Skocz do zawartości
Kapibar

Zbliżające się premiery

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej ;) założyłem oddzielny temat, bo nie mogłem znaleźć niczego podobnego, zbiorczego, a przecież jest o czym dyskutować :P Czy tylko ja się jaram jak dziecko na samą myśl o nadchodzących premierach i to już w 2017 roku? :D Z tego, co widziałem, to szykuje się hit na hicie i ciekaw jestem, który nadchodzący film najchętniej byście obejrzeli i dlaczego? Jest coś, na co koniecznie musicie pójść do kina (może nawet wybulić więcej i przejść się do tego z wodotryskami 10DX? :P )?  Jakieś zwiastuny was szczególnie urzekły? 

Osobiście nie mogę się doczekać naprawdę wielu produkcji (m. in. Wonder Woman, Strażnicy Galaktyki Vol. II, ba, Power Rangers :D), ale najbardziej się cieszę na kolejną, tym razem chyba porządną, część mojej ulubionej serii: Pirates of the Caribbean - Dead Men Tell No Tales (w polskim jak zwykle oryginalnym tłumaczeniu - Zemsta Sralazara x,x), a spot Super Bowl moim zdaniem jest świetny :D Widać w końcu powrót Orlando Blooma grającego postać Williama Turnera i jest nawet teoria, że premiera filmu pokrywa się z upływem 10 lat, po których może on zejść na ląd :O W każdym razie, co sądzicie? 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się nie mogę czekać Logana, Spider-Mana, Strażników Galaktyki, Gwiezdnych wojen, Piratów, Power Rangers  i Transformers, (chyba w tym roku). 

Urzekly mnie trailery Logana i Spider-Mana oraz power rangers. 

Co do piratów mam mieszane uczucia bo 4 cześć była słaba więc nie napalam się ale czekam. 

No zobaczymy które filmy powtórzę a które będę chciał zapomnieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Te-Tris napisał:

Ja się nie mogę czekać Logana, Spider-Mana, Strażników Galaktyki, Gwiezdnych wojen, Piratów, Power Rangers  i Transformers, (chyba w tym roku). 

Ano właśnie, Gwiezdne Wojny też chętnie obejrzę, ale i się obawiam klapy, tzn. w moim odczuciu klapy, bo jakoś mi ten Disney nie podchodzi :F W Przebudzeniu Mocy za mało było tego mroku imo, Sith, to powinien być Sith, a nie jakaś popierdółka Solo :D No i mają  u mnie MEGA minus za odcięcie się od niemalże całego uniwersum i nazwanie tego legendami... A Piraci, masz rację, 4 część, to był żart, a teraz mam po prostu nadzieję, że będzie lepiej.

Ale jakbym miał wytypować 100% pewniak, który nikogo nie zawiedzie, to Strażnicy Galaktyki i Baby Groot :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
57 minut temu, Kapibar napisał:

Ano właśnie, Gwiezdne Wojny też chętnie obejrzę, ale i się obawiam klapy, tzn. w moim odczuciu klapy, bo jakoś mi ten Disney nie podchodzi :F W Przebudzeniu Mocy za mało było tego mroku imo, Sith, to powinien być Sith, a nie jakaś popierdółka Solo :D No i mają  u mnie MEGA minus za odcięcie się od niemalże całego uniwersum i nazwanie tego legendami... A Piraci, masz rację, 4 część, to był żart, a teraz mam po prostu nadzieję, że będzie lepiej.

Ale jakbym miał wytypować 100% pewniak, który nikogo nie zawiedzie, to Strażnicy Galaktyki i Baby Groot :D 

Powiem Ci ze siedzę w temacie star wars i z tych info które znam to ta część będzie bardzo dobra no ale to wiem z plotek itp :) 

Moim zdaniem Logan też nie zawiedzie bo jaram się szczególnie że film ma,, Erke " więc czekam. 

Spider-Man też fajnie się zapowiada tak samo jak Strażnicy więc wysyp filmów super hero w tym roku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W roku 2017, czekam jedynie na 2 filmy. M.in:

  • Star Wars Część 8 która wyjdzie w Grudniu tego roku
  • Oraz Fast And Furios Część 8 która wyjdzie w Marcu bądź Kwietniu, nie jestem pewien.

Może skuszę się na tych piratów, bądź Tranformersów. Zobaczy się opinie ludzi, i wtedy się postąpi czy warto iść czy nie bardzo. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ja czekam głównie na premiery piratów i Szybkich. Piraci świetna seria, aczkolwiek widząc zwiastuny 5 obawiam się, że mogli przedobrzyć. Co do Szybkich, powiem szczerze już mnie nic nie zaskoczy w tej serii. Lecz oglądając zwiastuny 8 części FAF jestem pewny, że to będzie już mega bajka, niestety ta seria straciła świetny klimat, który panował w pierwszych częściach. No cóż poszukiwanie szerszej publiczności, aczkolwiek myślę, że jakby nie zrobili taki "bajerów" ten film by i tak się obronił. 

Co do innych premier nie wiem, bo szczerze nie sprawdzałem co ma wyjść w 2017 roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast&Furious już klimatu i moim zdaniem nie ma, ale do obejrzenia, jako odmóżdżający film po np. ciężkim dniu - może być, dobre kino akcji, niewymagające :D Tylko bez Walkera, to nie wiem, czy to ma jeszcze jakiś sens.. 

