Skocz do zawartości
MIRAS

Pod Ostrzałem - OWSIANY pszenny

Rekomendowane odpowiedzi

LmsJDLY.png.654f80453e13517683a5d6c0183c0049.png

 

Siema !

 

Kolejna osoba nominowana do zabawy to @OWSIANY pszenny

 

Zapytałem kilku użytkowników o wyrażenie opinii o Mateuszu, jakim jest użytkownikiem, jakim adminem, po prostu o kilka słów o Nim.

 

Co powiedzieli ? :

 

Wypowiedz 1 :

"Odniosę się do tych "kilku słów", a raczej do trzech, które idealnie mi go obrazują m.in.

Błazen, Pozer, Cwaniak. Co do jego działalności na forum i serwach, to nie interesują mnie jego poczynania bo ich nie śledzę także nie będę się do tego odnosił."

 

Wypowiedź 2 :

"Owsik to specyficzna osoba. Jest całkiem spoko, ale uważam, że ma wybujałą osobowość i ,,kozaczy". Często podczas różnych spin zamiast dawać argumenty, to większość jego wypowiedzi to plucie jadem na prawo i lewo. 
Z tego co sam pisze, to wnioskuję że to robotny chłopok i ogarnia swój fach.

Jako GA no nie mam zastrzeżeń. Rzetelnie wykonuje swoje obowiązki na randze, a na serwie to siedzi cicho jak trusia i praktycznie się nie odzywa. "

 

Wypowiedź 3 :

"Nie znam Go zbyt dobrze , bo jestem z wami krótko;) . Aczkolwiek moim zdaniem , jest miłym NIEMCEM ❤"

 

Wypowiedź 4 :

"Nawet spoko osoba. Nie wiem dlaczego jak wchodzi na serwer to ja jako gracz się go boje. 🙂"

 

Wypowiedź 5 :

"Hohohoho 😄 Akurat Owsik.... 😄 No więc, kilka lat temu był grzecznym miłym chłopczykiem którego uczyłam pokory 😄( w zasadzie to dalej Go tego uczę :trollface: )  W skrócie mówiąc .. "Kto się czubi ten się lubi"  : >   mógłby troszkę wydorośleć 😄 i przestać podniecać się gdy mnie zabije na serwerze ( mówią że uczeń przerośnie mistrza ale nie w tym wypadku hihi ) Ciężko ocenić jego pracę na stanowisku GA ponieważ sama odwiedzam was z doskoku,  no a reasumując, to lubię tego bąbla 😘"

 

Wypowiedź 6 :

"Owsiany jest dobrym adminem i pomocną osobą.
Nic do niego takiego nie mam ale czasem lubi sie przyczepić jak rzep do spodni o jakąś głupotę najmniejszą 😄 
Życzę mu aby z każdym dniem był coraz lepszym adminem.
Ps. mniej na specu siedz - Pozdrawiam go serdecznie "

 

Wypowiedź 7:

"Hm...Ogólnie to fajny chłop. 😁 Patrząc czasami na chatbox co pisze @OWSIANY pszenny widać, że jakiś znawca. 😜 Fajny,miły (chyba :P) przystojny 😁  Myślę, że nadaje się na "Global Admin". 😉 Hm... i co by tu jeszcze napisać... a no i oczywiście "Artysta" 😂"

 

Wypowiedź 8 :

"Owsiany, hm. Owsik jest całkiem w porządku, choć trochę taka menda z niego 😎 da się z nim pożartowac i podroczyć. Lubię go. Co do obowiązków, to nie zauważyłam, by były jakiekolwiek z nim problemy. Spełnia się dobrze w swojej roli. Na koniec dodam, że to lovelasik jest i musi trochę poćwiczyć w karabiny, bo słabiutki jest 💋🙈"

 

Wypowiedź 9 :

"Co ja mogę o nim powiedzieć hm młody kaszojad, na serwerze coś tam udaje że gra, taki statysta batonowy wsza.
Na forum no tutaj to już potrafi dobrze oceniać dema.
A tak ogólnie to trzymam kciuku aby zdał do następnej klasy gimbus młody:)"

 

Wypowiedź 10

"Pazerny to pazerny.. spoko osoba choć boje się go, zawsze wydaję mi się taką surową osobą, która ma zawsze racja. Podrywacz, młody Werter.. z miłości chcę się zabijać. 

Na serwerze podczas gry jest cichy, bardzo cichy, a szkoda :(( . Na forum praktycznie piszę z kobietami,a mnie olewa jak o nim wspominam :// (to przykre). Jako GA myślę, że wypełnia swoje obowiązki dobrze. Na początku mojej przygody z fioletem 'krzyczał', że bardzo spamuje bindami za co mu dziękuję,już tak nie robię bo PO CO. Dzięki pazerny ❤️ . W dwóch słowach jakby miał opisać totaki : SZARY CZŁOWIEK naszego forum w pozytywnym znaczeniu  😉 . "

 

Wypowiedź 11 :

"Oooo odkurzacz ! 😂 Bardzo fajny ziomeczek, jest z nami już długo. Poznaliśmy się na starej 2# PB, dużo się gadało na TS3 w tamtych czasach. Wspaniale spełnia się w roli GA, jeden z najlepszych adminów na tej sieci. Pozdrawiam cieplutko 😁"

 

Wypowiedź 12 :

"Mocny bajerant, na każdą coś znajdzie xD Humor ma zmienny gorzej niż baba, trochę dziwny. Ale ogólnie spoko osoba do pogadania, lubię. Oczywiście dobry admin, jeśli coś trzeba zawsze pomoże 😜"

 

Wypowiedź 13 :

"Owsiany  Nie znam go za dobrze ale wydaje mi się bardzo spoko. Jest botkiem w CS. Ogólne pozytywny wariat."

 

Wypowiedź 14

" Owsiak ? Młody, trochę wyszczekany - czasami próbuje się dowartościować mądrościami. Bajerkę kręci do każdej laski czasem troszkę nieudacznie XD   Ogólnie całkiem sympatyczna osoba i do popisania i coś tam umi strzelić 🙂 Jest z Nami długo -  Człek wyhodował taką małą gnidę jak chciał zostać adminem. Z biegiem czasu można powiedzieć że dużo zrobił dla sieci.  Pozdrawiam mordę :)"

 

Wszystkie wypowiedz standardowo pozostawiamy anonimowe 🙂 Ciekawe czy częściowo się domyśli kto tak o Nim pisał 🙂

 

Pozdrawiam @OWSIANY pszenny Dzięki za udział w zabawia 😉

 

Niebawem kolejna osoba dowie się o nominacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Już wiem co mam poprawić 😄 btw. Ciekawe Która powiedziała że Jestem przystojny, chyba jakaś zdesperowana xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...