Skocz do zawartości
MiszczWilkow

[Archiwum] STRONA WWW DLA SERVERA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widze,że serwer posiada forum a temat ten zalozylem aby zapytac czy (raczej te slowa kieruje do admina servera cs) mogę zrobić stronę www dla serwera (darmowa :() wystarczy,że napisze mi (admin)co na tej stronie ma być a postaram sie zrobic ja szybko to jak ? co o tym myślicie ? :) jak na darmową to bedzie nawet ladnie wyglądać jest tam także pare opcji jak (forum,sountbox,mozna zrobic dzial download,newsy itd...)proszę o szybką odpowiedź ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz propozycję co do stylu forum zrób coś próbnego, albo pokaż jakąś swoją pracę tutaj viewtopic.php?f=57&p=15876#p15876 Jeśli baton będzie zainteresowany Twoją propozycją na pewno się z Tobą skontaktuje. Napisz mu PW z kontaktem do siebie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o strone dla servera U KASI I ZLOTEGO nie dla forum ;p np. tak jakbby strona klanowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz WIlkow tylko ,ze administatorem i "właścicielem" tego forum jest właśnie Złoty. Czyli zrób i pokaż mu czy mu sie spodoba. I watpie, że chciałby prowadzic kolejne forum ale to już nie moja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę uważam za zbędną. Wszelkie informacje można zamieszczać na forum z równie dobrym efektem. Z resztą gdyby miała być strona to również bym potrafił ją zrobić i bym ją zrobił :) Mimo wszystko dzięki za chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to można zamknąc temat.

//LEader: Closed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...