Jump to content
Sign in to follow this  
Male艅stwo

Pod ostrza艂em - Stracony

Recommended Posts

LmsJDLY.png.fa7f99f4720df44ffb9de2a14e8b5d4f.png.7630f934a5a8c0488f60eb1692981eeb.png

Tym razem zbiera艂am opinie o naszym @Straconym聽:)

READY? SET! GO!聽

Opinia 1:

Spoko ziomek i wie co dobre馃槃

Opinia 2:

rzeczowy zabawny odpowiedzialny

Opinia 3:

Stracony " Micha艂 spoczko ziomeczke lubi przywali膰 w p艂ucko oraz zna sie na gadach powinien otworzy膰 sklep zoologiczny podsumowuj膮c w skr贸cie Gadzina z niego"馃槃

Opinia 4:

My艣la艂em 偶e jest jaki艣 ogarni臋ty go艣ciu
Ale jednak ma dobrze naje*ane w tej bani

Opinia 5:

Mocno mnie irytuje na serwerach jego s艂ownictwo. Tak pr贸cz tego to spoko go艣膰 mo偶na z nim 艣mia艂o pogada膰 i po艣mia膰 si臋, cho膰 na bank m贸g艂by te偶 nauczy膰 si臋 艣mia膰 z samego siebie

Opinia 6:

Kiedy艣 spoko ziomek - teraz internetowy ksi膮偶臋 i obro艅ca kobiet dop贸ki si臋 z kt贸r膮艣 nie pokloci, na serwerach cz臋sto 艂amie regulamin lecz niekt贸re wykroczenia uchodz膮 mu p艂azem z wzgl臋du na sta偶 i kontakty z administracj膮

Opinia 7:

Stracony聽jest fajny.聽
Stracony jest super.
Pozdr贸w stracon膮 xD

Opinia 8:

Kiedy艣 by艂 1 z os贸b, kt贸re tolerowa艂em na serwie, aktualnie jest nikim innym jak zdezelowanym kar艂em, kt贸ry bez swojej za艣ciankowej 艣wity nie potrafi sklei膰 merytorycznie poprawnego zdania, ale jak, to m贸wi膮 "w kupie si艂a,, a ciemnota spo艂eczna zawsze b臋dzie lgn膮膰 do takich paso偶yt贸w jak on.

Opinia 9:

Stracony - Dobry gracz, cz臋sto tworzy艂 dobr膮 atmosfer臋 na serwerze, cho膰 ostatnio ciut zacz膮艂 gwiazdorzy膰.

Opinia 10:

"Micha艂 ? W sumie dobry z niego botek. Jest z Nami d艂ugo - pami臋ta si臋 adminowanie na PB. Du偶o si臋 udziela艂. Lecz odk膮d zosta艂 niebieskim stworkiem troszk臋 mu si臋 zmieni艂o. Jak tylko jest okazja lubi kr臋ci膰 g贸wno burze. Troszk臋 za du偶o cwaniakuje co w obecnej sytuacji negatywnie wp艂ywa na moj膮 ocen臋 o Nim. "

Opinia 11:聽

Stracony - oj serio? Lovlas naszej sieci, bajeruj臋 ka偶d膮 po kolei, awanturnik o wszystko, narcyz. Przez swoje zachowanie wida膰, 偶e nie ma szacunku do kobiet oraz do ka偶dego kto nie zgadza sie z jego zdaniem i jego "JA". Og贸lnie gdy widz臋 go udzielaj膮cego si臋 na forum to trac臋 ochot臋 偶eby przywita膰 si臋 z innymi u偶ytkownikami forum.

Og贸lnie nie pozdrawiam.聽

Opinia 12:聽

Stracony.. Bot na botami馃槑zaraz po owsiku najwi臋kszy lovelas馃槀ch艂opaczyna bardzo w porz膮dku, mo偶na z nim pogada膰 i si臋 po艣mia膰馃槢bardzo fajnie si臋 z nim gra, taki 艂atwy frag馃槢podziwiam, 偶e lubuje si臋 w tych ohydnych paj膮kach i w臋偶ach馃暦锔馃悕

Opinia 13:

Fajny ch艂opak z niego by艂, zawsze pierwszy do po艣miania, bajerowania itp. Troch臋 mi podpad艂 "ostatnimi" sytuacjami na forum, ale nadal propsuje. Oby jeszcze zm膮drza艂馃槃

Opinia 14:

Spocony聽w porz膮dku go艣膰. Lubi gady i robaki tylko te jego rapy jeden osiem L mi nie pasuj膮 ;))) xD

Opinia 15:

Z Micha艂em mo偶na pogada膰, po艣mia膰.

Og贸lnie jest spoko osob膮 i 偶ycz臋 mu szcz臋艣cia i wytrwa艂o艣ci z Kaczuszk膮馃槃

Opinia 16:

Stracony fajny, pozytywny ch艂opak, z kt贸rym zawsze mo偶na popisa膰, po偶artowa膰. Na serwerze zawsze mi艂y, jak r贸wnie偶 poza nim.

Dzi臋kuje ka偶demu kto odpisa艂 na moj膮 wiadomo艣膰 i opisa艂 w kilku s艂owach @Straconym

馃槃

who next?聽

olkohol usuwa mi pami臋膰, ale te wyt艂uszczone zdania sie zgadzaj膮 :D

Oo mi艂e zaskoczenie 馃槃 Ale to prawda, na przestrzeni ostatnich lat bardzo si臋 zmieni艂em. Dzi臋ki za mi艂e s艂owa i te gorsze, gdy wr贸c臋 z Holandii postaram si臋 by膰 milszym i sympatyczniejszym cz艂owiekiem聽馃槃