje na podpowiadaniu, a i tak siedzimy nieraz kilka godzin :5870c5c7c2ac5_D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czasem zaprasza ale to tylko luźne gadanie tam jest, nie ma podpowiadania... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...