Skocz do zawartości
  1. SSS

    SSS

    2020.05.04 22:47
  2. MIRAS

    MIRAS

    2020.05.04 14:19
  3. zamknięty w sobie

    zamknięty w sobie

    2020.05.04 13:33
  4. MrFux

    MrFux

    2020.05.04 12:37
  5. popus czy to ty

    popus czy to ty

    2020.05.04 12:00
  6. Kindzia:*

    Kindzia:*

    2020.05.04 11:40
  7. Izaa!!!

    Izaa!!!

    2020.05.04 11:24
  8. PaczkaCS

    PaczkaCS

    2020.05.04 11:04
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Vasto_Lorde
      Cześć! Mam własną stronę internetową CS-Plugin.com gdzie udostępniam moje pluginy CS:GO(sourcemod). Można się samemu rozejrzeć i zobaczyć co oferujemy. Cała strona przedstawia się co najmniej ładnie, wszystko jest na swoim miejscu, także zachęcam do korzystania! Skrypt jest autorski, napisany przez naszą 3 osobową ekipę. Ale do rzeczy. Na podstronie poświęconej pluginom znajdziecie kilka przydatnych darmowych jak i płatnych pluginów.  Nasze trio realizuje również zlecenia wszelkiego rodzaju. Wszystko co dotyczy CS:GO i programowania. Napisz do nas i na pewno się dogadamy!
      Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
      Vasto_Lorde, jeden z autorów ze strony CS-Plugin.com
    • Przez KaSiA
      Chciałam poruszyć temat ogarniania serwera, bo generalnie, gdybyśmy z @Upalony -m nie przygotowywali RS-ów i nie prosiłabym o wgrywanie ich na serwer @batonik to w ogóle nikt nie zainteresowałby się serwerem. Być może będę czepiała się szczegółów, ale niektórzy zwracają na to uwagę. 
      Ekran powitalny - po wejściu na serwer wyświetla się okno, w lewym górnym rogu widnieje nazwa serwera poza tym widzimy białe pole, które nie mówi Nam kompletnie NIC.
      "[Konkursy] Obecnie trwaja konkursy, do wygrania duzo nagrod zapraszamy na FORUM." - informacja wyświetlana na czacie, chyba nie muszę pisać, że niepotrzebna i dlaczego
      Informacja o nowych mapach - mapy były wgrywane już spory czas temu, również nieaktualne.
      @Honor w żaden sposób nie chce uderzać w Ciebie tym tematem, a tym bardziej nie chce robić gównoburzy. Napisałeś gdzieś, że nigdy nie oddasz tego serwera bo za dużo tam zrobiłeś... zrobiłeś i mam wrażenie, że spasowałeś. Każdy z Nas ma życie prywatne, każdy poświęca mniej lub więcej czasu na służbę tutaj. Być może czas przekazać pałeczkę...
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...