Jump to content

Recommended Posts

Cześć, elo. Dzisiaj chciałem pograć z @Kapibarem (którego serdecznie pozdrawiam bo to dobry koleżka) w WF. No i po południu wbijam na discorda i wszystko działa i mikro normalnie działa. No ale z jakąs godzinę temu wchodzę znowu na discorda a dźwięk nie idzie z wbudowanego w laptopie mikrofonu tylko z tego ze słuchawek (bo mam takie słuchawki do telefonu z mikrofonem). Jak odłączam słuchawki to dźwięk idzie normalnie z mikrofonu z laptopa a jak podłączam słuchawki to ze słuchawek. Jak to naprawić bo w ustawieniach nic nie grzebałem a dźwięk z mikrofonu słuchawkowego jest tragiczny. W panelu wszystko pokazuje że dźwięk idzie z wbudowanego mikrofonu ale w rzeczywistości tak nie jest. HELP MAJ FRIENDS :C.

Faktycznie naprawiłem. Coś mi się przestawiło w smart audio że zamiast słuchawki to szlło jako zestaw słuchawkowy i bez pomocy MAHCINA nie dałbym hady. Dzięki MAHCIN (@Kapibar) bez Ciebie nie dałbym hady. Temat do zamknięcia ^^.

@Te-Tris (dla przyjaciół DawHid) haczył napisać na fejzbókó, że naphawił, a ja, jako jego genialny i uczynny koleżka, napiszę jak: Miał w ustawieniach wybhane "zestaw słuchawkowy" zamiast słuchawki, musiał to przestawić i myk działa.

A kto mu to dohadził? JA!!! MAHCIN!

Pozdho

wpisze sie do tematu mam podobny problem gram bez słuchawek idzie z mikro na lapku i dzwiek normlanie na głosnikach  gdy dodam słuchawki sa bez mikra nie moge nic powiedziec  tylko sam dzwiek oczywiscie w słuchawkach ale mikro w lapku wtedy nie działa :/ 

@Zankor zrób to co ja. Wejdź w Smart audio (jesli masz win 10), wejścia i zaznacz słuchawki bo pewnie masz tam zaznaczony zestaw słuchawkowy.

Ewentualnie jak odpalasz csa, wejdź w panel sterowania i dźwięk, nagrywanie i na chwilę włącz nasluchiwanie i wyłącz. Wtedy normalnie mi mikro w Cs działało na steamie bo problem miałem.