Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

[Rozpatrzone] Krystek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KrystianMilolo 

server:4#

Data: 31-01-2017

IP : STEAM_1:0:70636452  83.9.223.146  Nonsteam 

Demo: http://www120.zippyshare.com/v/jAxYrsgd/file.html

Opis: Wh , ostatnie akcje potwierdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że każdy ma to gdzieś więc można zamknąć. Później się dziwią że nikt nie zgłasza tylko pisze na sb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. GA. Działajcie :) Chłop się trudzi i nagrywa to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obejrzałem demo juz wczoraj, strasznie mi strone muliło wiec sie nie produkowałem bo nie bede 10 minut czekał az mi załaduje temat, co do dema to widac ze chłopak ma skila i gra na słuch, według mnie czysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

Ja tam obejrzałem demo juz wczoraj, strasznie mi strone muliło wiec sie nie produkowałem bo nie bede 10 minut czekał az mi załaduje temat, co do dema to widac ze chłopak ma skila i gra na słuch, według mnie czysto

Co??? Wrócę do domu i rozpiszę , bo ostatnia akcja jak był na respie CT i skan na B i trafia w fraga, to też czyste? @JaNcZo_wiN obejrzyj z ESP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie koleś ma niezłego skilla na AWP. Nic podejrzanego nie widzę. Informuję, że ja się specjalizuję w PB a dobrze wiecie że to inne bajki. Niech napiszą jeszcze z 2 osoby z GA i myślę, że będzię wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak może też Ja popełniłem błąd i dałem nie te demo, jutro popołudniu zobaczę demko i edytuje post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wrzuca demo to najlepiej rozpisać akcje by każdy wiedział o jakie akcje chodzi.
9:05-słyszał +
9:10 słyszał +
9:16 wylatuje wcelowany od razu w skrzynke koło ktorej znajduje się gracz CT nie zwracając uwagi że ktoś moze być CT/środek bo po co -/+
9:36 słyszał +
10:20 czysto +
10:49 słyszał gościa na długiej nie tego z bsa -
11:16 tu niby wiedział bo przeciwnik dostał granatem ale ten granat rzucony idealnie pod przeciwnika hmm.. -/+
12:11-12:13 rozumiem że tak sobie skanował brame -/+

12:18-12:20 podąża celownikiem za przeciwnikiem? znam ten skan, ale co on tym celownikiem robi.Nie wydaje mi się ze ma info iż ktoś jest na b (wiadomo można przypuszczać) -

12:30 nie sprawdził sobie innych miejscówek np na blisko po lewo, skrzynia, pod oknem mógł ktoś być tylko wybiega wcelowany w podest? Kto tak robi? -

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie odpalony, parę akcji mógł słyszeć przeciwnika, ale zawsze wychodzi od razu na model. Akcja jak wychodzi  z anarchii i leci na środek za gościem i od razu wcelowany jest w grubasa na midzie zdecydowała. Ja bym sprawdził 10 miejscówek po drodze, a on od razu na pewniaka za modelem ciśnie. 
+b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zamek. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...