Skocz do zawartości
Cziika

Cześć i czołem !! :p

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nadszedł ten czas abym i ja przypomniała się o sobie :p .Słyszę bez przerwy szepty z tyłu głowy "kto to jest ten Cziika" "on - ona -ono" "chłopak?  Dziewczyna?" - rozbraja mnie to i dostaję napadu śmiechu hehe. Czas rozwiać wasze wątpliwości :d Wróciłam niedawno po nie lada długiej nieobecności.Dla wszystkich znanych oraz oczywiście dla nowych użytkowników pozwólcie,że troszkę napiszę o sobie : )) Mam na imię Patrycja.Pochodzę z województwa podkarpackiego a dokładniej z Rzeszowa.Lat już prawie 24 więc swoje już troszkę przeżyłam :d Moją największą pasją stały się ćwiczenia siłowe,zdrowy tryb życia oraz dbanie o swój organizm.Z zamiłowania interesuję się sferą beauty jak to typowa kobieta lubię dobrze wyglądać ? Na codzień pracuję w swojej własnej działalności jestem sama sobie szefem nie lubię podporządkowywać się według czyjś reguł ?,poszerzam swoją wiedzę ucząc się języków obcych,czytam książki z dziedziny motywacyjnej,wszystko o zdrowiu tylko prawdziwe fakty.Największe zamiłowanie mam do filmów uwielbiam oglądać dobre filmy,które skłaniają do refleksji.Bez muzyki żyć nie mogę ZAWSZE JEST ZE MNĄ ! ? Wydaję mi się,że jestem przyjacielska.Uwielbiam pomagać innym bezinteresownie.Poczucie humoru mam ogromne  często śmieję się sama z siebie hah ;p Oglądam namiętnie Ksw,wszystko co związane ze sportem. Dobra, dobra koniec już tych wypocin :p

Na koniec dodam jedynie,że dawno,dawno temu uwielbiałam grać online w wiele kultowych gier zaraził mnie tym zamiłowaniem mój braciak z którym do tej pory lubię czasem pograć na konsolii.Niestety wyrosłam już z serwerów ale w pamięci został mi Cs xd Nie da się Was zapomnieć dlatego wróciłam,żeby nieść radość wszystkim dookoła ?? Uwielbiam grę w towarzystwie wyjątkowych,radosnych ludzi a więc oficjalnie WITOOOJCIE WSZYSTKIE BATONOWE ŚWIRKI mam nadzieję,że dobrze będziecie wspominać grę ze mną ?? Dodam,że moje serce pozostaje na #2 (czekam na Was,aż będe miała wkońcu z kim grać :p ) A tymczasem wpadam na #3 i #4 i troszkę przypadkowo jestem waszym darmowym fragiem,  nie martwcie się wkońcu się nauczę grać kiedyś heheh ☺. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam cieplutko ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło Cie poznać kolezaneczko z moich okolic hehe :)  A tak serio to się już znamy bo kiedyś dużo się grało na #2 :)  Witam Panią gorąco :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. CS jest jak boomerang, zawsze wraca, wiem po sobie :jupi: widuje na CZY i CZTYRY, faktycznie rozgrzewasz się, ale sadze, że na PB to wymiatasz. Tak więc do zobaczenia na serwerach, może nawet na Twej ukochanej #2 :5870c5c733b2c_)):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my to już sie też znamy trochee ale witamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho hoo, żeby każdy tak się przedstawiał :5870c5c7c2ac5_D: Miło poznać (chociaż tam parę razy się widywaliśmy już na forum czy sb ;p)

A tymi filmami i Twoją propozycją zgarnęłaś dużego plusiaka, teraz wbijaj częściej #3, pomogę Ci pofragować hahah :jupi:

hej.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! Jak Cię jakiś botek będzie karał w CS, na obojętnie jakim serwerze, to mi napisz :D Od razu mu się znudzi :xD:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziken miło poznać na nowo po tylu latach :D trochę się pozmieniało u Ciebie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziika i Cwiczenia :D jak Ty taka leniwa zawsze bylas :O :P Siemaneczko znow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, David napisał:

Siemanko ! Jak Cię jakiś botek będzie karał w CS, na obojętnie jakim serwerze, to mi napisz :D Od razu mu się znudzi :xD:

 

hahaha, Ty obrońco :D :5870c5c7c2ac5_D: 
6344188972_taki_cwaniak.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam na #3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Rzeszow#Power Witam kolezanke z okolic i milej zabawy na serwerach zycze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka i powodzenia ! 

Btw. Co to z biznes prowadzisz ? :5870c5c733b2c_)):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj z powrotem cziikuś :) 

Pika Pika ?? :_: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MoNsOnIk napisał:

Witaj z powrotem cziikuś :) 

Pika Pika ?? :_: 

Taaa pika pika miazdzy wszystko na glowe ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! ;))

Wbijaj na 3# to postrzelamy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry::adminpatrzyei2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę po sąsiedzku i tym samym zapraszam na #1 FFA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj  szalona ;) i raczej takim darmowym fragiem to nie jesteś :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...