Skocz do zawartości
Katarzynka;)

Cyrkiel

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie. Patrze sobie tak w amxbans i jak na razie to zbanowałeś kilka osób normalnie a tak to bawisz się w Martynę Wojciechowską widzę. Opanuj się z tymi ssami bo przypominasz tym Komornika który walił ssy ile popadnie. No chyba, że nie umiesz rozpoznać czita i nie chce Ci się nakręcić demka to już inna sprawa. Ssy są w OSTATECZNOŚCI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to zrobimy inaczej, poadminuj sobie na #2 i zobaczysz ze tez będziesz robił mnóstwo ss'ów

Jeśli to jest jakiś kłopot to mogę robić demka :) i opisywać je na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja adminuje i nigdy ss nie robie ;D zawsze gdy jestem pewna nakrece sobie demo 2-3 akcje a jak nie jestem pewna tez krece demo ale dluzsze i daje do oceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, muszę przyznać ze wole robić ss'y bo jest to szybszy sposób, ale nie ma problemu od dzis zaczynam robic demka :)

aa właśnie :)

Proszę adminów #2 żeby częściej zaglądali na serwer bo naprawdę ostatnio to jest plaga tzw. OSZUSTÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem z edytować, wiec sory ze pisze post pod postem,

Dominik WH

http://speedy.sh/xvreF/dominik.dem

no chyba ze nie mam racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trochę pojęcia pomyliłeś dajesz demko jak nie masz 100% pewności + rozpiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo łatwiej jest ocenić demo, wiem w wtedy na co mam zwrócić uwagę. I nie wiem po co ta aluzja do łapania czitow w moim kierunku ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazanek właśnie stwierdził, że na TP więcej ludzi ma czity niż na nsie.. brawo brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...