Skocz do zawartości
trzymajfason.

[Archiwum] assassin creed revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Pokazać wam Demo najnowszej Wersji Gry Assassins's Creed : Revelations

która ukarze sie na Polskim rynku 17.11.2011 roku. Dla mnie ta gra jest czymś prze kozackim.

Ne bede ukrywał że Pre-Ordem zamówiłem :D zreszta sami oceńcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to w Assasina grałem tylko 1 raz - na komórce :D

Słyszałem wiele opinii, że gra jest super, ale nie miałem okazji się przekonać (prócz mobilnego wydania :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy, to w Assasina grałem tylko 1 raz - na komórce :D

Słyszałem wiele opinii, że gra jest super, ale nie miałem okazji się przekonać (prócz mobilnego wydania :D).

hehehe Batonik no to naprawde nagrałeś sie widze :D Sam ci chyba nagram wszystkie dotychczasowe częsci i wyśle pocztą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w asasyna 1 i w brotherhooda ale bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz które tym razem lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarina z tego co wiem to Ezio w 4 częsci ma 50 lat :D;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mogli by już skończyć tego assasina;x powiem, że koniec Brotherhooda Mnie zaskoczył i jestem ciekaw zakończenia, ale może ny już poprzestali na tej 4 -.- co za dużo to nie zdrowo i w końcu się im noga powinie o.m.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katarinka ale własnie 4 to jest ostatnia część serii Assassin's Creed ;p hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie grałem ze względu na sprzęt, a tracąc na jakości nie będę miał takiego samego 'podjarania' grą, jak bym grał na wysokich detalach. Stety już z boku stoi moja nowa maszynka, czekając na podłączenie, więc jeżeli chciałoby Ci się nagrać to mógłbym się skusić zapłacić za płytki i wysyłkę ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj :D nagram ci no problemos :D i wyśle tylko ja niewiem czy w szpitalach psychiatrycznych mozna grać w takie gry ;p hahaha lol3

nie no bez jajec. Nagram i wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo problem ze sprzętem ale przynajmniej cs działa dobrze i się nie tnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOoo

Asssina grałem w 2 i zaczołem sciągać dalszą część dwójki ale jakoś mi to nie wyszło.

Polecam tę grę można fajnie poskakać po dachach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasta ta gra to nie tylko skakanie po dachach.... mnie zapiera w dech w piersiach praktycznie idealnie odwzorowanee lokacje w 1 części ( Jerozolima ) w 2 Wenecja no i w 3 Rzym ale to już nie tak jak idealnie odwzorowane . Fabuła jest poprstu świetna kombinacja ciosów i całość jest czymś co UBISOFt zrobiło w 100% świetnie. Cała saga ma miliony fanów. Niestety ubolewam nad tym że to już ostatnia część z serii Assassin Creed.

Skoro biorąc pod uwagę to jak świetnie wyszła im cała seria to ze spokojem zastanawiam sie nad nastepnymi grami od firmy UBISOFT !

:P :P :P ganja ganja ganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer

Niestety ubolewam nad tym że to już ostatnia część z serii Assassin Creed.

Z tego co mi wiadomo to jest ostatnia część sagi Ezio Auditore, jak się mylę daj mi jakiegoś newsa (nie zapomnij o źródle) w którym jest na 100% potwierdzone że to już koniec.

A tak dla przypomnienia ^^:

http://www.youtube.com/watch?v=mVWhWsgHzKM&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że ,,przetestowałem" AC:Revelations, tylko nie jako gracz, ale osoba towarzysząca :jupi: Hmmm... jestem mile zaskoczony. Zarówno grafika jak i efekty są wyśmienite (fajne są skoki z dużych wysokości, np. do siana :D) Na pewno ciekawy był by film oparty o scenariusz z gry ;) Mógłbym pisać i pisać... ale to nie recenzja :P Osobiście polecam tę grę ;) Ocena: 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w Brotherhooda, i to nawet nie oryginalnego, ale był on tak świetny, że nawet pokusiłem się przejść całą kampanię... ;p Po tym co zobaczyłem w Brotherhoodzie, czekam z niecierpliwością na następną część, i zamierzam się wziąć za przechodzenie poprzednich części, żeby wiedzieć o co chodzi ;] Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film "promocyjny" do Assasin's creed 2:

Zapowiedź kolejnego:

http://www.youtube.com/watch?v=c9nqPkEwNnk

Z tego co wiem Ubisoft niedawno (dawno) wykupiło studio filmowe wiadomo czego możemy się spodziewać ^^

Cała historia assasynów :P

I jeszcze jeden "gameplay"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola już czeka :P zaraz polecimy i cała kolekcja legnie ^^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...