Skocz do zawartości
JaQo

[Rozpatrzone] JaQo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: JaQo

Serwer:  2# |͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|FREE VIP 22-9|SKINY|KLUCZE|MISJE|

Data zdarzenia:  20.03.2020 -

Godzina: 15:35:01

Opis sytuacji: no co gralem sobie nawet slowa nie mowilem a ten idiota mnie zbanowal wezcie ogarnijcie wkoncu dupy pajace i tak jest co chwile to mnie gowno obchodzi widze kwity za vipa bo wiekszosc mam tylko niesluszne bany tam 

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana dostałeś za poprzednią rundę tam gdzie na sayu mnie obraziłeś zresztą nie pierwszy raz, akurat wtedy przez przypadek bana za Ciebie dostał kto inny ale w kolejnej rundzie pokazałeś swoją obecność i naprawiłem błąd. Podkreślę Ci raz na zawsze, nie jestem żadnym Twoim koleżką z piaskownicy nie pozwolę na to żebyś pokazywał wobec mnie totalny brak kultury. I nie masz niesłusznych banów tylko te za Twoją kulturę i bezpodstawne oskarżanie innych graczy. Ja nadal jestem za tym abyś otrzymał perma na naszym serwerze bo zaniżasz tu poziom konwersacji i gry oskarżając każdego i używając łaciny osiedlowej.

 

@Mirass @Atypowy proszę zróbcie z koleżką porządek bo to nie jest typ gracza potrzebnego naszej serwerowni.

 

@JaQo jesteś niereformowalnym graczem. Nie dostałeś bana za tego "barana" tylko za całokształt Twojego totalnego braku kultury i szacunku do innych, nie będe wnikał dlaczego się tak zachowujesz bo to pewnie ma głębsze psychologiczne podłoże, Jakiś uraz z dzieciństwa (może Cię gnębią na podwórku) mniejsza o to. Nasza serwerownia od zawsze trzymała poziom i tak pozostanie i albo sie do tego dostosujesz albo naprawdę opuścisz nas na zawsze. I masz szczęście że została usunieta opcja miesiąc w konsoli bo tyle byś odpoczywał bo według mnie nie ma już szans Cię z resocjalizować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bany.home-edition.eu/search.php

 

Współczuję @HarryFireBlade że musiał odpisać na tą skargę..

Nie umiesz zachować kultury, jesteś nie reformowalny - trudno będziesz odpoczywać dłużej i dłużej. Nawet pisząc skargę ładnie prezentujesz swój poziom.

Nie zbiedniejemy jak nie będziesz kupować vipa ( No i grać u Nas) Wiec albo sobie coś weź do tyłka i zluzuj albo nie wchodź już więcej na Nasze serwery.

 

A za ładne słówka w skardze hym... :huh: @Atypowy Przedłużamy na miesiąc ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHHAH DAWAJ HLTV 

AKCJA WYGLADALA TAK CALY CZAS LAKI NA MNIE WZCHODZIL I MNIE BIL JAK BY GRAL NA WH WCHODZE NA SPEKTA BY ZOBACZYC JAK TYP GRA DOSTAJE KIKA PO CHWILI WCHODZE NA SERWE I PISZE CHYBA MAM PRAWO NAGRAC DEMKO BARANIE I ZA TO DOSTAJE BANA NA TYDZIEN NA SLUSZY BAN W CIUL AHAHAHHAHAHAHAHAHAH WIDAC ZACHOWANIE GODNE GIMB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje wydłużony do 21 dni. Teraz rozpisze dlaczego. Więc wchodząc na serwer zawsze widzisz, że ktoś ma WH SH BH i ogólnie zestawy Happy Meal. Z tego co mi wiadomo dostałeś bana za obrażanie administratora. Ban słuszny bo swoją osobą nie reprezentujesz żadnej kultury osobistej.

37 minut temu, JaQo napisał:

no co gralem sobie nawet slowa nie mowilem a ten idiota mnie zbanowal

Pierwszy powód do przedłużenia bana. Nawet pisząc odwołanie obrażasz ADMINA.

37 minut temu, JaQo napisał:

wezcie ogarnijcie wkoncu dupy pajace i tak jest co chwile

Tutaj twierdzisz ogólnie, że administracja to PAJACE. 

 

37 minut temu, JaQo napisał:

widze kwity za vipa bo wiekszosc mam

Chłopie jakie kwity ? Kupujesz VIPA to graj z kulturą. Nie naszą winą jest, że nie umiesz się dostosować do regulaminu.

 

29 minut temu, MIRAS napisał:

A za ładne słówka w skardze hym... :huh: @Atypowy Przedłużamy na miesiąc ? 

Niech chłop zna moją dobroć i skoro zachowuje się tak na #2 dostanie 21 dni kary. Taka kwarantanna od serwera.

 

Zobaczę czy do jego kultury nie ma też odpowiedniej formy kary na forum. 

 

Zamykam.

Opera Zrzut ekranu_2020-03-20_160952_bany.home-edition.eu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...