Skocz do zawartości
borys

Podanie Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Borys

Staż w cs'a: Ok. 8 lat

Wiek: 21

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h (GT: http://www.gametracker.com/player/Borys ... .63:27015/)

Znajomości AMXX: Więcej, niż mniej

Gdzie miałeś/aś admina: Nie pamiętam nazwy

Gdzie masz admina: Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Doświadczenie

Kontakt: Steam

P.S. Mam nadzieję, że brak 15-tu postów nie zaważy losie mojego podania przy ponad rocznym stażu na forum i myślę, że wbicie pozostałych 3 postów TYLKO PO TO ŻEBY BYŁY nie ma większego sensu.

@ Katarzynka

Uważam za oczywiste to, że admina ma za zadanie utrzymywać porządek na serwerze, czuwać nad tym, żeby nie było nikogo na dopalaczu i każdy spędzał miło czas, więc nie będę tego podawał w powodzie. Mógłbym tam strzelić referat na temat swoich umiejętności, a co za tym idzie, łatwiej mi rozpoznać kto oszukuje, a kto nie, ale po co? Większość już się chyba przekonała na ile mnie stać. Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, że mam "olewczy" stosunek do regulaminu, możesz mi to wyjaśnić? Po za tym, że jak każdy inny gracz, czasem przeklnę to chyba nic dziwnego, każdy z nas jest człowiekiem. A w inny sposób regulaminu nie łamię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Za :piwo: Adminem dla Borysa. Gra b.dobrze skilem nie pogardzi:) amx zawsze ci admini inni pomoga:) wiek w cs'a robi swoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ZA!

ogarnięty , kulturalny i spoko gościu ! :D :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys, ah Borys, oh Borys, eh Borys :] no to niech bedzie ze TAK :) skoro juz zlozyl podanie to nie wypada nie zatwierdzic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że nie bo masz olewczy stosunek do regulaminu. Po drugie za mało w "dlaczego ja" za takie coś jako pracodawaca bym cię wyśmiał.

poza tym do cholery gdzie w tych wszystkich podaniach pojawiło się ogarnianie cziterów?( TO POWINNO WAŻYĆ NA LOSACH PODANIA) to że niby jest fajny to nie znaczy, że sobie poradzi.

Ps TAK WYGLĄDA PORZĄDNA PROŚBA O ADMINA kasia-podanie-o-admina-t1655.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys ;Dpewnie że na tak :)strzela dobrze,gra dużo same plusy :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok jesteś a na forum Cie nie widać. Nie zamykam podania skoro "góra" tak chce, niech się dzieje co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty to nie wszystko. Zapisywał się na turnieje z bl'a, na serwerze gra często jest wesoly dobrze klamie :D i namawia mnie do skończenia z cs'em :D. Denerwuje mnie gdy dostaje od niego glowy, ale teraz będę mogla go cisnąć na u@ hihih :D.Co prawda skromne to podanie, mógł się bardziej postarać ale suma sumarum JESTEM NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ! Ogarnięty dużo gra i pisze na forum o czitach , jest cichy z kulturą i umie grać w te karabiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak :) kulturalny , gra jak cziter (:P) , nie robi problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :D

//Kugell007: Uzasadniamy Swoje wypowiedzi. Upomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na TAK

//Kugell007: Uzasadniamy Swoje wypowiedzi. +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke skromnie.. ale jestem na tak :D Mily, ogarniety gorol :D Da rade !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak. Gram z tym gościem 8 lat i choć nikt nie będzie mnie stąd kojarzył, to mam nadzieję, że jak głosowanie demokratyczne to każdy głos będzie miał znaczenie. I tak odniosę się do któregoś z postów wyżej jakoby Borys pisał o sobie "za mało"; wydaje mi się, że nie to powinno o człowieku świadczyć, czyż nie? Cóż z tego, że można być pewnym siebie, elokwentnym i wygadanym, kiedy tak naprawdę nie to się liczy na stanowisku admina a umiejętność ogarniania sytuacji konfliktowych czy umiejętność reakcji w odpowiednim czasie w sytuacjach konfliktogennych, a to ten gość potrafi jak nikt kogo znam. Intuicja, opanowanie i elastyczność to cechy, które admin w moim mniemaniu powinien posiadać, a te 3 cechy idealnie pasują właśnie do Borysa. Do tego dodałbym jeszcze fakt, że na pewno nigdy nie uświadczycie jakiegokolwiek wywyższania się z jego strony wynikającego z faktu niezaprzeczalnie wysokiego poziomu jego skilla. I tym zakończyłbym mój mały acz wydaje mi się, że rzeczowy elaboracik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tak. Mam nadzieje że jak dostaniesz adma to się troszku na forum zaczniesz pojawiać;]. Grałem z nim nieraz cichy, opanowany , skill jest czyli czitera powinien złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

//Kugell007: Uzasadniamy Swoje wypowiedzi. +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie?

Skoro wybieracie główny wyznacznik udzielania się na forum, to gdzie znajdzie czas na granie na serwerze i łapanie cziterów?

Odemnie wielkie TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...