Skocz do zawartości
Majbijacz

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na tym serwerze jest tylko losowanie darmowego vipa na mapę, a nie zauważyłem nigdzie że można tego VIPa kupić. Otóż stąd moje pytanie, czy jest możliwość kupna vipa na ffa za SMS bądź psc? Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , jest taka możliwość  jak będziesz na serwie wpisz /sklepsms

następnie wybierz czy chcesz vipa czy svipa potem doładuj konto , a potem wybierz vip lub svipa i graj PONIŻEJ KROK PO KROKU 😄

image.thumb.png.8f8a10c9ab41988f88fa0b7e5d977371.pngimage.thumb.png.6fa8101ef5710ad5a9b51e15d01eeb5f.pngimage.thumb.png.786f11a0551dc8e98a83f03ba19eddbd.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłoby spoko rozwiązanie, wtedy wpisywałoby się tylko raz /sklepsms, a nie 2 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, son goku napisał:

Tak , jest taka możliwość  jak będziesz na serwie wpisz /sklepsms

następnie wybierz czy chcesz vipa czy svipa potem doładuj konto , a potem wybierz vip lub svipa i graj PONIŻEJ KROK PO KROKU 😄

image.thumb.png.8f8a10c9ab41988f88fa0b7e5d977371.pngimage.thumb.png.6fa8101ef5710ad5a9b51e15d01eeb5f.pngimage.thumb.png.786f11a0551dc8e98a83f03ba19eddbd.png

Chodzi mi o serwer FFA #1. Jak wpisuję tą komendę nic się nie pojawia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na 1 nie ma możliwości kupna VIPA. Jest tylko losowy. Chyba że coś się pozmieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nai. napisał:

Z tego co pamiętam to na 1 nie ma możliwości kupna VIPA. Jest tylko losowy. Chyba że coś się pozmieniało.

Szkoda bo chciałem to sobie kupić 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...