Skocz do zawartości
Fallen

"Ona!"

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Ona!

Nick w grze: Fallen

Data zdarzenia: około 16 : 55 22.06.11 r.

Opis sytuacji: Gralem sobie na serwerze na mapie de_westwood, w tym czasie z teamem biegalismy sobie z tarczami, i za to wlasnie dostalem bana na 1 dzien ;o. Wczesniej pytalem innych adminów i mówili ze za tarcze nie ma banów, a temu adminowi sie jednak w glowie poprzestawialo i mnie za to zbanowal. Jesli ty (ty specjalnie z malej litery) masz taka wladze na serwerze i ty jestes taki wielki to moze zapoznaj sie z regulaminem, a jak juz to zrobisz pokaz mi punkt w którym zabronione jest uzywanie tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje ub . Mozna latac z tarczami na tej mapce . Po tej mapce nie bedziesz juzm mail bana. Prosze zakmnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to się wypowiem:) Nie będzię tak, że cały team CT biega z tarczami:) ostrzegłem, że tarcza=ban;) a Ty(specjalnie z dużej litery bo mam szacunek do ludzi) chciałeś się popisać i myślałeś, że Cię nie zbanuje? zdziwko?;> lubie Cię, ale nienawidzę kolesiostwa a w przypadku Twojej koleżaneczki Natalii było to potem widoczne jak mnie tyrała na ad:) a teraz coś Ci pokaże:)

13. Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 5h.

przesadziłem i chciałem zmienić na 5 h ale jak widzę Leny dał Ci UB:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu8 nie dalem ub , ktos mnie uprzedil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem? od początku mówiłam ci ze tarcze sa dozwolone i to jest FFA jednak ty dalej swoje a gdy zobaczyłam ze dałeś bana na 1 dzień za to to po prostu napisałam co myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lubie Cię, ale nienawidzę kolesiostwa a w przypadku Twojej koleżaneczki Natalii było to potem widoczne jak mnie tyrała na ad

Wybacz ale byłem przy tym i w tym wypadku zgodzę się z tym co pisała Natalia, nie widzę w tym żadnego kolesiostwa. Kupowanie tarczy nie jest zabronione więc według mnie mogą sobie ją kupować tyle razy ile chcą mimo iż mnie to również denerwuje.

13. Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 5h.

Fallen nie zastosował się do Twojego polecenia, ok ale co to za polecenie żeby nie kupował tarczy? Nie jest ona przecież zabroniona. To ja sobie napiszę żeby nie kupować AWP bo mnie denerwuje ta broń i też dam bana jak ktoś się do tego nie zastosuje, pomyśl będzie to w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13. Niestosowanie się do poleceń admina: kick lub ban do 5h.

Fallen nie zastosował się do Twojego polecenia, ok ale co to za polecenie żeby nie kupował tarczy? Nie jest ona przecież zabroniona. To ja sobie napiszę żeby nie kupować AWP bo mnie denerwuje ta broń i też dam bana jak ktoś się do tego nie zastosuje, pomyśl będzie to w porządku?

no Twoja wypowiedź się wylucza w tym momencie chyba;) to teraz zadaniem usera jest myśleć czy owe polecenie jest bzdurne czy nie?

my tu mówimy o bawieniu się w policje na meczu gdzie jak powiedziała Natalia "pół serwera biega z tarczami"

a nie graniu z awp;) no to rashowanie i only awp na wally też jest bzdurą bo przecież nie ma tego w regulaminie. Tak bardzo chcesz się trzymać regulaminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no Twoja wypowiedź się wylucza w tym momencie chyba;) to teraz zadaniem usera jest myśleć czy owe polecenie jest bzdurne czy nie?

Nie, chodziło mi o to, że denerwowało Cię granie z tarczą i mimo iż jest dozwolona to sam zakazałeś jej używania.

my tu mówimy o bawieniu się w policje na meczu gdzie jak powiedziała Natalia "pół serwera biega z tarczami"

a nie graniu z awp;) no to rashowanie i only awp na wally też jest bzdurą bo przecież nie ma tego w regulaminie. Tak bardzo chcesz się trzymać regulaminu?

Z AWP to był tylko przykład :P A jeśli chodzi o awp_wally to tu mnie masz :) Nie ma tego w regulaminie ale robimy tak odkąd pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...