Skocz do zawartości
SuEz

Adamek vs Kliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) kto jak obstawia i jakie ma zdanie na temat tej walki ???

:boks: :boks: :boks: :boks: :boks: :boks: :boks: :boks: :boks: :boks:

Moje jest takie że mimo iż Adamek to świetne bokser i jest bardzo waleczny... to trochę za wcześnie na walkę z takim przeciwnikiem :boks: Zdecydowanie lepszy jest Kliczko i walka będzie raczej jednostronna... z ubolewaniem muszę obstawiać przeciwko Tomaszowi jeśli mam myśleć realnie :boks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliczko wygra przez nokaut w +/- 10 rundzie, Adamek ma serce do walki, ale warunków niestety brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeszcze nie ta liga :) bedzie tak jak z pudzianem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za Adamkiem i wierzę, że wygra. Widziałem otwarty trening we Wrocławiu na żywo i prezentuje się Tomek naprawdę fajnie. Znacznie "urósł" od ostatniej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest gala cala czy tylko adamek walczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gala jest. Walczy Wawrzyk, Masternak, Cendrowski. Z Team Kliczko przyjechał też na walkę Ola Afolabi. Niestety RTL pokazuje tylko main event, czyli Adamka z Kliczko. Jak się chce całą galę to albo stream w necie, albo wykupić PPV trzeba. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazlem juz sobie godzine . Od 22:45 ponoc ma byc walka ( +/- 15 min ) takie info dla kazdego. I wiem o co chodzi . Ja nie mam RTL ale ja z kumplami wykupilismy sobie gale , bo gril bedzie i soie przerwe zrobimy. Tak wiec trzymam kciuki za naszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAko ze zakupilem bileciki razem z m mikrem:) wierze w to ze adamek pokona kliczke:) jezeli wyciagnie do 10 rundy adamek wygrywa jesli nie to tylko i wylaczne przez nokaut..:(.

ADAMEK!!! uda ci sie napewno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być zawsze za naszymi :D

Jestem za Adamkiem.

Oby walka nie skończyła się w początkowych rundach(jeżeli by przegrał Adamek *pfu*), ponieważ zostanie zesłany przez Polaków na rozstrzelanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Adamek się nie nadzieje na jakiś prawy, to szybko nie przegra. Znając jego szybkość, powinien dość łatwo unikać ciosów Witka. Jak się jednak zdarzy tak, że da się trafić i padnie szybko, to niestety w mediach i wśród Polaków stanie się z nim to samo co z Gołotą, który jest zresztą moim ulubionym polskim bokserem. Zresztą Gołota w swoim prime, był dużo lepszy od Tomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Adamek za wcześnie podjął decyzję o tej walce, powinien jeszcze poczekać i nabywać doświadczenia w wadze ciężkiej, no ale zobaczymy jak to będzie. Co do Gołoty sam sobie narobił kłopotów mógł być mistrzem świata, ale widać, że pieniądze mu narobiły w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrzej Golota juz raz mogl zostac mistzem swiata. Tylko postanowil kogos po kroczu bic. Golota mial klopoty z psychika , nie wytrzymywal presji.

Batonik ty sie o jego pieniedze nie martw. Chlop ma glowe do interesow, pare lat temu zainwestowal w nieruchomosci w USA i jest narazie ustawiony. Jego powroty na ring teraz to byla jakas szopka. Na walke z Adamkiem ty chyba bez przygotowania wyszedl . Pamietam jak sie o nim mowilo nadzieja bialych. Don King ( czy jak on tam ma ) mial sentyment do niego i go pRomowal . Dzieki nie mu Golota mial tyle szans , by zostac mistrzem swiata. ALe mu sie nie udalo. A to bil po kroczu , byl gorszy , albo zlamana kosc policzkowa. Ta ostatnia kontuzja jest strasznie bolesna i z nia nie ma sznas , by ktokolwiek kontynuowal walke.

Adamek nie ma nic do stracenia , jedynie moze zyskac. Wiadomo , ze jak przegra to stanie sie numerem jeden na liscie wrogow Polakow. ALe coz taka mentalnosc. Nic juz to nie zmieni. Pozostaje nam czekac na walke i trzymac kciuki za naszego gorala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek niestety dostanie łomot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Adamek da się zapędzić do narożnika to pozamiatane. Walka będzie nudna bo Adamek będzie starał się uciekać i zmęczyć Władka;D na Gołotę to zadziałało jednakże nie ma to jak bić worka kartofli;D Kliczko będzie się starał jak najszybszej dotrwać Tomka i go zniszczyć;) Kliczko wygra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Adamek da się zapędzić do narożnika to pozamiatane. Walka będzie nudna bo Adamek będzie starał się uciekać i zmęczyć Władka;D na Gołotę to zadziałało jednakże nie ma to jak bić worka kartofli;D Kliczko będzie się starał jak najszybszej dotrwać Tomka i go zniszczyć;) Kliczko wygra..

i tu sie mylisz ze bedzie chcial jak najszybciej :) bedzie tak jak z tym pozerem murzynem powoli i na pkt albo raz a dobrze K.O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety jak wielu przewidziało Tomasz dostał łomot :( zgadzam sie z BATONEM za szybko chciał być wielki :) na braci Kliczków nie ma teraz mocnych w wadze ciężkiej co pokazała między innymi walka z Haye-em... Tomek musi jeszcze popracować nad biciem w górę bo waleniem w korpus nie pokona każdego :D walka w 100% jednostronna i nie ma co sie dziwić :D nawet ogromna szybkość Górala nie pomagało na szybie i silne ręce Kliczka :) może jeszcze podejmie sie kiedyś tego wyzwania ale nie prędko ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...