Skocz do zawartości
Martwica

[Rozpatrzone] JustaCiePocisnie

Rekomendowane odpowiedzi

"JustaCiePocisnie" 816 STEAM_1:0:687011708   6 09:29   56    0

Nick podejrzanego:justaciepocisnie
Serwer:#2
Data: 30.12.2019
Adres IP:
"JustaCiePocisnie" 816 STEAM_1:0:687011708   6 09:29   56    0
Demo/screeny:http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912301602-de_eldorado-1577718120-1577719320.zip
Opis sytuacji:

Wypisze tylko spalone akcje.

 

12:45 - Leci po modelu gdy nawet nie było mnie tam widać i oddaje strzał, gdy zeskakuje i się cofam, wcelowuje się tam gdzie za chwile się pojawie.

13:31 - Prosto na ostatniego gracza jaki został nawet sie nie ogląda. Po modelu chyba nawet leci.

16:30 - Przez dachy prosto na drabinkowy CT górą. Wiedział że jestem w rogu i czekał aż wychyle.

17:38 - Tutaj na 100% po modelu było, tylko nie wiedział z której gość wychyli i sie czaił jak szpak do jeża + granat idealnie rzucony.

18:05 - Chwila AFK, po czym leci po scianie celownikiem tam gdzie ja jestem xDDD + po modelu

18:35 - Wiedział że pobiegłem do banku i sie wcelował chwile przed moim wychyleniem.

 

Ogólnie to zdaje mi się że dany gracz polował tylko na mnie z tym swoim czitowaniem, bo jak wiadomo jestem pod nim w TOP15. Jego piękna gra działa na zasadzie Włącz/Wyłącz cheaty. Dla mnie to zwykłe ścierwo czitujące i nie mam zielonego pojęcia jakim cudem nikt go wcześniej nie rozpisał. Złożyłem podanie o admina i miałem sam go osądzić, ale mija drugi dzień i nic sie nie dzieje. Takich demek mam dużo dużo więcej ale uznałem że to jedno w zupełności wystarczy.

 

Pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując demko widzę to w następujący sposób:

12:45 - wcześniej widział dwie osoby, ale Ciebie nie było widać w ogóle, po zatrzymaniu demka i sprawdzeniu, czy ktoś był za ścianą, rzeczywiście się okazało, że Ty tam byłeś, akcja bardzo podejrzana
13:18 - tu dodatek, skąd wiedział, że akurat tam wystąpi IronHide? (saloon)
13:31 - 13:47 - może nie po modelu na początku, tylko jak już na dach wszedł, tu perfidny czit
14:13 - niby nic podejrzanego, ale jakoś wiedział kiedy zajrzeć do okna salonu (akurat Ty się wychyliłeś), takie pół na pół
16:30 - nie tylko, to co opisałeś, ale po prawej stronie, na respie CT widział typa AFK i każdy z TT bardziej pokusiłby się na zabicie CT z AFK, niż najpierw by wszedł do środka budynku. Przypomina mi to pewną skargę, przy której dano UB XD. Tutaj mamy do czynienia z wall-hackiem.
17:38 - 17:49 raczej nic podejrzanego nie widzę, zdarza się, że trafi HE w odpowiednie miejsca, nie dokładnie trafił we FLEXa granatem. Prędzej bym miał wątpliwości do 17:28, kiedy jak gdyby nic wyszedł, strzelił, zabił i wyszedł, ale to takie pół na pół

18:05 - niby nic podejrzanego na początku, akcja się zaczyna, jak nie może Cię trafić, gdy uciekasz z wieży, a dokładniej od 18:25, kiedy jesteś na przejściu i z przejścia idziesz na górny bank, akcja kończy się na 18:35, a przez te kilkanaście sekund cały czas celował w Ciebie... Nie ma wątpliwości, że rzeczywiście gracz był odpalony.

Moim osobistym zdaniem rzeczywiście polował tylko na Ciebie, raz tylko pomylił się (a może celowo), celując w innego gracza, którego wymieniłem. WH w 100%
Nie dziw się, że żaden z adminów nie mógł go zbanować, kiedy byli, albo nie było dobrych graczy, wtedy grał "byle jak"...

Jestem za nadaniem Justowi bana, a my poczekajmy jeszcze na opinię innych adminów lub byłych, czy GA.
Ps. Na dodatek prosiłbym o nadanie bana graczowi "j2p" za nagminne zgłaszanie/oskarżanie graczy z wh (którzy wh rzeczywiście nie mieli) na sayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12:51-spalona
13:43-tez spalona

16:42-tu moim zdaniem 100% wh
17:38-ten granat tak rzucił jakby wiedział że typ na prawo przeszedł -
18:35-spalona
Nakładam bana jeżeli ktoś będzie chciał coś dodać to temat zostanie wznowiony 🙂

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=129643

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...