Jump to content

Recommended Posts

Cześć, elo. Dzisiaj chciałem pograć z @Kapibarem (którego serdecznie pozdrawiam bo to dobry koleżka) w WF. No i po południu wbijam na discorda i wszystko działa i mikro normalnie działa. No ale z jakąs godzinę temu wchodzę znowu na discorda a dźwięk nie idzie z wbudowanego w laptopie mikrofonu tylko z tego ze słuchawek (bo mam takie słuchawki do telefonu z mikrofonem). Jak odłączam słuchawki to dźwięk idzie normalnie z mikrofonu z laptopa a jak podłączam słuchawki to ze słuchawek. Jak to naprawić bo w ustawieniach nic nie grzebałem a dźwięk z mikrofonu słuchawkowego jest tragiczny. W panelu wszystko pokazuje że dźwięk idzie z wbudowanego mikrofonu ale w rzeczywistości tak nie jest. HELP MAJ FRIENDS :C.

 

Faktycznie naprawiłem. Coś mi się przestawiło w smart audio że zamiast słuchawki to szlło jako zestaw słuchawkowy i bez pomocy MAHCINA nie dałbym hady. Dzięki MAHCIN (@Kapibar) bez Ciebie nie dałbym hady. Temat do zamknięcia ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Te-Tris (dla przyjaciół DawHid) haczył napisać na fejzbókó, że naphawił, a ja, jako jego genialny i uczynny koleżka, napiszę jak: Miał w ustawieniach wybhane "zestaw słuchawkowy" zamiast słuchawki, musiał to przestawić i myk działa.

A kto mu to dohadził? JA!!! MAHCIN!

Pozdho

Share this post


Link to post
Share on other sites

wpisze sie do tematu mam podobny problem gram bez słuchawek idzie z mikro na lapku i dzwiek normlanie na głosnikach  gdy dodam słuchawki sa bez mikra nie moge nic powiedziec  tylko sam dzwiek oczywiscie w słuchawkach ale mikro w lapku wtedy nie działa :/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zankor zrób to co ja. Wejdź w Smart audio (jesli masz win 10), wejścia i zaznacz słuchawki bo pewnie masz tam zaznaczony zestaw słuchawkowy.

Ewentualnie jak odpalasz csa, wejdź w panel sterowania i dźwięk, nagrywanie i na chwilę włącz nasluchiwanie i wyłącz. Wtedy normalnie mi mikro w Cs działało na steamie bo problem miałem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...