Skocz do zawartości
Kapibar

[Rozpatrzone] Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Tornado
Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP|
Data: 19.07.2017 (godz. ~ 23:40)
Adres ip (amx_ip): 83.25.169.149
Demo/screeny: http://www76.zippyshare.com/v/TQcD4bvV/file.html
Opis sytuacji: Nie zdążyłem zbanować na serwerze (jak wszedłem, to pół serwera się darło na niego i klęło, więc uciekł...), ewidentny aim. 

~ 01:24 - aim na głowę; 

~ 01:27 - ponownie;

~ 02:05 - wspomaganie namierzania z NASA;

~ 03: 04 - zabił kolegę Karasuba :/ i to z czitkami :( 

Myślę, że te akcje spokojnie wystarczą. Jeśli trzeba będzie, dajcie znać, rozpiszę dalej. 

Zdecydujcie, czy wyciągać jakieś konsekwencje wobec osób, które zamiast wołać na sbx, to pisały na sayu na cziterów....

  • TheMarchewka: ~ 03:00, ~ 06:35, ~ 07:00 (pisanie o adminie na sayu w ogóle rozważne),
  • Force: ~ 06:40,
  • Karasuba: ~ 06:50,
  • StoProcent: ~07:40 (również pisanie o adminie),
  • Azuma, ReeQuy: ~ 10:25.  

Wypisałem tylko przykładowe sytuacje na sayu. TheMarchewka najwięcej z nich klął. O ile rozumiem złość spowodowaną przez czitera, to skutek oczywisty. Ja wchodzę, jedyna osoba ze Steam na serwerze. Mija minuta, czy ile - BACH. Cziter uciekł. Nie trzeba być specjalnie rozumnym, by dojść do wniosku, że skoro grożą adminem i wchodzi na spect jakiś koleś ze steamem, to czas wiać... Jeżeli o mnie chodzi, to każdemu z powyższych bana na 30 min, jak będzie na serwerze z pouczeniem o tej sytuacji. Ale to jest moje zdanie, wiem, że to prawdopodobnie walka z wiatrakami.. Niemniej, nie pierwszy raz przez coś takiego cziter uciekł adminowi :/ 

By Olka91^,

Ban, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...