Skocz do zawartości
Astorek

Podanie o Admina - Kyx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kyx

Staż w cs'a: 3-4 lata

Wiek: 19

Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4 h

Znajomości AMXX: 10/10

Gdzie miałeś/aś admina: adminowałem na updadłej sieci serwerów CS "uKocura" , adminowałem i moderowałem (Główny moderator, opiekun moderatorów) na sieci serwerów Kokodżambo.pl ( 3 serwery - TP, A/A i 4fun ), adminowałem serwery klanowe, posiadałem 2 swoje serwery, amx, rcon i ftp opanowane.

Gdzie masz admina: nie mam nigdzie obecnie, zrezygnowałem.

Dlaczego właśnie ja: Moge pomóc w łapaniu cziterów,, którzy się pojawiają często, ludzie mnie znają, jestem graczem dostępnym (STEAM, GG) , ogarniam gre,

Kontakt: GG: 8564383, STEAM : 19KuBi20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie!!! Ponieważ w "dlaczego ja" się nie popisałeś uważam że mógłbyś bardziej to rozwinąc, przy okazji chciałem dodac że łapac cziterów można bez adma wystarczy dac demo z steam_id oraz ip do bl dlatego uwazam ze twoja kandydatura jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie mnie znają,

Ja Ciebie w ogóle nie znam i nie kojarzę :) A raczej pamiętam graczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Twoją kandydaturę to ja byłbym na tak gdybyś złożył ją za pewien czas bo z tego co mi się wydaje to Twoja aktywność na forum jest zdecydowanie za mała no i od niedawna grasz na tym serwerze, nick Astorek coś mi świta nie wiem czy z innego serwera Cie kojarzę czy z tego, tylko że tak dawno nie grałeś na nim, już nie pamiętam (względne, u mnie bardzo źle jeśli chodzi o pamięć długofalową i krótkotrwałą) ale nie jest mi on obcy tak więc nie czuj się urażony jeżeli powinienem Cie bardziej kojarzyć bo w innej czasoprzestrzeni się aktualnie znajduję tak więc wiesz. Aczkolwiek z tego co napisałeś to jesteś doświadczonym graczem i nie widziałbym problemu w nieodległej przyszłości. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie znam Cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram Profego xD miej aktywny udział w zyciu forum to może coś z tego bedzie ;]

a jęsli chodzi o gre to dawno cię nie było bo kiedyś grałeś (pamiętam xD)

"ogarniam gre", (tak to ujołeś...) jak większośc osób na serwie

także jak bedziesz aktywny ja forum i na serwie to ja nie bede mial nic przeciwko ;]

pozdro :homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie, ale nie tylko z powodu niskiej aktywności na forum. twój czas grania na serwerze to 15.1 godziny, jak dla mnie powinieneś mieć 20 razy tyle aby się ubiegać o stanowisko admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze znalazłem czas mojej gry ;] to jest to ? ;p

//Offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin na FFA 1 nie, pograj na FFA 2 to zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...