Skocz do zawartości
tentopLe

Forest podanie o Admina na serwie Baton FFA 1 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej na TAK ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jacha ze tak :] Znam chopa w ciul czasu ogarniety, twardy, stanowczy, doświadczenie w cs spore co chyba jest jedna z ważniejszych rzeczy. Rokkaz aka mag!k :killer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na tak. Przyda się wam nowa krew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Amok sie zmienil na lepsze nie slyszalem go ostatnio zeby przeklinal a jak po prostu mu nie wyjdzie wspolpraca z wami to zabierzecie mu admina czy to taki trudne dac k0mus szanse. Tylko musialo by byc kilka zasad, ze nalezy nagrac demko czita, bo znajac amoka banowal by bez dowodow, a reszta to by sie zobaczyla :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolek jesli widze kolesia na perfidnym aimie banuje bez dowodow :) po co mi one ? koles nie byl by taki chamski zeby skladac skarge wiedzac ze byl odpalony a nawet jesli to mialbym zawsze 10 osob na serwie swiadkow . nigdy za wh bez dowodw nie banuje :) pozdro przez ciernie do gwiazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje zdanie niezbyt sie liczy bo dopiero zaczynam "kariere" na batonie , ale często gra w rannych godzinach : ) więc napewnio sie taki ktos przyda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że się wtrącę, ale już kilka razy naginałeś adminów, żeby zbanowali graczy za niby aima/wh (np historia wzitttaaaa)

I gdyby nie ich demka na których są w zupełności "czyści" to ci niewinni gracze mieliby do tej pory bana. Więc wybacz Forest ale Ty też popełniasz błędy, i demka są potrzebne, żeby inni admini stwierdzili czy miałeś rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilem wtedy moglby to byc nawet papiez wzit byl wtedy odpalony zamykam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem amok , ze za ajma czy sh koles biega i zabija to niema co nagrywac jaa tylko dodalem o tym wuha. Ale widze ze wiesz o co biega. Tak dodam ludzie amok przegiinal i tak bylo to nie klamstwa, ale sami wiecie czlowiek sie zmienia co wam szkodzi dac admina na 2 tygodnie na okres probny jezeli sie sprawdzi to zostanie jezeli beda klopoty to koniec zabawy. Nie opierajcie sie zawsze na tym co było wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem Z amokiem (forestem czy jak tam na niego mówicie) i od moich ostatnich gier z tym Panem musze powiedzieć, że strasznie się zmienił. Spokojny gdy jest zdenerwowany nie przyciska magicznego przycisku, który umożliwia wypowiadania tego co on ma na myśli. Wiec jestem za daniem mu adma na okres próbny. Jeżeli się nie sprawdzi to odrazu mu go odebrac i tyle odemnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie zmienil jak bym pisal podanie o admina ale wy jestescie naiwni omg dajecie adminy na prawo i lewo a pozniej jest taki smietnik na servie ze szkoda slow.a i jescze ciekawe jak inni admini beda z nim wspolpracowac z nim jak polowe pocisnol za co dostal ze 40 banow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

na innych serwerach poczynal sobie podobnie...

ja tez niewierze w przemiany nastepujace w ciagu miesiaca... a nawet jesli to wczesniej zagwarantowal sobie olanie swojego podania na admina

Forest na serwerze stwarzal/stwarza zagrozenie a jak mu dac do tego jeszcze odrobine wladzy to bedzie admin ktory wyrobil sobie pozycje i slowa sobie pwiedziec nie da

PS faktycznie w tym podaniu roi sie od naiwnych postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że dyskusja sie ciągnie więc dołanczam ;]

Ja myśle że aMOk (FotesT) jak najbardziej zasłużył na szanse ponieważ: ma dobrego skila(fakt) jest ogarnięty i wogóle.

jak wiecie są plusy i minusy (dla większości) przeszkadzało gdy amok przeklinał czy zachowywał się wulgarnie...ALE popieram zdanie tego który dał propozycje żeby dac mu na 2 tygodnie na próbe i wtedy sie dokładnie dowiemy czy sie chłop sprawdzi ;] jak tak to zostanie:] jak nie to trudno..

tyle z mojej strony pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale na server kasi narzekacie że wybiera "znikąd" ludzi a takie dawanie na próbę to jest to samo co dawanie przez gg.

