Skocz do zawartości
Dragmor

Podanie o Admina, Dragmor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dragmor

Staż w cs'a:4-5 lat (nie określę dokładnie)

Wiek: 20

Ile dziennie grasz na serwerze:w weekendy praktycznie cały czas, tydzień mam zajęty ponieważ pracuje lecz i tak staram się wejść na serwer

Znajomości AMXX: w skali od 1 - 10 daje 9-10 (nie raz zakładałem swój serwer amxx)

Gdzie miałeś/aś admina: Skillownia Gorlice, pro-tygrysek, pro-wilczek, mib, Strzelnica Kętrzyn, i kilka serwerów których nazw nie pamiętam.

Gdzie masz admina:Aktualnie, nie mam nigdzie.

Dlaczego właśnie ja:Hmmmmm, dobre pytanie, więc odpowiem tak (pewnie zmieniając sens pytania), nie chce narzekać na aktualnych adminów, ale często mają zwolnione tępo przy banowaniu osób grających na haxach.

Kontakt: gg: 7382667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, dragmor wbija na serwa, ktos go jedzie to pach! BAN HAX DED !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się twój sposób wypowiedzi. Uważasz się za lepszego a to nie ładnie;) już na wejściu masz ode mnie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 1 czy tam 2 mi zarzucał haxy mówił że nie pogram sobie itp. itd. bo ma demo, mógł je wrzucić bo grałem jeszcze długo po jego groźbach ale widzę że ma on "zwolnione tępo" i jednak tego dema nie zobaczę.

Na minus jeszcze:

- Za mało wolnych godzin (sobota i niedziela to zdecydowanie za mało)

- W dlaczego ja w praktyce nic nie napisałeś, a skoro ci się nie podoba praca adminów to możesz iść na inny serwer

Nie znam go zbytnio więc co do zachowania na servie się nie udzielę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 1 czy tam 2 mi zarzucał haxy mówił że nie pogram sobie itp. itd. bo ma demo, mógł je wrzucić bo grałem jeszcze długo po jego groźbach ale widzę że ma on "zwolnione tępo" i jednak tego dema nie zobaczę.

Na minus jeszcze:

- Za mało wolnych godzin (sobota i niedziela to zdecydowanie za mało)

- W dlaczego ja w praktyce nic nie napisałeś, a skoro ci się nie podoba praca adminów to możesz iść na inny serwer

Nie znam go zbytnio więc co do zachowania na servie się nie udzielę :D.

wystarczy mi to ^^ widzialem go moze z raz dwa i to wszystko jestem na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo? na co demo, jest coś takiego jak screen, to wystarczy by sprawdzić czy ktoś ma aima, wh itp, itd. Praca adminów, no tak, sami widzicie jaką macie reakcje jak ktoś wam wypomina błędy, to jest złe, jestem wychowany na zasadach starej szkoly, mam długi staż w cs, najpierw się zastanówcie co piszecie potem mówcie, gram wystarczająco długo na 1 by oceniać prace NIEKTÓRYCH Adminów, sorrki jeżeli uraziłem waszą dumę ale taka jest prawda, a co do wh, dla mnie podejrzany jest od razu ten kto nie ma steama, widzę jak gra (nie ogarnia) a staty ma 17:7, więc sprawdzam. Nie będę się tłumaczył , i nie uważam się za lepszego, poprostu znam swoje możliwości, to mi wystarczy, nie zależy mi na adminie jak niektórym i nie będę nikomu lizał pupy żeby go dostać. Tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na screenie zobaczysz czy ktoś ma aima.... Zamykam, bo jak widać nie dostaniesz tej funkcji i sam twierdzisz, że aż tak Ci nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...