Skocz do zawartości
Kejti

muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

WTF ??? :) poezja spiewana, bo tylko bit jest hh, reszta to jakis tani shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabe, ale pośmiać się można nie* ;]. "gram w cs'a,i powiem wam że nawet dobrze mi idzie" ;] ohhh i ahhh ;].

* bo chyba dałaś to dla śmiechu prawda? PRAWDA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Sasorku tak xD

Dobrze że Spidi ma do siebie rezerwe :D

Chwalcie się swoimi piosenkami w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra żeby nie było przydałby mu się lepszy podkład muzyczny, lepiej dopracowany tekst (żeby miał jakiś sens a nie co zwrotka o czymś innym), no i tak jakoś jego głos (to co najważniejsze) nie wiem jak to określić :/ niech tworzy, a temat muzyka szybko pójdzie w dół bo co za głupol odważy się dać swoją piosenkę tu? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siusiak ja wiem , że ty i kazanek ( największy mój fan ) czekacie na to ,że nagram płyte. Ale niestety musze was zmartwić ( wiem , że ta przykra dla was informacja może zabić kazanka ale co tam co ma być to będzie) nie nagram żadnej piosenki , ponieważ nie chce zarabiać na swoim talencie. Kejti chłopak ma talent musi jeszcze strasznie dużo poćwiczyć , żeby dorównać mi . Strasznie się uśmiałem gdy słuchałem tę piosenkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty leniwiec to możesz co najwyżej zagrać razem z raperem Zerem kawałek;o każdy musi od czegoś zacząć:) ja tez na początku deków nie ogarniałem a teraz śmigam po klubach więc daj sobie spokój z twoim taletem super i idź na ryby czy tam na grzyby o!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez na początku deków nie ogarniałem a teraz śmigam po klubach

na czym grasz w domu? z ciekawosci pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...