Ja wciąż jestem na nie bo chce żeby forest pokazał że mu zależy i napisał "dlaczego ja" bardziej dokładniej, też uważam że zwoływanie osób z servera co zazwyczaj są "cichociemne" na forum (i na servie) nie da ci plusów :].

No i bluzganie pewnie większość tych "cichociemnych" są na tak bo walisz na to :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

nikt sobie nie bedzie zawracal glowy dwutygodniowymi adminami w stylu... no w stylu paru wiec nie ma co wymieniac

ma dobrego skila (jeden plus choc nawet nie brany pod uwage) jest ogarniety ( to ze sie przestal wulgarnie odzywac w towarzystwie "coniektorych" adminow nie znaczy ze jest) i wogole... (wogole to Forest nadaje sie tylko do grania na serwie)

cokolwiek nie napisze on lub ktokolwiek na TAK to nie przemowi mi to do rozsadku... raz dupe z mordy przez niego zrobilem, raz tez zbanowalem niewinnego (Baton odbanowal) przez niego, i nieraz juz z nim sie uzeralem

enough is enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale na server kasi narzekacie że wybiera "znikąd" ludzi a takie dawanie na próbę to jest to samo co dawanie przez gg.

Ja wciąż jestem na nie bo chce żeby forest pokazał że mu zależy i napisał "dlaczego ja" bardziej dokładniej, też uważam że zwoływanie osób z servera co zazwyczaj są "cichociemne" na forum (i na servie) nie da ci plusów :].

No i bluzganie pewnie większość tych "cichociemnych" są na tak bo walisz na to :]

na serwer KaSi nie narzekam ;]

a co do ForesTa widac że się stara ale twierdzicie ze mało to możecie sie wstrzymac na jakiś czas od decyzji.. chodzi mi o to że pogracie z nim i sami stwierdzicie czy sie zmienił i czy sie nada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychwytuje cziterów w 2 sekundy, nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś może być lepszy od niego (przykład http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=8&t=2537 , mój błąd, że uległem sugestiom). Jak admini mają sprawdzić czy się na serio zmienił, kiedy przy nich musi być spokojny, bo go zbanują? Dobrze tam chyba Przemo powiedział, że raczej mało który admin będzie chciał z nim współpracować. Bez kitu większość z was jest zbyt naiwna. Wiadomość ukryta: Zobaczymy jak zareaguje na te nieprzychylne komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem na takk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dalej na wielkie NIE ... przekonałem się nieraz o tym i to nie miesiąc temu a 2-3 dni i możliwe, że dzisiaj też , tylko myślę, że miał inną ksywę... Co do tego ,czy moje zdanie się liczy, to nie wiem ( gram trochę na BATONIE i tu się nauczyłem na prawdę grać, a takiego człowieka jak ForesT nigdy nie spotkałem ... I raczej kojarzę nie za dobrze. Do niego miałem nastawienie przyjacielskie , czasami jak coś mówił wolałem być cicho... i nie dolewać oliwy do ognia ... Może i dobrze gra tego życzę wszystkim... ale przez swojego "skilla" zapomina o tym co się tak naprawdę liczy , nie fragi , ale wspólna dobra zabawa . A wyzywanie , i zadufanie w sobie skazuje na porażkę .Po co wyzywać innych jak komuś coś nie idzie, to jest moim zdaniem chore... Uważa, że zjadł wszystkie rozumy i w głowie mu się poprzewracało... ja mogę tylko wyobrażać co by było gdyby on został ADMINEM ... ARMAGEDON ... Mam nadzieje , że wielu mnie poprze .... :homeedition: LIGA BOTÓW :ok: to może być mój skład :) , a ty bądz sobie tym PRO :no: ...... POZDRO dla normalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie!!! ja chcialem dodac ze slabo grasz jak na 6 lat taki maly oftop :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli chyba już wszystko jasne... :) Ode mnie tylko słynne HUAHUAHUA x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to OWNED ! NIE NIE i NIE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PERMA MU I TYLE - ile to można wysłuchiwać !! BATON PERMA MU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...