Skocz do zawartości
Odpalony Jurek ;>

♟MalawA ツ - ssy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Pany,

W nawiązaniu do tematu :


Typa zgłosił mi Siwy więc wbiłem na serwer i zacząłem go na początku tylko obserwować.. Po moim wejściu przez jakiś czas grał bez zastrzeżeń ale na koniec mapy dust miał dwie akcje bardzo podejrzane.. np. Siwy szedł na szifcie, a ten typek szedł w innym kierunku ale po szybkim rozejrzeniu się dookoła (chaotyczne ruchy myszką prawo lewo) po kilku metrach nagle zawrócił i na szifcie udał się w stronę siwego i wyładował mu chyba nawet jednym strzałem... Niestety demka wtedy nie kręciłem, a hltv nie działało....

Na kolejnej mapie, czyli maxie zacząłem go nagrywać i po akcji 5:30 zdecydowałem się zrobić mi ss'y... Rzućcie okiem co sądzicie o tej akcji na demku.

Moim zdaniem biorąc pod uwagę co widziałem na poprzedniej mapie, te dwie akcje utwierdzają mnie w tym, że miał jakieś info.
@>SiWy< wypowiedz się może i ty:P

 

Moje demko:

http://www22.zippyshare.com/v/eqbKrlZY/file.html

 

@JaNcZo_wiN @Te-Tris@Bienio@d!vide@Góral i nie wiem kto tam jeszcze jest w GA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

05:34- tutaj strasznie dziwnie sie zachowal chcial isc tam po schodach a nagle sie wrocil tam gdzie ten typek kampil

07:01- tutaj tez dziwnie to zrobil bo jakby sie wcelowal w typa zaa winklem.

Ogólnie gościu gra ostrożnie, po modelach nie jeździ. W 07:01 wyglądało jakby dostał info od kogoś na tsie ale myślę że demko za krótkie żeby decydować o banie bo tylko 07:01 było takie meega dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuwa szkoda że nie działało hltv z dusta bo tam strasznie gość dziwnie grał i by się kilka dobrych akcji znalazło na niego. Nie nagrałem nic bo jak bym wszedł na specta to by wiedział że go obczajam i nagrywam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy miał zrobione czysto , dziwna jedna akcja ala komunikator :P , mam zapalenie ucha wiec nie słysze czy dokładnie goscia słyszał czy nie  , za mało na bana , ale koleś do obserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...