Skocz do zawartości
Kapibar

[Rozpatrzone] Yeti - złodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze #3 około godziny 15 na mapie hassan dobijało targów dwóch sympatycznych kolegów. Znany nam Laskowy, który jest w porządku graczem, często handluje sobie skinami, skrzynkami, itp. I mniej sympatyczny Yeti. Umówili się, że Laskowy da 10 kluczy graczowi Yeti za 1 skrzynkę i zaraz potem gracz Yeti wymieni swój skin Kosy za skin M4 Laskowego. Czaicie, chodziło o kosę i skrzynkę za 11 kluczy. Przyznaję pokrętny ten deal, ale się umówili. Yeti dostał, z tego co mówił Laskowy (/wymien, nie wiem, co dokładnie wymienili, ale chyba te 11 kluczy za case), a potem poszedł. Nie dał Laskowemu skina. 

Moim zdaniem Yeti zasługuje za oszustwo na bana. Chyba że wyjaśni, czy go rozłączyło, czy ping, czy cokolwiek innego miało miejsce. 

@IcUrSeDyOu Weź Ty się przede wszystkim wypowiedz, co w tej sytuacji zrobić, abym przy okazji wiedział na przyszłość :)

W załączonym demku hltv możecie sobie popatrzeć na rozmowę na czacie, najważniejsze plus minus od 5 minuty demka. 

http://www63.zippyshare.com/v/mT8UuvDB/file.html

EDIT

Całe info o graczu: Yeti VALVE_0:0:1315462256  5.172.236.11  Nonsteam  

Żeby ponownie nie uciekł, dostał ode mnie bana na zawsze lub do wyjaśnienia tej sprawy. Kazałem mu wejść na forum i wypowiedzieć się w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje mu UB.
 

Cytuj

8. Inne wymiany niż 1 do 1 są na odpowiedzialność graczy. (CO:GO Mod)

Jeżeli nie umiecie się posługiwać komendą /wymień to musicie być upośledzeni że daliście się tak zrobić w trąbę, i nie ukradł tylko dał się okraść. I teraz opiekun ma tracić czas na sprawdzanie w logach itp. czy ktoś kogoś okradł? urwanie głowy by było. I w takich wypadkach oni sami za siebie odpowiadają. Za to nie dajecie bana, tak na na przyszłość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona. Temat zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...