Skocz do zawartości
LoLeK

Never back down/Po prostu walcz !

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam film Never back down, gdyż można się wiele z niego nauczyć i jest bardzo fajny, ciekawy.

W ocenie na 10 w filmach akcji, walki daje mu na granicy 8,9 :)

Reżyseria:

Jeff Wadlow

Scenariusz:

Chris Hauty

Zdjęcia:

Lukas Ettlin

Muzyka:

Michael Wandmacher

Film powstał w 2008r.

Trwa 110min.

Film typu akcja powstał w USA.

Opis filmu:

Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. W końcu dzięki nabytym umiejętnościom może ponownie stanąć do walki, aby pokonać swego dawnego rywala, niekwestionowanego mistrza ringu, Ryana McCarty’ego.

Obsada:

Sean Faris, Cam Gigandet, Djimon Hounsou, Amber Heard.

Trailer

Miłego oglądania.

Pozdro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go już dawno ale dobrze go pamiętam, bo film naprawdę warty obejrzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[usunięte przez moderatora :>]

Warto oglądnąć dobry film ;)

//LEader: Ostrzeżenie słowne. Jak chcesz polecić jakiś film to proszę założyć temat o nim a nie wciskać się w czyjś. Czytaj offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film warty obejrzenia,też polecam fajne laski graja pozdro.. lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej , fajne laski :> typek nieźle klepie , oglądałem w telewizji kiedyś.Najlepsza akcja jak wysiada z samochodu i klepie 3 koksów ;). Naprawdę warty oglądnięcia polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 razy. Film niezły , ale żadna rewelacja, na pewno warty oglądnięcia jak ktoś nie widział. EEE typ który parę miechów ćwiczy klepie typa co trenuje od urodzenia?:D Dodał bym ten film do działu fantastyka:D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3CIw4 wiesz nie wiem czy oglądasz gale UFC czy cos z takiego stylu ale tam tez jest cos takiego jak nawalnka cos ala jak w tym filmie. I są zawodowcy co maja po 50 walk wygranych na zaledwie kilka porazek np 3 czy 5 a przychodzi jakis cienias typu walki srednie i zadaje jeden dobry cios w szczęke i koles zawodowiec lezy.

To Real, wiadomo ze mozesz nie wierzyc ale zawsze moze sie cos takiego zdarzyć. Poza tym wszystkie filmy to fantastyka bo jak wiecie nic nie dzieje sie naprawde.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten film to bajka na ktorej spoci sie i podnieci tylko gimnazjalista :> Zdecydowanie jestem za tym co napisal 3CIw4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Fajny film poprostu super oglądnąłem go bardzo dużo razy i polecam wszystkim którzy się zastanawiają czy go obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolek ale widzisz ten koleś pierwszą walkę przegrał z nim (przynajmniej tak napisałeś na początku) to dla czemu po kilku miesiącach (nie oglądałem nie wiem ile czasu) nagle wygrywa? Zawsze tak jest i to jest żenua... na MTV leci coś takiego jak "zemsta na brutalu" gdzie "brutale" co znęcają na zwykłych osobach dostają propozycje walki z zawodowcem mieszanych sztuk... I tam była akcja że o mało zawodowiec nie przegrał (nie mógł się z dźwigni uwolnić) ale tylko raz się tak zdarzyło i tak ostatecznie przegrywali "brutale".

Typowy film o bijatyce jest koleś który lubi się bić, jego główny rywal albo go na początku zmasakruje (bądź jego rodzinę/kumpli/koleżanki/smerfy/mrufffki) albo jest bossem co kazał zmasakrować jego rodzinę/kumpli/koleżanki/smerfy/mruffki lub oczywiście zabił kogoś z jego otoczenia (a najłatwiejszą opcją jest że porwał jego ukochaną bądź dziewczynę bądź kochankA). Następnie nasz główny bohater klaszcze w ręce i przed nim pojawia się jego przyszły sensei który podczas kilku minut filmu (co w filmie liczy się jako parę miesięcy), nauczy go wszystkiego, zrobi z niego cyborga co 20 ciosów na ryj zniesie. Druga runda najpierw główny wróg wysyła swoich przydupasów żeby osłabić głównego bohatera potem sam walczy ,przegrywając wykorzystuje niedozwolone sztuczki następnie przegrywa a tamten cieszy sie ze swoimi laskami. [Zawsze jest w podobnym stylu wszystko] Oczywiście są wyjątki ale po komentach wnioskuje że to jest film standard :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wszystkie filmy to fantastyka bo jak wiecie nic nie dzieje sie naprawde.

Pozdro :)

TO TYLKO FILM : )

Nie wiem co to sie dzieje, ze musze cytować sam siebie ;] Poczytajcie dobrze to co napisałem i dobrze zrozumcie.

Jaa wiem ze w zyciu jest prawie niemozliwe pokonanie kogos lepszego tzw zawodowca, ale jak podalem wczesniej przyklad z gali UFC, ogladam i wiem co mowie wszystko jest mozliwe, tzw. fart albo cos w tym stylu.

A ja miałem ogolem na myśli, ze film jest ciekawy, fajnie nagrany ogolnie chodzi mi o bicie sie danych ludzi. W wiekszosci filmów jest za duzo fantastyki albo gosciu leci w powietrzu 8 godzin i zabija go jednym ciosem albo za duzo krwii albo czegos. A w tym filmie wszystko jest umiarkowane fajne i ciekawe.

Dlatego tez opisałem go i polecam bo fajnie sie ogląda.

Mam nadzieje ze teraz mnie dobrze zrozumieliscie a jak nie to jeszcze mozemy popisac :)

Ps.Fufek jak chcesz sie podniecac i to ostro to wiesz co sobie musisz wlaczyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No każdy wie loluś, ja po prostu piszę dlaczego bijatyk nie oglądam* :> (mam prawo wyrazić czemu nie lubię tego gatunku co napisałem w poprzednim poście :>)... Więc nie wiem czemu tak się produkujesz :].

A tak swoją drogą ja wolę obejrzeć walkę MMA niż taki film super elo bijatyka ;]... Pierwsze nie ma dobrych i złych (bo wiadomo że zły przegra) po drugie jest o wiele więcej zwrotów akcji (bo koleś co może być klepany równo, jednym ciosem może powalić przeciwnika) po trzecie adrenalina o wiele większa niż ta w filmach.

*Z racji że jestem fanem Tekkena (gry) obejrzał film o tym samym tytule czego później długo żałowałem :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie tak produkuje ? ;d

hmm po prostu chciałem wyjasnić swoją pozycje ;d

A co do postu powyzej popieram Cie w 100% lepiej obejzec jest mma, jakąś tam gale walk niż film, bo on jest do rozrywki a z mma mozna sie cos nauczyc, wiem z własnego doświadczenia : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiecie ale wyszła druga cześć :D.

Ale średnia pierwsza była znacznie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...