Skocz do zawartości
FreeQ

Podanie o admina FreeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: FreeQ

Staż w cs'a: Około 5 lat

Wiek: 18

Ile dziennie grasz na serwerze: 3-5 h

Znajomości AMXX: 5/10

Gdzie miałeś/aś admina: Admina miałem na własnych serwerach FFA/TP , było to dość dawno i nie pamiętam już nawet nazwy serwera ; )

Gdzie masz admina: Nie mam

Dlaczego właśnie ja: Myślę, że jestem kompetentną osobą na to stanowisko, ponieważ na Batonie gram już przeszło rok z małymi przerwami oraz gracze mnie polubili ( tak mi się wydaje ). Jestem osobą odpowiedzialną, nie sprawiałem dotychczas problemów na serwerze. Postaram się aby w 100% spełnić wasze oczekiwania na stanowisku Admina.

Pozdrawiam Kamil.

Kontakt: GG : 6604374

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na TAK dlugo z nami i ogarnia temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak ponieważ rozpoznaje czity i leci odrazu po adma a i też jest wychowaną bestią;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak, nie sprawia problemów na serwerze, i jest dość aktywny to co przedmówca pisał...

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kandydat, jestem na tak. Często gra, nie ma z nim problemów. Na minus na pewno aktywność na forum, ale od pewnego czasu to chyba nie jest głównym problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry2 Ja jestem w 100% na tak :P chłopak stanowczy wie co robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to odpowiedzialna osoba na to stanowisko, nigdy nie miałem z nim problemów, wręcz przeciwnie,,, informuje o haxach, zwraca uwagę wulgarnym graczom o kulturze nawet gdy admini są obecni na servie, sam nie przeklina, sporo gra więc ma doświadczenie, jest miły, spokojny, kulturalny, potrafi szybko nawiązać pozytywny kontakt z rozmówcą, nie przeszkadza innym.

Kwestia aktywności na forum o czym wspomniał Czikwaikwai, myślę że w nie długim czasie wzrośnie.

To chyba wszystko więc, POPIERAM.

TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

- "Dlaczego ja", napisał taką tradycyjną wiązankę, mimo że dla mnie to za mało to jednak coś w porównaniu do reszty kandydatów (starszych!!!!).

- Często go widzę na serwerze.

- Jakoś tam się zachowuje :].

To najlepszy kandydat z całej trójki. Oczywiście byłbym na nie, ale z racji że tamci w ogóle się nie postarali, ten dostanie takiego bonusa :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak i nic wiecej nie potrzeba:D

pozytywnie rozpatrzec ta propozycje;D:D:D :P

pozdro:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no. Popracuj nad aktywnością na forum. Na chwilę obecną Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak . Ja tam długo z nim nie grałem, ale te chwile które z nim pykałem w cs'a uświadomiły mi, że to ogarnięty i spoko gracz :> Aktywność na forum rzeczywiście niska, ale to u prawie każdego kto składa podanie jest problemem, który da się nadrobić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiuu o to się nie bój ; )

//LEader: Ostrzeżenie. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dla mnie idealny admin : ogarniety umie sie zachowac nie było problemów żadnych ;]

Duże TAK!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych kandydatow.

Gra bardzo duzo, nie sprawia problemow, kulturalny, opanowany ( nie widzialem przeklenstwa w jego wykonaniu - cenie takich ludzi gdyz sam staram sie nie przeklinac). Wielkie TAK

yo

fuf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na tak !!

normalny i wydaje się ogarnięty w tym co robi moja wypowiedz jest podpierana tym na ile go poznałem na serwie...

palec w górę :fuck:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Nic tutaj nie dodam, ale skoro muszę napisać dlaczego to: gra na #1 dość często, faktycznie pomaga adminom (umiejętność rozpoznania haxa), przestrzega regulaminu, miły i dowcipny :P Nie mam zastrzeżeń.

Powodzenia

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. FreeQ jest bardzo uprzejmy i grzeczny i fajnie sie z nim gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, Freeq, a.k.a Napój gazowany :D, Zabawny, uroczy, przystojny (Leniwiec(czekam na dissa) mi opowiadał o nim) :D Może i mało udziela się na forum, czyt. w ogóle ale na serwerze jest znany, nie tylko z żartów ale i z umiejętności, poza tym, startuje on na administratora serwera cs a nie forum, Ci którzy grają na jedynce na pewno go znają, jestem na TAK! (freeq, przelew ma przyjść do końca tego tygodnia inaczej zmieniam opinię na negatywną :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Jbc. sprawdź gg bo już wiadomość będzie szła w sprawie admina :)

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...