Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MrKush
Staż w cs'a: 11lat
Wiek: 22lata
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2-6h  https://www.gametracker.com/player/MrKush/31.186.83.63:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: Tutaj na tym serwerze :P
Gdzie masz admina: Aktualnie nie mam nigdzie.
Dlaczego właśnie ja: Ponieważ jestem w późniejszych godzinach, w których nie ma już adminów i mogę pilnować porządku godzinami wieczornymi :) Jestem odpowiedzialny, kulturalny, sprawiedliwy. I już miałem tutaj admina wiem co się z czym je i nie było problemów ze mną :) 
Kontakt: MrKush319@gmail.com, steam: roccanon123.



Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko


 


Widzę, że miałeś admina na Batonie ale, i wróciłeś ale sorki na forum wogóle cie nie widziałem,


chociaż jednego demka które zgłosiłeś, nie widziałem żadnej aktywności a jestem tu juz pół roku co dziennie.


Nie jestem przeciwko twojej kandydaturze, ale wydaje mi się, że powinneś być aktywny na forum.


Jeżeli bedziesz się zgłaszał odpały na forum i dasz się poznać nowym użytkownikom H-E bedę na tak.


Obecnie jestem na NIE


 


 


 


 


Ps. czerwony kolor jest tylko dla administratorów.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałeś admina bo widziałem ale daj się poznać nowym użytkownika i zgłoś jakiś botów na forum i będzie git, zwiększ też aktywność na forum narazie jestem Neutralny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że dam się poznać nowym ludziom. A co do demka to jak nie ma żadnego oszusta to co mam czekać aż ktoś się trafi i dopiero nagrać ?? A jak się nie trafi to wszyscy będą na nie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu stwarza się dylemat. Zapewne pamiętasz Mnie tak samo jak Ja pamiętam Ciebie. Admin służył jakiś czas, coś się sprawdzał lecz również nie obyło się bez skarg i punkcików.

Jezeli chcesz naprawić stosunki i mieć czyste konto to się musisz postarać. Powodzenia - Chwilowo jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie, ostatnio powróciłem co nie co na #1 i szczerze..? To ani razu Cie nie widziałem, w dodatku tak jak napisał @MIRAS, powineneś mieć czyste konto.

W dodatku miałeś sporą przerwę od serwera, więc musisz się dać poznać. Z tego co teraz Cię znam to z skargi na Ciebie napisaną przez Rozbójniczke, ale to nie czas rozgrzebywać starych tematów. Obecnie na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram podanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko


 


Tak sobie popatrzyłem i coś tam na forum sie pokazałaś :P, demko zgłoszone dziś w nocy.


Ja pisze tak jak jest nie znam cię, nie wiem kim jesteś itd, ale pójde za @Sevral bo


jak on jest na tak widocznie cię zna i wie, że jesteś odpowiednią osobą na stanowisko admina,


a serwer #1 potrzebuje kogoś z doświadczeniem w adminowaniu, więc Tak dla twojego podania.


Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już adminem u Nas na serwerze a czy się sprawował? Były skargi, kłótnie, obrazy nie raz nie dwa...

 

Jestem odpowiedzialny, kulturalny, sprawiedliwy. 

Powiem tak i nie, ale nie będę wnikam - to tylko moje zdanie.

Jeśli chodzi o admina to jestem na neutral

 

admin który zawsze ogarniał odpałów niczym ksiądz zakonnice :D jedynie czasem problem z samo kontrolą :D

Samo zgłaszanie odpałów nie wystarcza. Kultura przede wszystkim ;) 

 

@Honor rozważ uważnie podanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny ludzie się zmieniają a to jak piszę np do Ciebie prywatnie to jest prywatnie na serwerze ma być kultura i mam reprezentować H-E ;) Każdy kto mnie zna wie, że klnę jak szewc :) Ale gdy jestem odpowiedzialny za pilnowanie kultury to też sam się tego będę przestrzegał :) Dlaczego jesteś neutral Pełny ?? Assasin daruj sobie wyciąganie spraw z Rozbójniczką :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie ale wiedz że będę miał Cie na oku , zgłoś sie na PW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...