Skocz do zawartości
D3AM0NS

Ogromne spadki FPS w smoke

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam problem w postaci ogromnych spadków fps podczas wejścia w smoke. Mowa tutaj o 80 a nawet 90 fps mniej.

Zdarza się również że "licznik" pokazuje 5tkę ...

Chciałbym się was zapytać czy jest jakaś możliwość modyfikacji smoke, przez komendy bądź inne ustawienia.

Zmiana txt te sprawy.

Dodam jeszcze że problem występuje tylko na Steam.

Odpaliłem próbnie NS i problem znikł. Cały czas miałem 100,5.

Jeżeli ktoś wie czy jest jakaś rada na to i ogarnia sprawę bardzo prosiłbym o pomoc. Jestem czarny w te klocki a strasznie utrudnia mi to grę kiedy leży 10 smoke na site ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest darmowy VIP i rzucają po 5 smoke'ów w jedną pozycję to nie ma co się dziwić że jak się w nie wejdzie to są lagi, ja to bym JE w ogóle wywalił z menu VIP i byłby spokój, to samo z fleshami dałbym tylko jednego do menu vipowskiego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że problem jest nawet z jednym smoke. Taki przykład-Stoję na piachu a smoke leży pod site, odpalam 2x zooma na smoke i automatycznie 20 fps... Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Co do Twojej wypowiedzi zgadzam się. Może to dziwnie zabrzmi ale jak dla mnie smoke są całkiem zbędne. Fakt niby pomagają w ciasnych pomieszczeniach itd no ale ...

Zgadzam się z vipem. Mało osób kupowałoby te smoke z własnej woli a na chwile obecną są strasznie uciążliwe. Są one aby odciąć jakąś drogę dla przeciwnika a nie po to by zasłonić swojemu koledze z teamu widoku na pozycje.

Przez okres jaki gram na serverze zauważyłem że większość graczy rzuca je jakby były im zbędne, oby się go pozbyć i tyle... Więc jestem zdecydowanie na tak.

Co do flashy hmm, moim zdaniem mogłyby zostać w takiej ilości jakiej są chociażby dlatego że nie oślepiają swojej drużyny. Fakt, są takie akcje że przez połowę rundy stoi się na mleku no ale 😄 zdarza się xD

W tym jestem neutralny, osobiście nie odczuje różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw się, myślę, że to jest kwestia optymalizacji gry bo ja też w smoku mam mało fps 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katarzynka;) Do zmartwień powodu nie ma 😉 Lecz raczej sam znasz mój ból, troszkę to utrudnia rozgrywkę ^^.

 

Edit: Zostałem już naprowadzony na właściwy tor XD

       Spojrzałem tylko na nazwę oraz zdjęcie więc 😄

By Gość,

Nie sama tylko "SAM" Katarzynka to facet dlatego ma range przyjaciela a nie kobiety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...