Skocz do zawartości
Złoty

Nowe Forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie, jeden wypadek spowodował zmianę silnika, na którym oparte było forum. Na szczęście udało się nam odzyskać bazę danych i doprowadzić HE do stanu obecnego. Z pewnością parę rzeczy będzie trzeba dopieścić, więc jak tylko coś zauważycie to proszę, abyście to napisali w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wybrac jakies inne motywy? Bo ten jest za jasny troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby można wprowadzić przycisk nieczytane posty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future u góry forum masz:

Zobacz tematy bez odpowiedzi • Zobacz nowe posty • Zobacz aktywne tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McLovin:

1. jeśli jest w ogóle dania po lewej stronie avatarów prz postach, to tego nie rób, bo IMHO tak jest lepiej.

2. nie sprawdzałem w opcjach jeszcze, ale włącz szybka odpowiedź, jeśli to zależne od admina.

3. zostaw przycisk raportowania postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. jeśli jest w ogóle dania po lewej stronie avatarów prz postach, to tego nie rób, bo IMHO tak jest lepiej.

Rozumiem, że chodzi Ci o to, aby Avatary zostały po prawej stronie. Jeśli więcej osób będzie tak chciało to styl zrobi się tak jak proponujesz.

2. nie sprawdzałem w opcjach jeszcze, ale włącz szybka odpowiedź, jeśli to zależne od admina.

Szybka odpowiedź jest modyfikacją. Muszę znaleźć jakąś stabilną wersję i dograć. Nie chcę, żeby coś się schrzaniło.

3. zostaw przycisk raportowania postów.

Raportowanie postów zostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wrzucilem prawie ze gotowy styl... mam nadzieje ze wam sie spodoba... pozostaje jednak kilka poprawek i jesli sami cos zauwazycie to pisac do mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz :) styl może bardziej wygodny i funkcjonalny, ale sam "dizajn" mi się nie podoba :p

chyba że wgracie do wyboru drugi styl "play PC".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy styl posiada parę wad. Nie jest jeszcze w 100% skończony. Jeśli ktoś chce wrócić do stylu prosilver, musi wejść na home-edition.eu/ucp.php dalej w ustawienia forum i wybrać sobie styl. Szczególnie polecam wykonanie tego LEaderowi, ponieważ w nowym stylu nie ma linku do panelu moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pod logo.png masz link do strony głównej forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodana została "Szybka odpowiedź" w najprostszej postaci. Myślę, że wystarczającej. Działa na obydwu stylach, jednakże trzeba dorobić odpowiednie obrazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi chodzi o samo klikniecie w logo, by wróciło do strony głównej. Uwierz mi, że nie łatwo jest przeglądać forum (czasem) z telefonu.

Ja nie szukam nowych bajerów, lecz chciałby by było to co na poprzednim wygładzie,

Jeszcze zauważyłem, że gdy wchodzę czytać post w ciągu dyskusji to zaczyna od początku tematu - proszę o zrobienie by przewijało automatycznie do nowego postu.

Nie widzę sensu powielać czegoś, co już jest - pod logiem, to tylko trochę ponad 100 pikseli w dół.....

McLovin: dzięki, powinno starczyć, ale teraz pomarudzę nad standardowym odpowiadaniem. Taka bogata paleta kolorów, nawet jakieś znaczniki od YT, ale nie ma przekreślenia...jest tylko podkreślenie..da radę coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że klikanie w logo i przenoszenie na stronę główną przyda się ponieważ wiele użytkowników jest przyzwyczajonych do tej "opcji" .

Co do drugiego stylu do wyboru to ogłaszam że będę dobierał kolory pod 1 styl a że będzie za jasne na drugim to już nie moja wina niech przejdzie na ten 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem znaczniki.

Center - wyśrodkowanie tekstu.

Del - przekreślenie tekstu.

Justify - justowanie, czego nie zobaczymy, bo za krótki ten tekst :)

Left - równanie do lewej.

Right - równanie do prawej.

Youtube - pozwala wkleić film z youtube. Wystarczy między znaczniki wkleić adres filmu.

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l-qgum7hFXk&feature=related[/Youtube]

Na koniec coś dla Dimena :) Przycisk google. Pozwala na zamieszczenie odnośnika z tekstem do wyników wyszukiwania w google.

Google: Sieć serwerów CS 1.6

-- mniej niż minutę temu --

Dodałem łączenie podwójnych postów. Oszczędzi to trochę zabawy adminom i modkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kolejną modyfikację. Teraz na stronie głównej forum, w kolumnie "Ostatni post",będzie wyświetlany temat ostatniego postu napisanego w dziale.

Okazuje się, że modyfikacja nie działa... Będę poprawiał, ale nie dziś, bo już mam tego dosyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McLovin: dzięki za formatowanie tekstu, zwłaszcza przekreślenie, za Google button i za łączenie postów. W chwili obecnej nie mam żadnych zastrzeżeń co do funkcjonalności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale na stronie głównej w przyborniku na górze nie działa Opcja "MAPA".

A co do wyglądu to zaczynam powoli się przyzwyczajać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podobno ma być finalna wersja stylu.

Tak bowiem pisał Matrix wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ludki, poprawilem delikatnie styl, jesli cokolwiek zauwazycie co jest jeszcze nie tak czego ja narazie nie widze to pisac, poza tym dziala zakladka Info o urodzinach, ale... no wlasnie jest ale. Kazdy z was musi uzupelnic date urodzin gdyz okazalo sie ze baza danych tego nie zapisala :P

Nie wiem czy ktoś to zgłaszał, ale na stronie głównej w przyborniku na górze nie działa Opcja "MAPA".

A co do wyglądu to zaczynam powoli się przyzwyczajać ;P

ano nie dziala ze wzgledu na to iz tej wlasnie mapy nie ma... dzisiaj wrzuce graficzne menu zamiast tekstowego u gory strony a co do mapy to kierunek > McLovin

-----------------------------

info dla kazanka i innych zainteresowanych:

chcac przejsc bezposrednio do ostatnio napisanego posta nie klikamy na nazwe tematu a na ikonke "Zobacz najnowszy post" znajduje sie ona obok nick'u uzytkownika ktory tego wlasnie posta napisal po prawej stronie zaraz pod data jego napisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. brakuje ikonek od Wyloguj, FAQ, et cetera..

2. Dobrze by było przycisk szybkiej odpowiedzi nazwać jakoś normalnie, zrobić jakoś normalnie, a nie na czerwono..do tego wyrównać wszystkie 3 w jednej linii, a tekst "Strona x z y [ Posty: n]" i "Przejdź na stronę x, y Następna strona" - obniżyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można by było wgrać funkcję minimalizacji zdjęć, tzn nie zupełnej ale żeby nie było zdjęcie na całą stronę forum wklejone :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to pojemność forum? oO W ogóle jest jakaś pojemność? oO'

3. Jak to nie? Jest. A że w polu dla AIMa, to już inan sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazanowi chyba chodzi o pojemnos sb zeby mial wieksza pamiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał matrix sb zwiększone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac cos takiego, ze po wejsciu w nowe posty mozna klikna zeby otworzylo wszystkiego w nowych oknach, przydatne, ulatwia i przyspiesza prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...