Skocz do zawartości
misiek

Laptop do gier kurcze

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, rozglądam się za jakimś fajnym laptopem do gier. Czy ktoś z batonów posiada jakiś zacny sprzęt do polecenia?? jestem w stanie dać 3tys. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laptop Lenovo IdeaPad 700-15ISK i7-6700HQ/8GB/1TB/GTX950M/W10

  mam takiego cena się zgadza i jest zaje\2@@ polecam ! z całego serca !  wiesiek idzie na najlepszych jedyna wada to  że dość szybko się przegrzewa ale to może dlatego że kupiłem laptopa powystawowego za 2400 zL na nówka za 3000 zł 😄

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyyy jakaś mega okazja bo 3 linki z googla wystawilo tego lapka za 3399 - 3899 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenie 3 tyś mogę polecić sprzęt który będzie wydajniejszy w połączeniu intela + gtx

Laptop Asus Tuf Gaming FX305DY-BQ024T  Taki model ciekawy wpadł mi w oko :) specyfikacja pod spodem

Ekran   15,6 cala, 1920 x 1080 pikseli
Procesor   AMD® Ryzen 5 3550H 2,1 - 3,7 GHz
Pamięć   8 GB RAM
Dysk   512 GB SSD
Grafika   AMD® Radeon RX 560X + AMD Radeon RX Vega 8
 
Oczywiście taki wystarcza dziś nie opłaca się patrzeć na dyski HDD co do procesorów Amd lubią wysokie taktowania ale 1 kość 8GB ramu jest po to byś się
zadowolił tym czym jest zalecam od siebie i proponuje w dalszym rozwoju laptopa x2 kość pamięci ram 16GB bo 2 kości lepiej sobie poradzą z systemem jak i w grach co dwie głowy to nie jedna chyba wszyscy wiedzą o co chodzi taktowanie może być na poziomie 2666mhz ddr4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...