Skocz do zawartości
Gość LoLeK

screen help :|

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LoLeK

Mam pytanie bo np: jak robie screena jak gram w csa i pozniej go wkleje to mam caly ciemny obraz a jak zrobie screena gdzies indziej to mi dziala ? hmm... moze mi powiecie co moge z tym zrobic zeby dzialalo... cos z csem czy sterownikami co?? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to zrzut ekranu za pomocą klawisza na klawiaturze "Prt Scr" nie działa w większości gier. A pewnie właśnie tak robisz.

Zrób sobie binda:

BIND "F5" "snapshot" - robi screena i zapisuje go w folderze CS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz, w jaki spobób robisz screena. Czy Print Screenem, czy jakimś programem, czy bindem CSowym? Piszesz o wklejeniu, czyli Print Screen? Nie wiem więc, w czym problem, bo nie powinien on występować w przypadku gier, a tylko filmów, gdy jest włączone wspomaganie sprzętowe..

Po jak długim czasie wklejasz screena? Może coś zapycha Ci póxniej schowek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLeK

nom robie Print Screenem :] i kiedys mi to działało :> .... Screnaa wklejam od razu no i obraz zrzutu jest czarny :( ale sprubuje tak jak napisal McLovin :D Dzięki

[ Dodano: 2009-05-25, 13:48 ]

jeszcze pytanko McLovin gdzie go mam szukac tego screena ??? napisales w folderze cs a dokladniej czy cos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze będzie cstrike albo tym cstrike_polish to wszystko wystarczy poszukać chłopie powiedz czy ci działa F5 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLeK

nooom :D działa i znalazelm :]

//LEader: No to zamykam ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...