Powiem wam, że poza Piratami liczę też na serię Ligi Sprawiedliwych od DC, jako przeciwwaga dla dominującego uniwersum Marvela. Oglądałem poprzednie produkcje Man of Steel (o Supermanie) i Batman v Superman i podobało mi się, mroczny klimat, powaga, bez zbędnych dowcipów każdego bohatera (tylko ten Affleck w roli Batmana...). I w tym właśnie roku wychodzi ich kolejna produkcja - Wonder Woman z Gal Gadot w roli głównej, a zaraz potem Liga Sprawiedliwych. Dla samej Wonder Woman polecam obejrzeć :D Jeśli ktoś oglądał Batman v  Superman, to na pewno pamięta epickie wejście Wonder Woman w ostatnim pojedynku i towarzyszący temu genialny soundtrack :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na 2 filmy na które na pewno odwiedzę kino :D I aż dziwię się, że nikt nie pisał o tych filmach :

- Więzień labiryntu: Lek na śmierć. Właśnie przeczytałem że przesunęli na 2018 :D Ale kozak film będzie, jak dwie poprzednie części.

- 23 Jump Street. No chłopaki, przecie to najlepsza komedia :D (poprzednie wersje to potwierdzają :D :D :D :D :D ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do filmów DC to nie oczekuję wiele po kiepskim Świcie Bohaterów i jeszcze gorszym Legionem Samobójców . Moim zdaniem filmy DC mimo tej powagi są słabe i starają się być zbyt mroczne przez co słabo się to ogląda. Fabularnie też nie pokrywają (nie licząc Batmana Nolana of kołrs). 

A filmy Marvela mają humor którego nie jest zbyt dużo, dużo akcji i bardzo przyjemnie się to ogląda więc dla mnie Marvela góruje w filmach bo nie jest nam aż tak wpajany humor jak mrok w filmach DC. 

Ja jestem podjarany Spider-Manem może doczekam się dobrej adaptacji tego komiksu bo z ten z Maguire był słaby, amazing był lepszy ale to nadal nie ten Spider-Man. 

Za to ten nowy  świetnie się zapowiada i w trailerach i po jego wystąpieniu w Wojnie Bohaterów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stracony napisał:

 

- 23 Jump Street. No chłopaki, przecie to najlepsza komedia :D (poprzednie wersje to potwierdzają :D :D :D :D :D ) 

Serio?! 23 Jump Street wychodzi w 2k17?? Obecność na premierze w kinie OBOWIĄZKOWA!

Z serii Superbohaterów, czekam tylko na jeden film, mianowicie - Logan: Wolverine. Ze wszystkich bohaterów filmu X-Man tylko on mnie fascynuję, inni mnie nie kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rok zapowiada się znakomicie gdyż wychodzi naprawdę kilka fajnych filmów :5870c5c7c2ac5_D: chyba zamieszkam w Heliosie :trollface: moje filmy na których na pewno mnie nie zabraknie to:

- Kong: Wyspa Czaszki (premiera w marcu )

-Ghost in the Shell ( również marzec hmmm Anime fajna także zobaczymy czy będzie jakieś powiązanie nie tylko z nazwy :d )

-Król Artur: Legenda miecza (premiera w maju ) 

-Obcy: Przymierze ( premiera w maju i oczywiście nie mogło tej propozycji zabraknąć :D jak dla mnie petarda i nie mogę się doczekać Obcego w jakiejś nowszej odsłonie :D ) 

-Gru, Dru i Minionki ( premiera czerwiec, nie może zabraknąć minionków :D bananaaaaaa :trollface: ) 

-Wojna o planetę małp ( premiera w lipcu :D poprzednie części bardzo mi się podobały i mam nadzieje, że i ta będzie trzymała klimat ) 

-Thor: Ragnarok (premiera październik :D uwielbiam produkcje Marvela :D oprócz X-menów to akurat ssie :P uniwersum z dupy ) 

-Liga Sprawiedliwości (premiera listopad hmmmmm ciekaw jestem co DC ma do zaoferowania odnośnie bohaterów jak na razie Marvel koksi ) 

- xXx: Reaktywacja  ( no i oczywiście 24 lutego śmigam do kina zobaczyć jak  Xander Cage (Vin Diesel) ciśnie równo po krawędzi :trollface:

hmmmm taka skromna lista moich filmów na ten rok :5870c5c7c2ac5_D: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wspominacie o tym Loganie, to może faktycznie i ja wpiszę sobie go na listę do obejrzenia :p po prawdzie, to podobała mi się zawsze jego historia i lubię też, w jaki sposób Logana w formie chyba bardziej easter eggu wpleciono w fabułę ostatnich filmów o młodych X-Menach

 

A z innych filmów, to zastanawiam się, czy nie przejść się do kina na film, który już teraz leci, "Milczenie" z Andrew Garfieldem i Liamem Neesonem, historia jezuitów w Japonii. Fabuła chyba jest zbliżona do legendarnej bodajże Misji z 1986, jeden z filmów, które oglądam tylko raz,  bo są mega ciężkie i do przemyślenia. To może też być ciekawe, bo czytałem, że Scorsese chce się zrehabilitować tym filmem po nieco krzykliwym Wilku z Wall Street. Podobno warto, jak zobaczę, to powiem, czy faktycznie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O tak na Ghost in the shell też czekam mega klimat trailery mają. 

Jeśli chodzi o filmy na podstawie anime to czekam na Fullmetal Alchemist. 

Poza tym czekam na kilka serii anime szczególnie wiosna to będą świetne serię:

2 sezon one puch mana 

2 sezon boku no hero

2 sezon nanatsu no taizai 

Więc w tym roku będę miał dużo rzeczy do oglądania więc CS pójdzie w odstwke xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach no tak, jeszcze Thor: Ragnarok, nie wiedziałem, że to już w tym roku :O Rany, ja z kina nie wyjdę :D 
Zobaczcie sobie te dwa krótkie filmiki Marvela, moim zdaniem Thor przebija swym humorem i osobowością nawet Tony'ego Starka :D Kolejny must see w tym roku imo :P
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...