Skocz do zawartości
marcinka

[Archiwum] Prośba o UB

Czy chcecie, żeby gracz "warszafiak" został odbanowany?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie, żeby gracz "warszafiak" został odbanowany?

    • Tak
      7
    • Nie
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę ten temat ze względu na to, że mam bana na innych kontach. Wróciłem po pewnym czasie i jak zauważyliście nikomu to nie przeszkadzało tylko Złotemu. Złotemu nagle się przypomniał regulamin, którego sam często łamie i nie tylko on. Jest ankieta na temat tego, czy ludzie chcą, żebym został od banowany czy też nie. Po przerwie hmm... półtora roku wróciłem i przez 2 czy tam 3 dni normalnie siedziałem i nikomu to nie przeszkadzało. Nawet nowi gracze jak i admini, którzy są od momentu, którego mnie nie było mnie polubili i nie mają do mnie żadnych zastrzeżeń.

Wracając do pierwszego bana, którego dostałem. Dostałem go za "napinka". Chodziło o to, że pewien gracz miał wrzucić ss wciągu 2godzin, ponieważ taki był regulamin. Wrzucił ss po 2 dniach. Kugell od banował gracza, ponieważ ss były czyste. Więc było to złamanie regulaminu. Wyszła z tego jedna wielka kłótnia, a wnet zostałem zbanowany. Chcąc wyjaśnić tą sytuacje zrobiłem drugie konto, lecz też zostało zbanowane.

A więc teraz niech wypowiedzą się inni co na ten temat myślą,

pozdrawiam Grzesiek.

PS. Jeżeli ktoś z nowych graczy nie kojarzy, to na steam mam JocKeroooOo / Gram na lajCie hajCie.

//LEader:

-Tytuł tematu powinnien informować pozostałych użytkowników o treści wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za odbanowaniem go:) można dać mu szanse:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu od niedawna i nie wiem jak to było kiedyś u Was. Złotego spotkałem dopiero wczoraj.

Grałem z Tobą i jesteś w porządku. Dlatego tak jak mówi Katarina każdy zasługuje na 2 szanse.

Też jestem za odbanowaniem tego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że powinien dostać chłopak tą drugą szanse. Przynajmniej zróbmy jakiś warunek czy tam coś.. Za takie pierdoły banujecie a jak ktoś sobie sam sobie daje UB to nie reagujecie? toć to jest paranoja ban2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kugell, najwidoczniej regulamin ss się kłania :) jak byk napisane "Gracz na oddanie screenów ma 2 godziny od momentu bana." a nie 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby ankieta była ważna kilka dni i niech większość zadecyduje.

Kugel przedstaw swoją wersje, nie wszyscy mają dostęp do AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest regulamin, to czemu się go nie przestrzega? Dostając bana jak miałem go wytłumaczyć? Pisać na steam do każdego? Nie, to nie było rozwiązanie. Skoro dostałem drugiego bana i teraz trzeciego za multikonto, czyli za nieprzestrzeganie regulaminu, czemu w tamtej sprawie był regulamin łamany?

Stwierdzenie "Zasady są po to, żeby je łamać", w tym przypadku widać jest bardzo prawdziwe, lecz w moim przypadku już nie. W takim razie po co jest ten regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że kara została nałożona przez H@ i tylko góra może zadecydować o UB* (a nie jakieś ankiety)... bo zaraz będą zlatywać się dzieci które będą robić durne ankiety z prośbą o UB (bądź nie banowanie) i będą zapraszać inne dzieci żeby ich popierały.

Ile już było takich tematów? Amok, cyberbuh. Zlatują się hordy "internetowych przyjaciół" które nie rozumieją zbytnio że gdyby ktoś był grzeczny to by bana nie miał.

Co do głównego wątku, nie pamiętam jak to było (chodzi o bana a nie o rezygnacji/stracie admina). Wiem tyle że bez powodu bana byś nie dostał, zostawiam wszystko złotemu, jak ktoś ma ważne informacje z tamtego czasu to chętnie bym je zobaczył.

* Chyba że H@ zgadza się na ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana dopiero wczoraj, bo tak jak kazanek napisał nie było mnie grubo ponad 4 dni na forum. Mogłeś zdążyć się rozpanoszyć. Teraz przejdźmy do sedna.

Sytuacja, którą przedstawił Warszafiak jest jak najbardziej prawdziwa. Zapomniałeś jednak wspomnieć o tym, że straszliwie zacząłeś napinać na forum, że regulamin nie jest przestrzegany, bo ktoś tam nie oddał ss'ów w przeciągu 2 godzin. Nie chciałeś dać tej osobie szansy na ub zasłaniając się regulaminem, teraz ja Tobie nie dam szansy na ub zasłaniając się regulaminem (multikonto = perm). Odnośnie Twojego pierwszego bana na forum pt. "Napinka" to powód mogłem wklepać obojętnie jaki. Teraz kwestia długości tego bana. Już wyjaśniam. Jako, że nie przestrzegaliśmy regulaminów, które sami napisaliśmy (chcieliśmy dać szansę na grę osobie, która była czysta na ss), stwierdziłeś, że nie chcesz mieć z nami nic wspólnego i się żegnasz. Oczywiście nie zabrakło paru epitetów i takich tam drobnostek. Uznałem wtedy za stosowne pomóc Ci się od nas oderwać nakładając bana, który był tylko i wyłącznie na Twoje życzenie.

Kwestia ub. Chciałeś UB? To jaki problem było napisać parę zdań na steam do mnie czy do Batona? Numery gg też byś znalazł. Banów na serwerach nie dostałeś, zawsze nawet i tam mógłbyś poprosić. Próbowałeś na około, to teraz poniesiesz tego konsekwencje. Będę nieugięty odnośnie decyzji perma dla Ciebie na forum.

PS. Modki dajcie mu ze 2 godziny na przeczytanie moich wypocin i banujcie, bo zaraz wychodzę z mieszkania.

PSS. Ankietą możesz sobie tyłek podetrzeć.

//Kugell007:Nie ma problemu , o 20 zostanie zbanowany.

//Edit:

Zbanowany, Ub nie będzie.Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...