Skocz do zawartości
Kejti

Steamowcy czitujący

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, a jest sytuacja, nie pamiętam w którym demku, że przeciwnik rzuca HE lub Flasha, a tego nie było słychać bo wsłuchiwałem się, a Ty uciekałeś.

Ps. Zróbcie oddzielny dział, żeby nie robić tutaj off topu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale napiszę już tutaj bo idę do dziewczyny nie wiem jakie masz słuchawki ale normalnie słychać jak odbija się od ziemi będę jutro po południu jak będę w domu żeby zobaczyć co o tym wszystkim myślicie bo nie będę u niej wchodzić na kompa ale to nie ważne trzymajcie się

EDIT; No to nawęd jeżeli go wyrzucił to musiałem go słyszeć innej opcji nie ma a czy jeżeli bym wiedział że ktoś rzuca granat to przecież bym uciekł tak żeby nie mieć nic na ryju a tam jeżeli się nie mylę i tak mam mleko czyli musiałem go słyszeć później niż go wyrzucił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale on jeszcze nie upadł, leciał w górze, ledwo co go wywalił a Ty już uciekałeś

sorry za offtop, no ale trzeba wytłumaczyć to, a administracji nie ma, żeby zrobić z tego nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 razy każde demko na wh, nie mam żadnych wątpliwości, myślę że każdy to potwierdzi. Bronisz się bo myślisz, ze potrafisz grać na wh. W najbliższym czasie demko poleci na BlackListed.pl , co wiąże się z utratą konta steam, bo kto chciałby czitera na serwie :) . Już nie takich przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobry jesteś jak ty na tym demko widzisz że mam wh to widać jak odróżniasz skill od wh czyli tak naprawdę jesteś tylko zerem i taka jest prawda bo osądzać nie winnych każdy może co nie a nawęd jeżeli dasz to na bl to co z tego po 1. klucz na stema 20 zł a po 2. serwer ns wiedz jak pobiorę ns to i tak będę mógł grać ja jestem czysty i nie mam sobie nic do zarzucenia mów sobie Krzysztofie co chcesz i tak to olewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoisz i czekasz, typ rzuca (nie było słychać, bo słuchałem) a Ty uciekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem ja go musiałem słyszeć i taka jest prawda a po za tym i tak już się pogodziłem z tym że nie będę miał ub bo i takt mi nie wierzycie chociaż powinniście bo mówię prawdę no ale trudno pozostało mi tylko życzyć wam udanego sylwestra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszafiak, plax , Ty oskarżasz oll, którzy Cię biją, mają lepsze staty, oskarżasz o te wszystkie guffienka [czyt. Skarga na Goldena, tu chociaż mogłeś pokazać skilla w wykorzystywaniu amx] Dalej, ostatnio grając na serwerze, na steam , dostałem info od kogoś ( :) ) , że nie wierzysz w moją grę, bo Cię biłem . :)

Tak offtop, ale dla mnie skoro krzysiek mówi, że ban, to ban. Nie mam czasu na oglądanie dema :*

Warszafiak, czytaj UP :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo oskarżyłem, który mnie bił?

Z Rusiem nie grałem, wstawili demko więc się wypowiadam.

To nie jest gówno, bo co by było, gdyby każdy zaczął przeklinać?

Bo w Ciebie nie wierze i to jest moje zdanie czy się to Tobie podoba czy nie.

Admin jest mylny, więc też staram się obejrzeć i sprawdzić, Ty tylko wierzysz na słowo, ale kiedyś i tak się na tym przejedziesz :)

Wrzuci Kejti na BL i się przekonamy czy jest odpalony czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam demo naszego admina Ruska i nie mam najmniejszych wątpliwości. Odpalony. Ciągle wyłazi z celownikiem na przeciwnika no i tam ten przedwczesny unik przed fleshem o którym pisał warszawiak

Temu Panu należy się ban, o ile już go nie dostał i wydalenie ze społeczności home-edition ;))

oczywiście dodaję na BL, więc możesz Rusek już nowego steama 2k11 kupić, chyba że chcesz grać z piętnem czitera w swoim nowym 'ołnerskim' klanie ;]

btw Krzysiu dobra robota,tylko nagrywaj ciągłe demo, bo mnie szlag trafiał jak musiałam każde oglądać z osobna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekam się dodania na BL? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą robotę odwalacie : :P brawo, tak dalej: cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje, albo to są NołStimy ];->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To są non steamy.

Steam ma maksymalnie 10 cyfr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enter czysty, labanish tymbardziej przeciez to sa stali gracze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jakies demko labanish-a?

a sry jakies demko jest :d nie zauwazylem ;d

i nic tam nie widze nadzwyczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labanisch odbanowany, na drugiego nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.speedyshare.com/files/26781509/cstrike_polish.rar

Proszę o ocenę tego kolesia, bardzo podejrzanie dla mnie grał. Status da się wyciągnąć z demek.

Wg mnie wh. Już przy pierwszej akcji gdy 'bije' się z chłopakami z długiej wie że ktoś się skrada dołem od respa ct (ja typa nie słysze), dużo wie, nawet bardzo dużo. Zawsze celuje awp tam gdzie ktoś zaraz wyjdzie, gdy nie idzie nikt celować nie celuje. Także moje zdanie na temat typa ODPALONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...