Jump to content
Sign in to follow this  
moni$

Jakie są wasze życiówki?

Recommended Posts

Jakie są wasze życiówki? Ile fragów do ilu zginięć? Pytam z czystej ciekawości. Ja nie bardzo mam się czym pochwalić, bo u mnie to chyba było 43/9, jakoś tak. 

Zalezy jeszcze o co pytamy. O gre na serwerach batonowych,mixach, deathmatchach ? Na batonie najwiecej mialem cos kolo 60/8 :P

A ja się tam nie chwaląc swoim skilem było kiedys na pewnym serverze 114:12 czy cos podobnego. Ale to detmecz był jakis.

Na Batonie (że w CS nie że na batonie co nie?)52:14 chyba cos tak

na#4  ?? cos 76-4 jak pamietam , ale na DM i tak Rekord był bo tam miałem 282-34 , ale ostatnio grając np z @Honor miałem 4:14 , 3:9 0:6 , czy z @gramnawhtylkoniebanujcie 0:8..... po prostu , trzeba trafić na odpowiedni poziom serwera:P

pare miechów temu koło godziny 11:00 na mapie eldorado 72:11 najgorszy wynik jak zaczynałem granie był na aztec 0:20 

Miałem wyższe wyniki ale nie przypominam sobie 17u i 1/2 killa na jednego deada.. 

20161213201004_1.thumb.jpg.059bc42914e70bcca45975b17b06b9f4.jpg

No i tutaj też jakoś aim nie lagował..

20170827194718_1.thumb.jpg.b5ff6a233e8032cdb3c2e4ee7a17b8e3.jpg

Aczkolwiek to jest gra na serwie publicznym, gdy mapa mapie nie równa, gdy często przeciwnicy nie są zorganizowani, ogarnięci i dogadani a Twój team wręcz odwrotnie..

No ale @Katarzynka;) , jeśli jednego wieczoru rozbroił 4y paczki to muszę powiedzieć jest niekwestionowanym Championem:)))

na mapie chyba Port mialem 40 ( cos tam ) do 4czy 3  ale dawno to bylo,lagow nie bylo slabi gracze grali i wogole jakos lepiej sie zylo :D

ps przypomniałem sobie grałem  z gajesia na DM 348:30 ps dla mozgów nie nie zabiłem tyle razy Gasjesi graliśmy na takim DM kazdy na kazdego 32 sloty gdzie z tego co pamietam ona 200 fragów zrobiła na inferno sama.

Na #1 kiedy grało się pooldaya w dziesięć lub więcej osób to potrafiłem dochodzić do 200 fragów na 30 40 zgonów A tutaj jedyne udokumentowane staty 100 na 7 ale na totalne boty które uznały że z cziterem(czyli mną) grać nie będą.

http://www25.zippyshare.com/v/rcll4qwE/file.html